Malé dotykáče

Pokud nenaleznete vhodnější přihrádku

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Nick Cave 26. 3. 2020 10:49

Sirzachy píše:Jsou vůbec nějaké vyhlídky, že by někdo vyrobil telefon do 6ti palců se SD865?

Samsung Galaxy S20 se Snapdragonem 865
Nick Cave
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Sirzachy 26. 3. 2020 15:44

S20 není zrovna kompaktní. Oproti s10e.
Sirzachy
Junior

Odeslat příspěvekod MOJE JMÉNO 26. 3. 2020 20:38

Sirzachy píše:Souhlasím s autorem vlákna. Bohužel letošní rok nejspíš nebude nakloněn uživatelům, kteří by chtěli výkonný telefon s displejem max 6 palců. Já stále mám Huawei P10. Jediná možnost je momentálně snad jen P30 a S10e. Jsou vůbec nějaké vyhlídky, že by někdo vyrobil telefon do 6ti palců se SD865?

Tvé nároky výkonu asi nikdo nepokryje, ale kompakt se rýsuje : https://mobilizujeme.cz/clanky/xiaomi-chce-ozivit-svuj-oblibeny-telefon-z-roku-2017
MOJE JMÉNO
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod intago 5. 4. 2020 17:27

šest palců neberu a výkon taky nepotřebuju. Byl jsem dneska na výletě, mobil na poutku na krku, strčenej v kapsičce košile a měl jsem svatej klid. Co jsem potřeboval, volání, navigaci i foto parádní. Ovšem s brejlema, ale ty potřebuju i na 19 palcový monitor.
Co bych se patlal s nějakou těžkou cihlou. Doma připnu k starýmu hernímu PC či notasu a můžu si foto hodit na monitor nebo na na 42 palcovou telku... 8-) Mám se dobře, spokojenost. Fotky na 6 palcich mobilu mi nevyhovují.
Akorát opt.zoom bych potřeboval, ale aspon 5x, ale mám kompakt... za 999.- 8-)
intago
Junior

Předchozí stránka