Debrandování telefonu

Pokud nenaleznete vhodnější přihrádku

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod stepano 9. 2. 2011 10:42

Mám brandovaný telefon od t-mobile, a s jejich brandovaným firmware mám problémy - systém se seká a také mi nejdou některé aplikace.
Bohužel, jelikož je telefon brandovaný, nemohu si stáhnout ani nejnovější Nokiácký firmware, takže nemohu ani aktualizovat, což bych z bezpečnostních důvodů velice rád.

Je možné z těchto důvodů uznat debrandování telefonu jako reklamaci? Telefon je totiž stále v záruce, jedná se o E52.
stepano
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zuzkys 9. 2. 2011 11:49

Oni ti jednoduše řeknou, že se ti systém seká kvůli nějakým aplikacím třetích stran. Nebo se ti snad systém seká i v továrním nastavení bez nainstalování čehokoliv? Jak jim dokážeš, že nebrandovaný se nebude sekat a půjdou ti tam jiné aplikace? Tohle není důvod k reklamaci.
zuzkys
Junior

Odeslat příspěvekod stepano 9. 2. 2011 13:44

To jsem si myslel no :-( . CHtěl jsem se vyhnout placenýmu debrandování, dělaj to za 600kč asi... tak nějak jsem doufal, že to uhraju na reklamaci. :-)
stepano
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 9. 2. 2011 14:55

Uhrát to na reklamaci je blbost. Debranduj si to sám, pomocí Phoenixu
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stepano 9. 2. 2011 20:22

Jo četl jsem o Phoenixu. Ale ne vždycky to vyjde, telefon je pak na vyhození. Nehledě na to, že když pak budu mít nějakej jinej problém a budu to chtít reklamovat tak mi to neuznaj, protože jsem přes Phoenix neodborně upravil firmware. Kdyby to bylo ze servisu, dostanu od nich záznam do záručáku a všechno v cajku, záruka stále platná.
stepano
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dejvidek 11. 2. 2011 08:27

Ale houby na vyhození, pokud není někdo nemehlo, tak přehrání přes Phoenix je v pohodě, nebo si změň Product Code a přehraj novým firmwarem přes Ovi.
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod stepano 11. 2. 2011 18:28

Dík za link na návod na změnu product key. Asi to risknu a vyzkoušim to. Koukám že návod je s E51, kolikrát jsi to už dělal s E52?? Vyšlo to vždycky? Telefon běží bez problému?
stepano
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dejvidek 19. 2. 2011 10:55

U E52 sem měnil PC u obou kusů co mám, naprosto bez problémů. Nyní to řeším Phoenixem, ten si PC změní sám.
dejv
dejvidek
VIP uživatel


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků