Sekundové lepidlo a podobní pomocníci

Pokud nenaleznete vhodnější přihrádku

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Tom_82 29. 10. 2008 15:03

Zdravím všechny,

jelikož jsem dobrák od kosti, rozhodl jsem se zde umístit takovou malou "servisní" informaci. Pokud jste si někdy nějakým způsobem "umazali" telefon (nebo něco jiného) od sekundového lepidla (chtěli jste slepit vrzající kryty, lepili jste nějaký úlomek apod.), tak z vlastní zkušenosti doporučuji:


CEYS - ODSTRAŇOVAČ SEKUNDOVÉHO LEPIDLA
- pomocí štětečku aplikujete odstraňovač na "umazanou" plochu tak aby byla zcela impregnována
- na plochu umístíte savý papír tak aby mohl lépe absorbovat a necháte 2-4 minuty působit
- sudáte papír, jemným třením odstraníte zbytky a postižená plocha je opět jako nová



Odzkoušeno na neoriginálních, originálních, levných i drahých krytech, v jednom případě dokonce i přímo na displeji. Výše uvedený přípravek se dá sehnat kromě e-shopů také v obchodních řetězcích Baumax apod., cca za 90,-Kč vč.DPH.
Tom_82
Junior

Odeslat příspěvekod ARS 29. 10. 2008 15:39

Vrelo neodporucam cokolvek lepit na telefone sekundovym lepidlom. Vacsinou sa s nim naroby viac skody ako osohu.
Otvorit telefon, kde LCD je prilepeny na kryt je nepekny problem...
Opravár mobilných telefónov už od roku 2000.
ARS
Servisák
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tom_82 29. 10. 2008 16:01

Máš pravdu, ale najdou se i tací, kteří si myslí, že sekundové lepidlo je to nejlepší pro jejich vrzající telefon. Nehledě na to, je to každopádně dobrá informace ať už používáš sekundové lepidlo u čehokoliv. Zákon schválnosti je ten, že se vždycky víc popatlá než polepí.. :lol:
Tom_82
Junior

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 29. 10. 2008 19:24

Když už jsme u toho sekundového lepidla. Vždycky jsem používal různá univerzální sekundová lepidla a s výsledkem jsem byl spíše nespokojen (spoje byly často křehké, málo pevné a nesnesly dynamické namáhání), než spokojen. Jednou jsem koupil sekundové lepidlo přímo na plast (ten většinou člověk lepí nejčastěji) a od té doby už jiné nepoužívám.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ProdavacMobilu 31. 10. 2008 08:49

to PatrikChrz:
A z toho plyne co? Ze doporucujes upatlat si mobil sekundakem, ne diky.
Dal sem se na on-line poker
ProdavacMobilu
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 31. 10. 2008 09:42

Ale vůbec ne. Píšu, že když už lepit plasty, tak lepidlem na plasty. Mobil jsem zatím nelepil.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků