Přechod ze symbianu na WM.

O operačních systémech Windows 10 Mobile i Windows Phone, a jejich aplikacích

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod WolfXXL 31. 7. 2006 22:00

Zajímá mne váš názor na:přechod mezi těmito OS(pokud máte takovou zkušenost),na zařízení která jsem si pro začátek vybral(rozhoduji se mezi Acer n10 a n30 vzhledem k vcelku příznivé ceně)vaše rady,odkazy,tipy,užitečné stránky a vše co s sebou takový přechod nese.Všem děkuji za užitečné postřehy.
XXL Hardcore
WolfXXL
Junior

Odeslat příspěvekod Bobroněnko 31. 7. 2006 23:05

všeobecně by se dalo říct, že velmi rychle poznáš, že ona proklamovaná "větší procovitost a menší zábavní potenciál" na adresu WM oproti symbianu neplatí. ve WM najdeš ke všem symbianistickým aplikacím adekvátní, a mnohdy lepší náhradu. a worms rulezz!!!
Hell was full...so I came back!
Bobroněnko
Junior

Odeslat příspěvekod Martin-N66 31. 7. 2006 23:28

Jestli chces zarizeni s WM a priblizne ve velikosti smartfounove nokie,doporucim ti MDA Compact I ci II.!
Oproti PDA maji velmi prijemne rozmery a hlavne vydrz na baterie!! jako bezne dnesni telefony....3-4dny v zavislosti na pouzivani.
Klasicky PDA je vetsi,tezsi,nezavolas si z nej a vydrz je dost mizerna...okolo 1-2dnu.
Motorola RAZR2 V8
Martin-N66
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod wincman 31. 7. 2006 23:51

Taky jsem přešel ze Symbianu na Windows mobile ..
Z Nokie 3650 na Vario , a nemůžu si to vynachválit ..

zdar
MDA Vario
wincman
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod WolfXXL 1. 8. 2006 08:10

MDA compact jsem skoušel ale o telefonování my opravdu nejde,svojí N6630 chci používat dál(zvyk,nostalgie) jen si chci rozšířit svůj mobilní park protože,tato zařízení používám ze zájmu o mobilní technologie nikoli jako kancelářské nástroje!
XXL Hardcore
WolfXXL
Junior

Odeslat příspěvekod WolfXXL 1. 8. 2006 08:14

wincman píše:Taky jsem přešel ze Symbianu na Windows mobile ..
Z Nokie 3650 na Vario , a nemůžu si to vynachválit ..

zdar
/quote]
N3650 byla mimo mnohých jiných moje ůplně první s symbianem a dodnes ji považuji za jeden z mých nejlepších mobilů.(jen ta nešťastná klávesnice)
XXL Hardcore
WolfXXL
Junior

Odeslat příspěvekod Zelych 1. 8. 2006 14:01

Mel jsem nekolik prechodů. Prechod ze Symbianu S60 na WM pro smartphone (Qtek 8010) byl bez problémů. Ale ted jsem presel z Nokie 9500 na MDA 3 a jsem ponekud zmaten.
Samsung Galaxy Note II & Nokia Lumia 520
Citroen Xsara Picasso 2.0 HDi 2002
Zelych
Pokročilý

Odeslat příspěvekod oneill_sx1 1. 8. 2006 14:23

Já používám jak Symbian (6.1) tak Windows Mobile 2003 ~ WinCE 4.2 (Windows Mobile 2003 for Pocket PC Premium edition) - Windows používám déle a s čistým svědomím mohu říci, že Windows je lepší. Jistě, Symbian, který je v SX1 je jeden z nejstarších, ale ani ten nejnovější se přiliš neliší a není lepší než WM. Aplikace pro WM jsou propracovanější, je to tím, že i prostředí je lepší, na Symbian existuje neskutečné množství naprosto zbytečných a odfláklých aplikací.
oneill_sx1
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ekim 1. 8. 2006 14:44

Otazka zvyku.... Widle budou urcite pritulnejsi ale symbian je symbian. ma sve + ale i sve neduhy. Kazdopadne na WM si asi clovek rychle zvykne a aplikaci je dost.
ekim
Junior

Odeslat příspěvekod Kojot 1. 8. 2006 15:17

widle a pritulnejsi??
Kojot
Junior

Odeslat příspěvekod oneill_sx1 1. 8. 2006 15:27

Kojot píše:widle a pritulnejsi??

widle možná ne, ale Windows Mobile ANO
oneill_sx1
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Yngwie 1. 8. 2006 16:26

:oboze
What is the best? NOKIA is the best!
Nokia 720 NMT->6150->8210->3310->6210->6310i->6230->E60 & N95 + 2GB Kingston + Koss Porta Pro
Compaq iPAQ 3970 + Linux

Bavte se o Nokiích jen s Nokiisty :wink:

Symbian rulezz :wink:
Yngwie
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod oneill_sx1 1. 8. 2006 16:43

Yngwie píše::oboze

to my byt rada ve smyslu "prejdi rychle k WM a k symbianu uz se nevracej protoze je to *****"? :D

a jeste jsi zabloudil do spatne sekce - tva sekce se jmenuje Symbian.
oneill_sx1
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Yngwie 1. 8. 2006 16:48

Ne ne, každej přece ví, že WM jsou daleko lepší, takže přejdi hned jak můžeš, protože Symbian je opravdu na *******

P.S.: Já si myslím, že stroj s WM jsem měl daleko dřív, než se Symbianem, takže mé sekce jsou všechny.
What is the best? NOKIA is the best!
Nokia 720 NMT->6150->8210->3310->6210->6310i->6230->E60 & N95 + 2GB Kingston + Koss Porta Pro
Compaq iPAQ 3970 + Linux

Bavte se o Nokiích jen s Nokiisty :wink:

Symbian rulezz :wink:
Yngwie
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod WolfXXL 1. 8. 2006 16:50

Tak se my tu krásně rozjela diskuse,ale jak to sleduji tak nic co by sem nevěděl.Tak pojďme mne přesvědčit proč WM "ANO".Co vy na to?
XXL Hardcore
WolfXXL
Junior

Další stránka