Současný vývoj telefonů

Pokud nenaleznete vhodnější přihrádku

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod tomko665 18. 4. 2011 15:43

Zdravim. Dostali jsme ve škole zadáno vypracovat referát na téma Současný vývoj telefonních zařízení+funkce. Ty funkce bych ještě nějak splácal, ale nepodařilo se mi nic najít o tom současném vývoji. Není to sice čistě mobilní téma, ale myslím, že v dnešní době už pevných linek ubývá. Nezná někdo z vás nějakou stránku, kde bych se o tomhle tématu mohl dozvědět víc? popřípadě má někdo z vás přímé zkušenostia vědomosti? Díky moc
tomko665
Junior

Odeslat příspěvekod M. 18. 4. 2011 15:59

Tak ty funkce Ti definuji vyvoj. Z jednouceloveho zarizeni a se stava viceucelove. Zacalo to u hudebnich funkci, pres stale kvalitnejsi fotaky az k navigacim. Ted frci mobilni internet a socialni site, pak nastoupi rozsirena realita.
Mobily ted slouzi jako zabavni centra, diky velkym pametem, displejum, podporou filmovych formatu apod., zrejme se i dockame mini projektoru.

Ja bych to postavil v tomto smeru, nacetl starsi recenze a clanky a koukl se na koncepty...
"Systém GPS není určen pro přesné určování polohy
a nikdy byste neměli výhradně spoléhat na data
o poloze získaná z přijímače GPS a rádiových sítí pro
zjišťování polohy nebo navigaci."

Nokia 6
M.
Expert

Odeslat příspěvekod Sasakr 18. 4. 2011 16:11

Jak dočkáme? Projektory už jsou.

Nevím no, dle mého už není co vymyslet, a tak se vymýšlejí blbiny. Řekněte mi, co se vymyslelo od roku 2006? Nic moc mě nenapadá. Navyšují se megapixely, snižuje se výdrž, na čím dál tím silnější hardware se dávají čím dál tím náročnější systémy...pokrok nevidím.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Maniak

Odeslat příspěvekod Deleted user 18. 4. 2011 17:48

Taky jsem spíš skeptik. Zatímco dřív jsem si vybíral z mobilů ten, který se mi líbil víc, dneska hledám ten, který bude představovat nejmenší zlo. A odmítám hledat chybu v sobě. :-))