Rozumíte řeči ČTÚ? Pomozte nám!

Pokud nenaleznete vhodnější přihrádku

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod myšpulín 17. 11. 2011 17:26

Tak ta zpráva mě přijde srozumitelná a to nejsem odborník na telekomunikace ani člověk s právním vzděláním. Nechápu v čem je problém s touto zprávou.
Stručně vyjádřeno, ČTÚ chce začít jednání o wifi sítích protože je v nich u nás binec, ruší např. meteoradary a pro některé frekvence by v budoucnu rádo našlo jiné využití. Proto chce mít přehled o tom kde kdo na čem vysílá.
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod kubik256 17. 11. 2011 19:22

Jestli budou lidi nutit k registraci WiFi, tak stačí schovat SSID :D
kubik256
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod lahvon 17. 11. 2011 21:55

Probůh, co je na tom textu nesrozumitelného?

Nemůžu si pomoc, ale při čtení článků pana Pospíšila z posledních týdnů a měsíců jsem v čím dál větších rozpacích. Ale jedno je prakticky jistota. :-)
Jak je na mobilmánii kritický článek vůči ČTU a nebo bojovný vůči operátorům, na autora lze celkem spolehlivě dávat sázky, nelze netrefit. ;-)
lahvon
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod country1 20. 11. 2011 18:44

Jinými slovy si asi říkají o úplatek. ČTU =křišťálově čistý úřad. A myslí to s námi upřímně!!!

-- 20. 11. 2011 18:51 --

To lahvon:
Poděkujme Pospíšilovi, že se za nás tak pere. Jinak mi vychází rovnice: Lahvoun vlastně děkuje ČTU za drahé tarify.
country1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod wit.cz 1. 12. 2011 08:04

http://www.ctu.cz/ctu-online/diskuzni-m ... cleId=8532 A jak rozumíte tomuto? (co do výsledku)
wit.cz
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod myšpulín 1. 12. 2011 11:15

No vzhledem k délce toho návrhu opatření se přiznám, že bylo nad moje síly to celé číst, jen jsem to rychle prolétl. Tím nechci říct, že je to psané špatně, ale zas tolik se u tuhle problematiku nezajímám, abych to četl celé. Se závěrem souhlasím:
V návrhu opatření se píše:5. Závěr k provedenému testu tří kritérií
Úřad analyzoval, že na trhu vymezeném jako velkoobchodní trh přístupu a původu (originace) volání ve veřejných mobilních telefonních sítích existují vysoké a trvalé překážky vstupu, trh nesměřuje k trvalé hospodářské soutěži a uplatňování práva hospodářské soutěže samo o sobě dostatečně neřeší dotčené(á) selhání trhu.
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Sasakr 1. 12. 2011 15:45

To si dělají (_!_) ne? Tohle úřad analyzoval? Se mohli zeptat mojí babičky, i ta by jim to řekla.
Nepokradeš
Sasakr
Maniak

Předchozí stránka