Příjem MMS (mediální obsah)

O operačních systémech Windows 10 Mobile i Windows Phone, a jejich aplikacích

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod ziki 6. 4. 2015 11:44

V první řadě bych zapnul položku "Automaticky stahovat MMS" nastavení -> aplikace -> zprávy. Pokud vím, tak za příjem MMS se neplatí snad nikde (ani v roamingu), takže proč zbytečně stahovat MMS ručně. Vzhledem k tomu, že cena MMS je daná pevně, tak pro odesílání a příjem netřeba mít nějaký datový tarif, ale jen povolené MMS. Sám jsem MMS odesílal a přijímal už dobách, kdy se o nějakém mobilním internetu za paušál mohlo u nás jen zdát. Jinak Nastavení -> systém -> přístupový bod a tady zadejte nový přístupový bod pro vašeho operátora a hlavně tam zadejte název přístupového bodu (APN) ke službě MMS. Nastavení máte zde: http://www.o2.cz/osobni/techzona-mobiln ... cle=310602

PS: Tento dotaz se jasně týká MMS, tak nechápu proč tu musí někdo trolovat a vypouštět své citové výlevy o tom, jak SMS a MMS je nanic. Až někdo založí dotaz na WhatsApp, tak tam si můžete debatovat o této aplikaci do aleluja ;).
"Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora."
ziki
Junior

Odeslat příspěvekod dejvidek 6. 4. 2015 17:39

Jaký trolování, třeba ten člověk ani o jiné možnosti neví, většina lidí má chytrej telefon a i tak mají potřebu řešit jak asi nastavit MMS, proč to budu proboha řešit, když nemusím?
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Levisek 6. 4. 2015 18:38

Tady jde spis asi o to, jakým způsobem to sdelis. Ty neinformujes o alternative, ale uděláš tady scenu, ze si vlastně jeste někdo dovolí pouzit mms. Ten telefon to jednou podporuje, tak proč to pro všechny případy nemít spravne nastavené.
Levisek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod v.pribyl 25. 7. 2015 21:18

Mám mobil Microsoft Lumia 435. Když mi někdo pošle MMS, objeví se mi "Získat mediální obsah". Ale nejde to otevřít a ani žádnou fotku nevidím. Můžete mi prosím někdo jednoduše poradit, jak nastavím nebo povolím příjem MMS? Už jsem to zkoušel podle některých předchozích rad, ale buď to mám v mobilu formulováno jinak, nebo se mi to prostě nepovedlo.
v.pribyl
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mmmm. 26. 7. 2015 06:44

1. To musí být nějaká obscese, téma k nastavení mms zamořit příspěvky o tom, jak jsou zastaralé a že JÁ používám něco jiného, lepšího...NO A, KOHO TO ZAJÍMÁ?! :roll:

2. Taky mě cca poslední tři měsíce zlobí mms, chodí mi ta,samá hláška, konfigurační SMS od TMobilu nedojdou a ručně mi ti nejde, protože žádný návod se zatím neshodoval s tím, jaké položky ve skutečnosti jsou v menu telefonu. Trochu mě to začíná štvát, protože sem tam se to zkrátka hodí..
Trapák roku - rádoby moderátor a závodník tslany:)
mmmm.
Junior

Odeslat příspěvekod NiceOne 26. 7. 2015 08:39

A co tak napsat co presne mate v mobilu nastavene v Apn mms? Evidentne to mate blbe.

Ad v.pribyl: Dejte sem screenshot vaseho nastaveni a uvedte operators.
Peugeot 308 SW 1.6 HDI
iPhone SE
NiceOne
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pan Kája 29. 7. 2015 14:11

V nastavení> síť a sim (nebo něco podobného) obvykle kompletně chybí nastavení pro MMS. Setkal jsem se něčím podobným nedávno - otec chtěl stáhnout MMS, ale kliknutí na odkaz nic nedělalo. Snaha měnit nastavení mms v menu k aplikaci zprávy nemělo cenu. Nakonec se ukázalo, že ač se mu automaticky nastavil telefon na surfování po internetech, nastavení MMS zůstalo zcela nedotčené. Stačilo se podívat na stránky operátora a ručně údaje přepsat. U mého telefonu tomu bylo stejně (mms nepoužívám, takže mi také nedošlo, že to mám už rok nevyplněné, tím spíš, když jsem nemusel nastavovat mobilní internet).
Takže asi tak.
Siemens M50 -> SE T300 -> SE K750i -> SE C702 -> SE Elm -> Motorola Atrix 4G -> Lumia 1020 (AT&T) -> Lumia 930 -> Galaxy S7 -> Huawei P30 Pro -> Vivo X100 Pro
Pan Kája
Ex-moderátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků