Nfc - platba mobilem

Pokud nenaleznete vhodnější přihrádku

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Boďa 4. 2. 2014 14:44

Chci si koupit telefon inew v3 ktery podporuje nfc platby.Na netu jsem nasel,ze u nas podporuje nfc s vymeňenou simkartou gemaney bank s o2 operatorem.Zkusebni provoz ukoncila Kb s o2.Ted jiz neni zapotrebi ani menit simkartu.To bylo,ze se nahravala aplikace na sim.Jinak tm neco zkousi s csob.Ale me zajima,mam o2,banku mbank-ktera zatim nepodporuje nfc,lze si nejak nahrat na telefon platebni kartu od mbank?Mate nekdo nejake zkusenosti?Jde to?Diky za radu ci zkusenosti.
Boďa
Junior

Odeslat příspěvekod mobilman 4. 2. 2014 15:13

Moznost vyuzivat kartu v elektronicke podobe na NFC cipu musi umoznovat samotna banka, dokud to neumoznuje nelze tyto platby vyuzivat.
mobilman
Junior

Odeslat příspěvekod Boďa 4. 2. 2014 19:10

hm,skoda,docela jsem se tesil.Takze funkce nevyuzita.Snad casem na nejake tagy.I kdyz nevim na co bych je vyuzil.
Boďa
Junior

Odeslat příspěvekod blood-vampire 4. 2. 2014 19:49

Nfc jsou málokde podporovány. Stejně dobře poslouží bezkontaktní platební karta :)
Omlouvám se za překliky ve slovech po autonehodě se mi klepou ruce
blood-vampire
Junior

Odeslat příspěvekod -tomtom- 4. 2. 2014 20:17

Boďa :
Nejen, že bys musel mít GE ale taky konkrétní mobil Samsung. Takže bezkontaktní karta to jistí :-)
Já mám vše, GE, O2, NFC SIM, mobil Samsung ale ani to nepoužívám. Stejnak je výhodnější platit kreditkou, která vrací víc procent než ta od GE.
-tomtom-
Junior

Odeslat příspěvekod Boďa 4. 2. 2014 20:53

tomtom:
Konkretni samsung?To je snad jedno,nebo ne?Musi to byt telefon s nfc jen,ne?A sim uz nemusi byt nfc?posilaji ap vzduchem,tak jsem to cetl v clancich.
Boďa
Junior