Akce T-Mobilu?

Pokud nenaleznete vhodnější přihrádku

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod davee 26. 7. 2008 12:12

Pred nekolika dny mi bylo volano z cisla 246016570 a slovensky hovorici operator mi sdelil, ze jsem byl vylosovany a ze ziskavam mobil za korunu + jeste nejaky kredit (asi 300 kc). Proste jen tak. Tak me napadlo, jestli to neni nejaka blbost a pripadne zdali ma s touto akci T-Mobile skutecne co do cineni. Neslysel nekdo z vas o tom?
Kde že loňské sněhy jsou...
davee
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Michal P 26. 7. 2008 12:28

Podle toho co píšeš se bude nejspíš jednat o nějakého prodejce nabízejícího tarif Kredit 250, což je i přes název "Kredit" měsíční paušál za 297,50. K němu dostaneš bez problémů nějaký obyčejný mobil za 1kč, ale uvážeš se na 2 roky.
S tím losováním je to jen takové lákadlo, jen vylosovali tvoje číslo :)
http://t-mobile.cz/Web/Residential/Tari ... arify.aspx
...
Michal P
Pokročilý

Odeslat příspěvekod davee 26. 7. 2008 13:03

Presne to jsem si myslel a tak jsem ho poslal do haje. Diky za odpoved!
Kde že loňské sněhy jsou...
davee
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dix_ 26. 7. 2008 13:50

Mě taky pred 14 dny volalo nějaky pražsky číslo,jenže neberu čísla co nemám v seznamu,nebo nečekám hovor od někoho. :-)
Bez bodů
Auto jedině v elektrice
Je putna kolik je koní pod kapotou.Záleží,kdo je za volantem.
Dix_
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vaclavbarak 1. 8. 2008 13:33

To je podvod, také sem to už zažil. Na podobné věci je nejlépe nereagovat.
vaclavbarak
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mobilman 4. 9. 2008 22:29

diky za tyhle prispevky, prave jsem zapnul druhy telefon ktery jsem mel dneska doma a vypnuty a prisla smska s tim ze jsem mel volani z tohodle cisla. nicmene kdyz jsem zkusil zavolat zpet byla tam automaticka hlaska nejakeho dealera ze ted nepracujou a ze jeslti chci neco zmenit na svoji smlouve mam volat infolinku T-Mobile, tzn. hadam ze je to nejaky dealer.
uvidime s cim zitra zvolaji (jestli jeste zavolaji).
mobilman
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mobilman 8. 9. 2008 15:23

Volal mi nejakej slovak z tohodle cisla 246 016 570, predstavil se jako T-Mobile (coz je samo o sobe uz zavadejici a de facto podvod) a ze prej pro me ma darek a prej jestli mam radost. Ze zkusenosti pred mnoha lety z infolinky Paegas jsem jasne vedel kam me chce dostat tak mu rikam ze radost nemam, ze v tom bude urcite nejaky hacek a ze jejich spolecnost neznam. Rikal ze je T-Mobile a ze to musim znat. zeptal jsem se odkud ma moje cislo a on ze prej z T-Mobile, v tu chvili jsme rozpoutali asi 10min diskuzi na tema odkud maji moje cislo. Pres nejake urazky a docela neslusne vyrazy mi rekl ze cisla ma T-mobile od O2, ze prej T-M si vyzadal od O2 seznamy ve kterem je i moje cislo. Tak mu rikam odkud presne to dostali, jestli seznam tak jmeno osoby nebo oddeleni - no znovu chvili nadaval na moji adresu, byl krajne neslusny a neprofesionalni a pak me prepojiil na (udajnou) nadrizenou - nejakou slecnu nebo pani PAVLOVOU. hovorila taky slovensky a ze prej jestli chci vedet odkud presne ty seznamy maji ze si mam zavolat na infolinku c. 246 016 570 .

Tam uz jsem nevolal a ted pisu dopis do O2, ze se nejaka firma vydava primo za T-Mobile (nerekli dealer, ale primo T-Mobile) a ze mi tvrdi ze O2 jim predava seznamy s mym cislem, s cimz jsem nesouhlasil. Uvidime jak se k tomu muj operator O2 postavi... myslim ze je i v jejich zajmu aby nekdo neobvolaval jejich zakazniky a nepretahoval jinam.
mobilman
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zivan 19. 11. 2008 08:41

Taky jsem resil volani z tohohle cisla. Jsem zvedavy na to, jestli dodrzi posledni email s reklamacnim oddelenim:

Vážený pane ...,

potvrzuji, že naše firma Vás již v budoucnu nebude kontaktovat na tel. číslo: ...

