Véčko,klasický nebo vysouvací telefon?

Pokud nenaleznete vhodnější přihrádku

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Jakou koncepci telefonu preferujete?
Klasickou 139 %  68%  [ 139 ]
Véčko 38 %  18%  [ 38 ]
Vysouvací 26 %  12%  [ 26 ]
Otočnou 1 %  0%  [ 1 ]
Celkem hlasů : 204

Odeslat příspěvekod Nulda 29. 4. 2007 11:45

Jsou to cca dva roky co jsem zde psal příspěvek.
To jsem vlastnil "motorku".Takže po véčku (motorola V300) a slideru (N6280) jsem se vrátil opět ke klasice (viz popis). :mrgreen:
Do ženský a do melounu nevidíš...
Nulda
Junior

Odeslat příspěvekod matho83 29. 4. 2007 11:56

ja nemam problem ani s klasikou ani slidrom, v tomto osobne nevidim ziadny rozdiel (okrem kvality sliderov niektorej znacky :D), vysuvanie je navykove, nieco ako zamykat odomykat klavesnicu, a slider mam uz 16mesiacov a na funkcnosti to nebadat
Konecne klud
ale nie od s60
v.i.p. roku 2008
Kto sa smeje naposledy ten sa smeje najlepsie
matho83
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod stano.mania 29. 4. 2007 12:16

Klasika asi najradšej,
V-čko - ak nie je hrubý, modernejšie už sú, najšetrnejšie pre displej,
vysúvací tiež ujde, treba ale chrániť displej.
Pri klasike sa stáva, ak sa neblokuje mobil, že ak ho dáma nosí v kabelke, kde je kopa vecí, že jej odíde desiatky až stovky SMS na prvé uložené číslo, lebo takto reagujú najmä Nokie, že pri stláčaní, tlaku na joystik :roll:
stano.mania
Junior

Odeslat příspěvekod frcatko 5. 5. 2007 10:12

ja som striedal klasiku s veckom a vzdy sa mi stalo na klasike ze sa displej uz po par mesiacoch poskrabal, takisto mi liezlo na nervy blokovanie a odblokovanie klavesnice kde ak som zle trafil tak ma to urcite stalo viac casu ako otvorenie vecka.. navyse motorola to ma vymyslene takze mi na to staci aj jedna ruka, ak je klb kovovy nemam pocit ze by sa mohol nejako vykyvat alebo zlomit aj ked som este ziadne nepouzival viac ako rok.. uvidime :shock: jednoznacne som za vecka 8)
frcatko
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod l.i.b.r.a 5. 5. 2007 14:21

Jako na konstrukci mi az tak nezalezi, ale ve veckach vidim vyhodu ze nemusim porad zamikat klavesnici a vetsi display, teda az na ty samsungy, ty tak velkej display vetsinou nemaj, zbytecne nevyuzity prostor..
Ale jinak mam rada i klasiku.. Ale chtela bych si poridit jeste nekdy urcite vysouvak, jako konstrukce me to hrozne laka. Ale otocny bych urcite nebrala.. Ty mi neprijdou tak nejak moc praktycky..
3310 -> OT 311 -> C62 -> 3410 -> C55 -> 3220 -> mpx200 -> gx29 -> E50 -> KM900 Arena - > ? :-P

š.ť.á.p.i ví :wink:
l.i.b.r.a
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod snowboarder 5. 5. 2007 15:55

z véček jsem odrostl, docela mi i začínají vadit, takže už je nepoužívám, včera jsem si pořídil 6288 a jsem spokojenej, jinak bych si vzal klasiku (pokud nezainvestuju do N95)
::: Vyzkoušejte aplikaci SuperFórum pro Android http://goo.gl/3OyV6 :::
snowboarder
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod X-Brace 8. 5. 2007 11:46

Pro mě rozhodně klasická, protože nemůže být aspoň poruchové otevírání nebo vysouvání. :wink:
@peroutka
X-Brace
Junior

Odeslat příspěvekod Vencos 10. 5. 2007 18:46

Jedině klasická. Je bez kompromisů. Vůči véčkům mám navíc averzi.
A véčka a šuplíky, s těma se špatně fotí(už jste widěli véčkovej foťák?)
Takže zbývá jen Classická konštrukce.
Sex & Drugs & Rock & Roll
Vencos
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Xemiq 31. 5. 2007 12:53

ja som skusil vecko,ale uz len klasicky.. sice sa nic nekazi,ale klasika je klasika..
I`m not like them,but I can pretend..
Xemiq
Junior

Odeslat příspěvekod LovecDuchu 2. 6. 2007 15:29

Zatim jsem mel jenom klasickou. Ale pristi mobil bych chtel zkusit vecko. Ale nejake naslapane :) . Jestli bude nekdo nabizet vecko s min. 2Mpx fotak s autofocusem, displejem 240x320 a FM radiem, tak jdu urcite do nej. Zatim bohuzel na trhu nic takoveho neni (i kdyz klasickych konstrukci s temito pozadavky taky ne). Skoda, ze ten Samsung Z560 nema radio...
LovecDuchu
Junior

Odeslat příspěvekod Frki 4. 6. 2007 16:54

Zatim sem měl nejvíc klasických konstrukcí,ale ted mam vysouvaci Samsung a konstrukce(ne displej :x ) mi naprosto vyhovuje. Véčko sem taky měl a to taky bylo super.Nejlepší je asi klasika;)
...:::BlackBerry forever:::...
Frki
Junior

Odeslat příspěvekod LovecDuchu 5. 6. 2007 13:38

Mne prijde vysouvaci konstrukce jako asi nejhorsi. Nemam sice zkusenosti, ale krome stylu v ni nevidim zadne vyhody. Klavesy musi byt jenom malo vystouple (nejcasteji leptane), displej neni nicim kryty (jako napr. u vecka, u ktereho je predpoklad dobrych klaves i chraneni displeje)
LovecDuchu
Junior

Odeslat příspěvekod 14.jirik 5. 6. 2007 14:07

Ja tam vidim vyhodu ze je vic mista pro display a klavesnici...Ja mel D600 a v pohode lepsi nez vytaceci konstrukce S700 nebo me to vyhovovalo i vic nez vecko...Je taky vyhodou ze se nemusi porad otvirat jako vecko...vsechny operace krome psani sms se daji v pohode delat v zavrenem stavu..
M600i 1GB M2
14.jirik
Junior

Odeslat příspěvekod chalupamilos 23. 6. 2007 18:00

Podle mne hodně záleží na tom,k jakému účelu mobil používáme.
Denně uskutečním několik desítek hovorů a řádově tak desítku sms.Mobil používám jako pracovní nástroj a neumím si představit,že bych jej neustále otvíral a zavíral.To by mi asi brzy hráblo.Se zamykáním nemám potíže,protože jej mám buď na stole a nebo v pouzdře.Možná ještě tak"slajdr".Ale na klasiku nedám dopustit.
chalupamilos
Kolemjdoucí

Předchozí stránka