E-ten Glofiish M700 (CZ) vs Qtek 9000 (dovoz)

O operačních systémech Windows 10 Mobile i Windows Phone, a jejich aplikacích

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Ledyyy 3. 3. 2007 22:44

Zdravim, konečně jsem našetřil na MDA,ale nevím si rady s výběrem.. Už dlouho sním o Qteku 9000,ale bohužel neni nikde k mání starší CZ distribuce,záruka,tak bych musel šáhnout pro dovoz,což se mi zase tak moc nelíbí ...Naproti tomu je e-ten M700 ,který se momentálně dá sehnat starší CZ.Velkou výhodou Qteka 9000 je pro mě VGA , 3,6 palce velký displej ,naopak nevyužiji 3G ,které oproti M700 má.Výhodou je pro mě nadále konstrukce,klávesnice a především cena (o 4000kč menší).Nevýhodou je záruka,která je mi po odblokování telefonu k ničemu.Teď bych rozebral E-ten M700... Výhodou je GPS navigace,CZ záručák,naopak nevýhodou již zmiňovaná cena,rozlišení a velikost displeje.Předem děkuji za rady.
Ledyyy
Junior

Odeslat příspěvekod Pavelos 4. 3. 2007 22:19

Ja myslim, ze jde i dost o to, jestli to ma byt tvuj primarni telefon, ktery budes brat vsude s sebou (treba i v lete v kratasech apod). V tom pripade bych bral jednoznacne M700. Ten Qtek je na tohle hrozne velkej. Ale jde o priority...
Ja bych presne z tohohle duvodu (nemluve o GPS, pro me zbytecnem 3g apod.) do toho qteku nesel.
Zkus se zeptat Jiriho Hrmy ve foru na smartmanii - ten ma (a pouziva) tusim oba...
Pavelos
Junior

Odeslat příspěvekod Ledyyy 7. 3. 2007 21:15

Už jsem se zeptal, díky. Do kraťas mam malej sekundár a velikost+ hmotnost ...spíš výhodou... :) Mám rád velké přístroje :)
Ledyyy
Junior