S přáním příjemného dne
... ...

EUROPE CALLING
Reklamační oddělení
Motorola Edge 20; HP Elitebook 845 G8 (Ryzen 5650U, 32GB RAM, WD SN570 1TB, 14" fullHD IPS) + HP USB-C G5 Essential + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W
zivan
Pokročilý

Odeslat příspěvekod snowboarder 26. 11. 2008 20:22

Tak mně volali právě dnes, když jsem vygooglil číslo a zjistil, o co jde, v dalším hovoru jsem se jen zeptal, který že mobil jsem to vyhrál já a kolikátý jsem dnes v pořadí, kdo by podepsal smlouvu na 2 roky :D Prej, že to bude asi omyl, a že tímpádem pro mě nemají vhodnou nabídku :mrgreen:

Jinak souhlasí, představil se jako EuropeCalling
::: Vyzkoušejte aplikaci SuperFórum pro Android http://goo.gl/3OyV6 :::
snowboarder
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod troja 30. 12. 2009 10:13

Zdravím diskutující, také jsem dostal do T-mobilu hlášku 246 016 570 ztracený hovor. Asi stejně jako ostatní mám svůj telefonní seznam v tabulce jak od O2 - pevná, tak O2 - mobil a T-mobil. Z toho vyplývá,volá-li mě pevná na mobil musí být seznamu, což se může stát, že mu dojde kredit nebo baterie, tak přátelé adié a vše nej... v novém roce s heslem "smažem to a jedem znova!"
troja
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod -HoNY- 19. 1. 2010 13:32

Dneska mi též z toho to čísla volal jeden slovensky mluvící pičmulínek. Představil se jako zaměstnanec T-Mobilu, vyjadřovací schopnosti houpacího koně a stále mele něco dokola o tom, že dostanu zdarma volání na 5 čísel. A když jsem se ho zeptal, čím je to podmíňené, začal to opakovat dokola. Nakonec jsem z něho dostal, Že to stojí 400 Kč. Slušně jsem ho poslal do háje a podal stížnost T-Mobilu.
-HoNY-
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MikiVista 10. 2. 2010 19:55

Zdravím, jo tak toto číslo mě otravuje 2-3 krát týdně už 3 měsíce. Ale Google je skvělý, vím o koho jde. Pořád nabízí to stejné a když jsem jim řekl že si nepřeji aby mi volali, asi si stojí na vedení a otravují neustále dále. Stížnost u T-Mobilu zatím k ničemu. Dnes opět "máme pro Vás nabídku superlevného volání,máte radost?" Já řekl NE! Čímž byl ten "vychcaný slováčisko" těžce zaskočen. A představují se jako T-Mobile Europe Calling. Moje trpělivost došla, a asi si na ně posvítí ČOI. Jejich chování je krajně nevhodné. Doporučuji být velmi obezřetní při kontaktu s touto distributoskou firmou a nenechat se zlákat!
MikiVista
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MikiVista 11. 2. 2010 10:39

Zdravím. Pokud máte stále problémy s touto firmou doporučuji následující. Zavolat na 246016011 a říct že si chcete stěžovat na Call Centrum. Operátor Vám nabídne možnost že ITáci Vás vymažou ze seznamu. Stačí ji říct tel.číslo a budete mít klid.
MikiVista
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Dix_ 11. 6. 2010 17:03

Mě pořád teď někdo volá z těhle čísel +420 2 302 231540 a +420 2 604 4143,je to tohle T-Mobile Europe Calling ? Pořád mě volají a nemůžu se toho zbavit. :hm
Bez bodů
Auto jedině v elektrice
Je putna kolik je koní pod kapotou.Záleží,kdo je za volantem.
Dix_
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dix_ 16. 6. 2010 11:50

Dnes zase +420 2 302 31 111.
Bez bodů
Auto jedině v elektrice
Je putna kolik je koní pod kapotou.Záleží,kdo je za volantem.
Dix_
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků