Zkušenost s odemykání otiskem

Pokud nenaleznete vhodnější přihrádku

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Pan Kája 24. 4. 2017 18:00

Zdravím. Nikde jsem zatím neviděl jednotné téma, kde by se porovnávaly zkušenosti s přesností a rychlostí čteček otisků prstů u jednotlivých telefonů. Který telefon je v tomto ohledu nejspolehlivější, nejrychlejší? Ocením osobní zkušenosti.
Motorola Atrix 4G + Lumia 1020 (AT&T) + Lumia 930 + Galaxy S7
Pan Kája
Ex-moderátor

Odeslat příspěvekod pentaroth 24. 4. 2017 19:25

Note 4 vubec
pentaroth
Junior

Odeslat příspěvekod standavfr 24. 4. 2017 20:12

P9 za půl roku bez jedinýho zaváhání,rychlost je až neuvěřitelná.
standavfr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Nick Cave 24. 4. 2017 20:37

Spíš než na rychlost bych se zaměřil na spolehlivost čtečky. Mám ji u Lenovo Phab2 Plus, je umístěna na zadní straně (zatím nepoužívám) ale za ideální místo považuji umístění na přední straně
Nick Cave
Pokročilý

Odeslat příspěvekod pota 24. 4. 2017 20:53

iPhone 6S - palce
Spolehlivost - při zpocení se dosta často stává, že prst prostě nepřečte a to ho mám uložený i zpocený - ten samý prst. Tzn. v létě musím telefon tak z 20% odemykat kódem.
Rychlost - "ihned" je asi ideální pojem (pokud je prst suchý viz. spolehlivost).

iPad Air 2
Spolehlivost - stejné jako u 6S, možná o trochu lepší.
Rychlost - je tam znát prodleva proti 6S, ale pořád je to řekněme v rámci "hned", nepociťuji znatelné omezení v rychlosti.
pota
Junior

Odeslat příspěvekod DirtyKing 25. 4. 2017 06:13

Honor 8 ihned, stačí se v rychlosti dotknout čtečky. Rychlost a přesnost čtení je vynikající, proti iPhone fakt luxusní.
DirtyKing
Junior

Odeslat příspěvekod standavfr 25. 4. 2017 06:17

Mám air 2 a s P9 se to srovnat nedá,ani v rychlosti,ani ve spolehlivosti.
standavfr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod oooooooooo 25. 4. 2017 09:59

Soucasna generace ctecek je bleskurychla, popravde jedinej problem jsou mokry prsty.Pouzivam ji nejen k odemknuti ale i gestum a potom teprv setsakra clovek oceni umistneni vzadu a nikoliv vepredu.Uplne stejne, tzn. bleskurychle se chovala na lenovu dvou modelech, honoru 8, na UMI..Vlastne ani neznam nikoho kdo by si stezoval - pokud nema prvni generaci.
oooooooooo
Android Maniak

Odeslat příspěvekod snoop69 25. 4. 2017 11:06

LG V20 bez problémů i s kapkou vody na čtečce :tleskani
Alcatel OT 302,Siemens C55,Siemens CX75(modified),SE K750i(W800,modified)...Samsung S8500 Wave(android port), LG V20
LCD TV SAMSUNG 42M87BD , WD TV LIVE - 2TB , 1TB , Onkyo TX-NR807 ,Heco Metas 700 , Magnat Betasub 30A
snoop69
Junior