volani pres mobil z pc

Pokud nenaleznete vhodnější přihrádku

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Simon P40 14. 8. 2009 18:35

je nejaka moznost, ze bych spojil mobil s pc pres bluetooth, nasadil sluchatka s mikrofonem a zacal volat pres mobil? zvuk by mi sel do do sluchatek a z mikrofonu
dik
(mam e51)
Znáte Google ? :)
Simon P40
Junior

Odeslat příspěvekod Sasakr 14. 8. 2009 19:44

Se SE W910 mi to šlo, teď mám u sebe krátkodobě Nokii 5320, ale nedaří se mi to zprovoznit.
Nepokradeš
Sasakr
Maniak

Odeslat příspěvekod Simon P40 14. 8. 2009 20:54

jak to fungovalo?
Simon P40
Junior

Odeslat příspěvekod nitram47 14. 8. 2009 21:22

Na SE su na to pc programy. My Phone Explorer (nie som si isty), FMA (float's mobile agent)
hard to the core

⇛Nie je umenie smiať sa keď sa ti chce plakať, ale vypiť keď sa ti chce grcať.
nitram47
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Simon P40 14. 8. 2009 23:00

vypada to ze bluesolei by to mohl umet
Simon P40
Junior

Odeslat příspěvekod Sasakr 15. 8. 2009 12:19

Ale prd, jde to bez programů, už jsem to zkusil a jde mi to s tou 5320. Akorát než bych to napsal, tak bych se asi zvencnul, čili ti asi natočím video. Ale bude to návod pro Visty, v XP to bude asi dost jinak.
Nepokradeš
Sasakr
Maniak

Odeslat příspěvekod Simon P40 15. 8. 2009 15:44

mam w7. to bude podobny a i kdyby, zase tak spatne na tom s pc nejsem, takze si snad poradim. predem diky za snahu
Simon P40
Junior

Odeslat příspěvekod Sasakr 15. 8. 2009 21:58

Okay, tak si s tím pohraj, kdybys byl bezradnej, tak se pak rozepíšu nebo to natočím. Když jsem na to ale přišel já, tak asi každej.
Nepokradeš
Sasakr
Maniak

Odeslat příspěvekod Simon P40 15. 8. 2009 23:11

a jenom nazev toho programku by nebyl? :) presnej postup snad nepotrebuju. jen nejaky nazev, od ceho se odpichnu
Simon P40
Junior

Odeslat příspěvekod Sasakr 15. 8. 2009 23:27

Žádnej program! Jde to udělat normálně ve Windows!
Nepokradeš
Sasakr
Maniak

Odeslat příspěvekod Simon P40 15. 8. 2009 23:40

ve windows? hmmm. tak to jsem zvedavej. jses pripojenej pres BT nebo pres kabel?
Simon P40
Junior

Odeslat příspěvekod Sasakr 16. 8. 2009 00:17

BT, přes kabel pochybuju, že by to šlo. Takže nevíš jak na to? Mám to nějak popsat? Ale až zejtra :-D
Nepokradeš
Sasakr
Maniak

Odeslat příspěvekod Simon P40 16. 8. 2009 10:54

zatim teda nemam tusaka :)
Simon P40
Junior

Odeslat příspěvekod Sasakr 16. 8. 2009 21:16

Ok, takže mobil spáruj s PC. Pak běž do ovládacích panelů, Bluetooth, tam bys měl vidět ten mobil. Dáš pravým, vlastnosti, pak záložku Služby. Tam si zkontroluješ, co tam máš. Nevím, co budeš mít odškrtnutý, důležité je mít zaškrtnutý Brána zvuku do sluchátek s mikrofonem. OBRÁZEK Mimochodem přes to Audio Source můžeš poslouchat v PC muziku, co máš v mobilu. No, až to zakštrneš (pokud to není), nainstalujou se ovladače. Pak to okno zavři a měl bys tam mít někde Nastavení Bluetooth. Tam dáš záložku Audio a připojíš Telephony Audio Gateway. OBRÁZEK Pak by to mělo jít. Ten Stereo Audio Player je na ten poslech muziky. Snad se to podle tohohle návodu povede, ale mně to fungovalo jak se SE, tak s Nokií.
Nepokradeš
Sasakr
Maniak

Odeslat příspěvekod Simon P40 16. 8. 2009 21:52

to vypada dobre. problem je, ze ja mam ten BT trochu jinak resenej, ale tohle me snad natukne. jdu si s tim hrat :) diky moc
Simon P40
Junior

Další stránka