Příjem MMS (mediální obsah)

O operačních systémech Windows 10 Mobile i Windows Phone, a jejich aplikacích

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod muisa 5. 4. 2015 15:22

Ahoj, jak aktivovat příjem MMS u Lumie 620? Mamce přišla zpráva a v ní: Získat mediální obsah (29 kB). Internet od operátora nemá, je připojená na internet přes wifi. Přístupový bod O2-CZ už tam nastavený měla, pro jistotu jsem ho podle internetu nastavil znovu, ale nepomohlo to. Jak to zprovoznit? Děkuji
muisa
Junior

Odeslat příspěvekod uiqjirka 6. 4. 2015 07:44

Pripojeni na wifi je ti opravdu pro mms k nicemu :roll:
Je třeba mit povolene datove prenosy(nikoliv wifi).
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myšpulín 6. 4. 2015 07:56

Internet u operátora je možné mít blokovaný a i přesto mít datový přenos povolen. Pak budou MMS fungovat a nebude platit za jiné datové přenosy.
Nebo je možnost platit nějaký nejmenší měsíční datový balíček, někde je to zcela zdarma jinde za pár korun.
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod mipsulin 6. 4. 2015 08:04

MMS je v době WhatApp a dalších mrtvá forma komunikace.
mipsulin
Junior

Odeslat příspěvekod uiqjirka 6. 4. 2015 08:33

Presto je stále vyuzivana, takze mrtva uplne není, mam stále dosti zanymych, co ma mms v ramci balicku zdarma vcetne sms, takze i nadále vice vyuzivam sms i mms.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mipsulin 6. 4. 2015 08:44

Také mám fax a pár známých ho má.
mipsulin
Junior

Odeslat příspěvekod Levisek 6. 4. 2015 08:45

Pokud je telefon v roamingu a timpadem zakázaný mobilní data, tak lze nějak přijímat mms na wp?
Levisek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 6. 4. 2015 08:48

Nejakym omylem se to stat muze ale z 99% tomu tak nebude. Chtelo by to nesmartphone.
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod NiceOne 6. 4. 2015 08:57

Musíš mít správně nastaven apn pro mms O2. A jelikož nemáš internet, tak v nastavení zpráv si zaškrtni "Povolit MMS pokud jsou data vypnutá".
Peugeot 308 SW 1.6 HDI
iPhone SE
NiceOne
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod uiqjirka 6. 4. 2015 09:00

Tato položka/nastaveni však neni u všech modelu, respektive není u tech starsich.

mipsulin píše:Také mám fax a pár známých ho má.


S sms a mms naprosto neporovnatelné ;-) Ze seznamu (mého) řady stovek lidí používá nesmysly typu WhatsApp jen slabých 10% lidi, takže víceméně mrtvice je WhatsApp.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dejvidek 6. 4. 2015 09:16

uiqjirka píše:Presto je stále vyuzivana, takze mrtva uplne není, mam stále dosti zanymych, co ma mms v ramci balicku zdarma vcetne sms, takze i nadále vice vyuzivam sms i mms.

Zdarma MMS a SMS? Chtěl si říci, nejdražší forma komunikace? SMS nepoužívám, mám Skype, Whatsapp, MMS už vůbec ne, opět posílám přes Whatsapp, zamrznout v době SMS a MMS je tedy fakt zoufalé...
A jestli má někdo v tarifu "zdarma" MMS a SMS tak se nechává pěkně okrádat. Nechci SMS, ani MMS, chci data, jsou mnohem levnější a pohodlnější.
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod uiqjirka 6. 4. 2015 09:29

A jestli má někdo v tarifu "zdarma" MMS a SMS tak se nechává pěkně okrádat. Nechci SMS, ani MMS, chci data



Data mam zdarma taktéž, takze jaksi neresim a ani nemusim resit formu komunikace a jelikož většina známých i tech z práce WhatsApp,Skype apod nevyuziva tak lepe a rychleji se domluvim přes sms a dokonce spolehliveji , i mms prijdou vhod ;-)
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Levisek 6. 4. 2015 09:58

Mam Lumii 920 a nikde jsem to nastavení nenasel

A teda taky nechapu, proc někdo resi, kdo co používá. Můžeš používat co chceš, ale tady jde o prijem a ostatní neovlivnis, jak ti obrázek pošlou a o to jde...
Naposledy upravil Levisek dne 6. 4. 2015 10:06, celkově upraveno 1
Levisek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Plzen 6. 4. 2015 10:03

uiqjirka
Souhlas, že SMS i MMS přijdou vhod. Většina ostatních příspěvků se mi vesměs zdá sobecká. Řeší co mám já a co má adresát mne většinou nezajímá.
Plzen
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Terminator3 6. 4. 2015 10:56

dejvidek píše:Zdarma MMS a SMS? Chtěl si říci, nejdražší forma komunikace? SMS nepoužívám, mám Skype, Whatsapp, MMS už vůbec ne, opět posílám přes Whatsapp, zamrznout v době SMS a MMS je tedy fakt zoufalé...
A jestli má někdo v tarifu "zdarma" MMS a SMS tak se nechává pěkně okrádat. Nechci SMS, ani MMS, chci data, jsou mnohem levnější a pohodlnější.
dejv


Jseš dobrej, fakt... Velmi dobře napsáno, rozumně. A všechny argumenty perfektně a logicky vysvětleny.
Terminator3
Junior
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků