Chytré hodinky do 6000 Kč

Pokud nenaleznete vhodnější přihrádku

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Daniel Kral 7. 8. 2019 15:05

Dobrý den,
které chytré hodinky byste mi doporučili s cenou do 6000 Kč? Moje využití by bylo příjem notifikací, občasné měření srdečního tepu, měření spánku, ovládání přehrávače hudby a pokud možno tak placení hodinkami. Nyní využívám fitness náramek Honor Band 4. Používám mobilní telefon Nokia 7 Plus.
Moje návrhy: Huawei Watch 2, Xiaomi Amazfit 2 Stratos, Samsung Galaxy Watch 46mm
Děkuji za odpověď.
Daniel Kral
Junior

Odeslat příspěvekod Loader 7. 8. 2019 15:13

Z těch vybraných bych šel do Galaxy Watch, měl jsem je a jsou to povedené hodinky. Na druhou stranu s nimi u nás nezaplatíš.

Možná bych do výběru zařadil i nějaké Garmin vívoactive.
https://www.alza.cz/sport/garmin-vivoac ... dq=5107311
Administrátor fóra MobilMania.cz
Loader
Administrátor

Odeslat příspěvekod Daniel Kral 7. 8. 2019 15:50

Na Garmin vívoactive 3 jsem se taky předtím koukal, ale vyřadil jsem je z výběru hlavně kvůli tomu, že jsem četl že mají špatný display. Galaxy Watch vypadají dobře, ale bojím se kompatibility s ne Samsung mobily.
Daniel Kral
Junior

Odeslat příspěvekod roy1 7. 8. 2019 15:54

Podívej se na Xiaomi amazfit GTR, mají zejména ve verzi 47mm výbornou výdrž.
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Daniel Kral 7. 8. 2019 16:04

Xiaomi amazfit GTR vypadá, že budou mít skvělou výdrž, ale bojím se té uzavřenosti systému
Daniel Kral
Junior

Odeslat příspěvekod Loader 7. 8. 2019 16:15

Uzavřené jsou i Galaxy Watch, protože mají Tizen, a ne androidí standard ve formě WearOS (jako třeba Fossil).
Administrátor fóra MobilMania.cz
Loader
Administrátor

Odeslat příspěvekod Daniel Kral 7. 8. 2019 16:21

A kdybych si nakonec vybral platformu WearOS jsou tam vůbec nějaké kvalitní hodinky do 6 000 Kč?
Daniel Kral
Junior

Odeslat příspěvekod roy1 7. 8. 2019 16:59

Podívej se tedy na portfolio Ticwatch, třeba verze C2 má nfc I wearos, ale vydrží jeden den.
BTW všechny tvé návrhy byly uzavřený systém... U Xiaomi platí, že jedou na upraveném androidu a většinou se do nich i dají dostat některé apky (třeba do Stratosů kalkulačku)
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Daniel Kral 7. 8. 2019 17:45

Hledám hodinky funkcemi dost podobné to co mají zákazníci Apple takže takový Apple Watch pro Android. Na Ticwatch C2 jsem se už díval, ale zajímalo by mě srovnání proti Huawei Watch 2, protože cenově jsou na tom skoro stejně a oboje hodinky mají WearOS.
Daniel Kral
Junior

Odeslat příspěvekod Daniel Kral 8. 8. 2019 18:04

Tak nakonec jsem zúžil výběr na dvoje hodinky Ticwatch C2 a Samsung Galaxy Watch 46mm. Byl bych moc rád, jestli má někdo zkušenosti s jednimi z nich a popsal mi jejich výhody a nevýhody. Díky moc.
Daniel Kral
Junior

Odeslat příspěvekod Carllos VoIP 8. 8. 2019 19:35

Jdi do Galaxy Watch, kromě placení vše ostatní je v pohodě, měl jsem Gear S3, nyní Galaxy Watch a veliká spokojenost. ;-)
Samsung Galaxy Note 10+
Carllos VoIP
Junior

Odeslat příspěvekod kultus 8. 8. 2019 19:39

Tizen je akorat tak omezeny nikoliv uzavreny! Nevim kdes to vzal? wear os to sice neni ale zalezi co tam chce instalovat to nepise na to ze se boji uzavrenosti. Uzavrene jsou napr. huawei watch GT...ja koupil gear S3 je tam krome toho placeni vse plus mapy s navigaci nebo locus. Vydrz tak 3 dny na vylete pri vetsim zatizeni tak den a neco. Libili se mi vic nez Galaxy Watch a jsou levnejsi a za usetrene penize koupis nakou tu apku co potrebujes.
kultus
Junior

Odeslat příspěvekod Daniel Kral 8. 8. 2019 19:49

Kdybych se nakonec rozhodl pro Samsung hodinky, tak nastává otázka jak je to s omezením pro telefony, které nejsou Samsung. Četl jsem, že tam není aplikace Zprávy, E-mail. Notifikace přijdou co se týká SMS, ale předchozí zprávy zobrazit nejde. Takže pokud někdo používá Samsung hodinky s jiným telefonem než Samsung byl bych moc rád, kdyby mi napsal jak mu hodinky fungují.
Daniel Kral
Junior