Instalace, aktualizace aplikací, kalendář

O operačních systémech Windows 10 Mobile i Windows Phone, a jejich aplikacích

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Fox-Mulder 28. 2. 2015 11:52

Zdravím,

chci se zeptat na toto:

1) Když ze Store stáhnu a nainstaluju aplikaci, stáhne se do telefonu instalační soubor, ze kterého se aplikace nainstaluje. Po instalaci se instalační soubor automaticky vymaže nebo někde zůstává uložen? Případně, jak bych mohl takový instalační soubor vymazat, abych šetřil místo?

2) Po zaktualizování vestavěného kalendáře v něm přibyly nějaké možnosti. Červenou barvou zvýraznit položky narozenin. Jak docílím, aby se mi v tom kalendáři právě červeně zobrazovaly ty narozeniny? Myslel jsem, že to kalendář přebírá z kontaktů u kterých je uveden datum narození, ale ač mám u některých kontaktů narozeniny, v kalendáři se nezobrazí. Příslušnou položku v nastavení kalendáře mám zaškrtnutou.

3) Ve Store se mi ukazují, že jsou k dispozici aktualizace pro nainstalované aplikace. Některé jsem zaktualizoval, některé ale nechci aktualizovat. Jde nějak nastavit, aby se mi ty aktualizace, které nechci, už nezobrazovaly jako dostupné? Podobně jako v počítači když nastavím "skrýt aktualizaci", už se mi pak nikdy nezobrazí.

Díky
Fox-Mulder
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Stein 28. 2. 2015 20:12

V rychlosti:

1) Všechno si dělá systém sám, není co mazat.
2) Barvu u narozenin zvolíš v Kalendáři->nastavení->Kalendář narozenin a vyber si barvu
3) Skrýt aktualizaci nejde. Maximálně vypnout automatické stahování aktualizací (což už máš) a neaktualizovat app.
Stein
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fox-Mulder 28. 2. 2015 22:48

Stein: OK, díky. U bodu 2 jsme se trochu nepochopili, nemyslel jsem změnu barvy, ale asi jsem to blbě napsal, ale nevadí už jde to, co jsem potřeboval.
Naposledy upravil myšpulín dne 28. 2. 2015 23:18, celkově upraveno 1
Důvod: reakce na odstraněný OT odstraněna
Fox-Mulder
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků