Jaké tvrzené sklo

Pokud nenaleznete vhodnější přihrádku

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Dief 2. 2. 2016 21:22

Ahoj,
koupil jsem si nový mobil a jelikož pracuji na stavbě (prach, špína mi tedy nejsou cizí) chtěl bych si na něj pořídit tvrzené sklo - značek je na trhu spousty, ale já netuším, které za něco stojí a které ne. Rád uvítám jednotlivé recenze a poznatky z užívání. Jinak mám Sony xperia Z5 compact.
Předem díky
Dief
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod lebka75 2. 2. 2016 21:40

At si tu každý říká co chce, já kupuju skla z Činy a rozdíl fakt nevidim. Jen ten že si tu každý prirazi x procent a stejně prodava skla z Ciny
lebka75
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod audis 2. 2. 2016 22:58

jakékoliv levné. do 0,33 mm. klidně koupit 2 ks naráz. stejně se brzo vymění nebo do roka.

dávat za sklo v čechách 200 a více kč je hloupé.
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 2. 2. 2016 23:57

Na zkoušku jsem něco z Číny objednal, uvidíme. Za těch pár korun mě to **** nebude, když dorazí šmejd. Hodně úsměvné je, jak to tu prodávají za 500 kč a výš. Z kama to asi berou :D
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alex75 3. 2. 2016 06:19

Už 2 roky kupuji jen Čínu z Aliexpressu. Před tím jsem měl několik značkových a jak v dotykové kvalitě, kvalitě přilnavosti tak v tvrdosti a pevnosti nevidím rozdíl. Nekupuji ty nejlevnější za 20Kč včetně poštovného. Často je to jen sklo bez příslušenství. Ale kolem 50Kč je komplet sada s hadříky, čistícími prostředky a nálepkami na prach a sklo se zaoblenými hranami. Ten měsíc čekání zas takový problém není.
Od Dancall 2411 po Note 9
Alex75
Junior

Odeslat příspěvekod oooooooooo 3. 2. 2016 08:07

audis píše:jakékoliv levné. do 0,33 mm. klidně koupit 2 ks naráz. stejně se brzo vymění nebo do roka.

dávat za sklo v čechách 200 a více kč je hloupé.

Proc by se melo brzo menit ? Pokud je kvalitni po roce je prakticky stejny jak prvni den..
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod poplis.poplis 3. 2. 2016 09:01

audis píše:jakékoliv levné. do 0,33 mm. klidně koupit 2 ks naráz. stejně se brzo vymění nebo do roka.

dávat za sklo v čechách 200 a více kč je hloupé.


a co 0,4mm to uz je moc ? nebo jak to mam chapat?

jinak screen shield dava dozivotni zaruku,takze neni problem jim praskle sklo donest a daji nove,takze neni treba co rok menit skla
poplis.poplis
Junior

Odeslat příspěvekod oooooooooo 3. 2. 2016 09:36

normalne musi byt ultra tenke a pritom zachovat deklarovane vlastnosti,0.4 ultra thinn asi nee.plus musi mit vysokou propustnost svetla, kolem 95 procent a muzes zkusit test, matlat po nem jestli uvidis otisky, o tom ze dotyk musi byt stejnej a citlivost absolutne nesmi ovlivnit netreba mluvit..no a potom muzem pokecat o sklech za 20 korun, ono primo v cine v shopu, v shopu nikoliv alimilionobchodniku stoji ty kvalitni mnohem vic .
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod poplis.poplis 3. 2. 2016 23:32

no ja ze panzer glass pise ze ma prave 0,4mm ostatni vetsinou tech 0,33mm
poplis.poplis
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků