Véčko,klasický nebo vysouvací telefon?

Pokud nenaleznete vhodnější přihrádku

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Jakou koncepci telefonu preferujete?
Klasickou 139 %  68%  [ 139 ]
Véčko 38 %  18%  [ 38 ]
Vysouvací 26 %  12%  [ 26 ]
Otočnou 1 %  0%  [ 1 ]
Celkem hlasů : 204

Odeslat příspěvekod mardo(smazano) 28. 5. 2005 11:12

Jsem od přírody nedůvěřivý a proto vidím v každém otevíracím ,vysouvacím a jiném mechanizmu potenciální zdroj různých vad a s tím
spojených problémů(reklamace ,zapůjčení náhradního mobilu atd..)
Ovšem je to jen můj subjektivní názor a věřím,že bude mít hodně oponentů. Manželka má SE.Z200 a žádný problém s ním nemá. Véčka i výsuvky se mi ale celkem líbí,samozřejmě model od modelu,ale připadají mi až na pár vyjímek spíše pro ženy. Osobně používám SE T630.
mardo.
mardo(smazano)
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Driver 28. 5. 2005 11:20

to BLOODMEN: Na co čekáš, už je tady MPx220 :wink:
Das Auto
Driver
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Matrix 28. 5. 2005 11:21

To je strašně těžký zvolit favorita z tohohle hlediska. Zrovna teď se rozhoduji jaký mobil si koupit: 1) SE S700i-super výbava,pěkný displej i design. 2) Samsung E720-design.slušná výbava. 3)Samsung D500- alternativa k E720. 4) Nokia 6230i-výbava,design.....Tak vidíte jaký to je pekelný rozhodnutí. Nechcete mi třeba trochu poradit? :?: :!:
Matrix
Junior

Odeslat příspěvekod Hawky 28. 5. 2005 12:25

Radši jsem měl vždy klasickou koncepci. Véčko mám až teď a spokojenost, ale je to taky jediný véčko, který se mi líbí. :-)
Hawky
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wextra 28. 5. 2005 12:36

Vysouvací jsem sním spokojená
wextra
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Majk 28. 5. 2005 12:53

Ja mam vecko a vyhovuje mi. Libi se mi vic nez klasika, mam chranenej display i klavesnici. Klavesnici taky nemusim zamykat. A u Vcka je podle me taky vyhoda, ze pri stejny velikosti, se da v podstate ziskat velka klavesnice i display, coz se bohuzel u maleho telefonu klasicke konstrukce nepodari. Vysouvaci telefony se mi nelibej.

A jeste jedna perlicka co se mi stalo u meho stareho philipse klasicke konstrukce :-)
Me jseml na dovolene telefon v kapse docela tesnych kalhot a nez sme dosli z nadrazi na misto urceni, telefon se 3,* sam vypnul a zapnul resp. 3* se navolil spatny pin. Takze kdyz sem vytah telefon z kapsy, chtel po me puk, ktery sem s sebou bohuzel nemel, takze sem byl celou dovolonou bez telefonu. To jen tak pro zasmani. :-) A i ted kdyz mam ten azalis 288 jen jako telefon na 2. simku se mi stava, ze dam vypnuty telefon do kapsy a obcas se mi stane, ze se telefon sam zapne a vytoci se cislo 112 (stav nouze). Opravdu skvely telefon :-))
Nokia 5110 -> Philips Azalis 288 -> Sam X450 -> Moto V360 -> Nokia N70 -> ZTE Blade -> Huawei G600 -> inew V3 -> Ulefone Be Touch 2 -> LG Flex 2 (+ nokia N3109 a Samsung Galaxy Nexus) -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Honor 8X
Majk
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod deglaser 28. 5. 2005 13:31

To se u vysouvacího nestane.
deglaser
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bloodmen 28. 5. 2005 14:02

to DRIVER: Já o ní vím, ale bojím se operačního systému. Raději chci zůstat u řady Vxxx. Doufám, že přijde nějaký namakaný vylepšenec V635.
bloodmen
Junior

Odeslat příspěvekod rado 28. 5. 2005 15:00

Preferuji klasiku.

Když Ti spadne véčko, nebo vysouvák na dlažbu, můžeš jej vyhodit do popelnice, u klasiky max. vyměníš kryt za dvě kila.

Véčka i vysouváky mají objemově malé a tudíž míň výkonné akumulátory, než klasika

Véčko vůbec nenacpeš (respektive neovládneš) v instalační handsfree
Naposledy upravil rado dne 28. 5. 2005 17:10, celkově upraveno 1
Sagem RC 922 -> Sagem MW 932 -> Siemens C35 -> Siemens S45i -> Siemens C65 -> Siemens CX70 + CF62 -> N6233
rado
Junior

Odeslat příspěvekod Nulda (novy) 28. 5. 2005 15:35

Vždy jsem vlastnil mobily s klasickou konstrukcí.Před necelým rokem jsem šel do "V".Nevím,pořád to není jaksi ono.Takže příští mobil(nebude to dlouho trvat)bude opět klasika. :wink:
Nulda (novy)
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TakyPepa 28. 5. 2005 15:36

Jsem zastáncem toho, že telefon má - v rámci toho, jak vybavený si kdo koupil - především spolehlivě fungovat. Vzpomínám si na oběd s jedním kolegou, majitelem efektního véčka. Během oběda mu 4× zazvonil tlf., on ho čtyřikrát otevřel a přijal hovor a čtyřikrát mu hovor (při vynikajícím signálu) vypadl. Potom telefon s povzdechem, že zlobí, vypnul.
Příčin mohlo být hodně, ale přičetli jsme to kloubu. U klasického provedení jsem toto nikdy nezaznamenal.
Oskar zašel a Vodafone už nechci.
TakyPepa
Junior

Odeslat příspěvekod beat 28. 5. 2005 17:58

Co to je za módu, pořád házet špínu na "véčka"?
to rado: Véčko mi spadlo na hladký beton, vysouvák mi spadl na rozbitý beton. Věř nebo ne, vůbec nic se nestalo. Krom malého škrábance.. Véčka a vysouváky mají malé baterie?? Jak tohle může někdo napsat? Mél jsem véčko, byla tam 900mAh, ve vysouváku mám 800 mAh. U 6510 mám 750 mAh. Instalační handsfree..tam může být problém. Ale také jsou. A v době modrého zubu...

to TakyPepa: Kloubu bych to nepřičítal. A navíc, problémy tohoto typu jsou i u normální konstrukce. Stane se. Nebo snad běžné konstrukce nepotřebují servis?

Pokud se vám líbí klasika, dobrá. Je to vaše věc. Ale neříkejte něco, co není pravda.
beat
Junior

Odeslat příspěvekod Popi 28. 5. 2005 18:47

Preferuji "V" pro již dříve zmíněné důvody (viz. up).

Jen taková připomínka k mojí MPx200: nevidel sem telefon kterej by se tak malo skrabal (a to sem jich videl)l!! Nosim s nim mince, klice, pokladam ho vsude mozne a furt zadnej poradnej (ani malej) skrabanec (ani kryt ani display). a to ho mam pul roku... s predeslymi telefony jsem mel zkusenost ze se behem mesice poskrabaly ale kde nic tu nic... :) :)
..?
Popi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rado 28. 5. 2005 19:29

Beat > porovnávám Siemensy těchto konstrukcí mezi sebou, neboť jiný výrobce nenabízí relevantní srovnání (klasický Samsung nic neumí). S tím pádem na beton můžeš mít pravdu, ale nemusí to být pravidlo, ty mechanické vlastnosrti neojebeš....

Avšak moje hlavní nejhlavnější výtka se týká nemožnosti používat V v handsfree, to je pro mě důležité kritérium.... Prostě V je stylové a reprezentativní, ale ne na práci. Každému co jeho jest
Sagem RC 922 -> Sagem MW 932 -> Siemens C35 -> Siemens S45i -> Siemens C65 -> Siemens CX70 + CF62 -> N6233
rado
Junior

Odeslat příspěvekod dollinek 28. 5. 2005 19:30

Ja osobne sem vecko jeste nemel, ale rozhodne bych si ho nekdy rad "zkusil"... Jenze pri dalsi volbe telefonu (pocitam tak nekdy pristi rok), bych se chtel poohlizet hlavne po Symbianackych ci jinych OSackych mobilech... A mezi nema moc vecek zatim neni a ani by to mozna nebylo zas az tak prakticky!
Nokia 3210, Ericsson T10, Nokia 6510, Siemens S65 fw12 :-(
dollinek
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků