Windows 10 Mobile - obecná diskuze

O operačních systémech Windows 10 Mobile i Windows Phone, a jejich aplikacích

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Stein 30. 3. 2016 19:01

Nevíš - neznáš - nekomentuj, Mistře. Problém byl v kalendáři, nikoliv Windows.

Téma je určené k diskuzi o WP/W10, nikoliv k ukájení Svědků Androidových a jejich sci-fi výrocích.
Stein
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oooooooooo 30. 3. 2016 19:47

a ten kalendar tam dodavaji jehovisti ?nebo kdo ? mne se budik ridi podle ANDROID kalendare, AOSP pouziva google calendar.
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Stein 30. 3. 2016 19:55

Zjevně myslíš Google kalendář (Outlook kalendář) a OS Android (OS Windows Phone / 10 Mobile). OK?
Stein
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oooooooooo 30. 3. 2016 20:02

Ne ,myslim AOSP a google calendar pokud nevis co to je zdrz se diskuze .Neboli budik a vubec cokoliv, pokud nereknu jinak ti rozhodne nebude patek kdyz je svatek, brat jako pracovni den na operacnim systemu android.
Coz evidentne neni jak vidis pravda na win.
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Stein 30. 3. 2016 20:35

Vím co to je, tím mě moc neohromíš. Už sis "pravdu na win" vyčetl, když ti praxe s WP/W10M chybí? Abych tě trknul, koukni se, co psal hotovyrado.
A pokud mi to nevyhovuje, nemusím defaultní budík používat. Alternativ je hodně.
Stein
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oooooooooo 31. 3. 2016 05:24

No vidis ze ti to uz doslo ted si znovu precti jeho prispevek o tom ze zadny system neumi danej patek identifikovat jako svatek v default.Potom se zamysli jak se ten pohnojenej kalendar do win dostal - asi vam ho dovezla DHL vid ?Jestli nekdo napadne pripomina sektu je to jista jednoprocentni komunita, zabugovana šitka kde mantra je priste..Za jednu chybu updatem vlozi 5 a sest veci znemozni ale rict ze s timto neni problem na jinym OS je pro tebe jako rict clenovi sekty ze guru Zlateho slunce je podvodník.
A jo zkusenosti s win jsou neboj, koupe ale nehrozi, sice dodali nekterym modelum jednu z esncionalnich funkci ktery od smartu chci ale jen jednu a bez nich nejde fungovat, co to je jsem ti psal, opakovat se nebudu
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hotovyrado 31. 3. 2016 06:10

Ono vůbec nejde o nějaký po*ebaný svátek, ale o princip kdy jsou lidé, kteří hledají důvody k tomu aby Win telefon používali, a pak jsou lidé co si vyzobávají důvody proč Win telefon nepoužívat, případně jej rovnou hanit druhým i když jej ani neviděli. A to je celé....
Мы не оставим города свои! Cвоя история, Cвоя легенда, Cвой путь...
hotovyrado
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Stein 31. 3. 2016 06:30

oooooooooo: Mistře, fórum není nejvhodnější místo k léčbě autismu a vyprávění sci-fi příběhů. Pokud máš opravdu zájem na objasnění záhady se zvonícím pátkem, znovu si přečti, co psal hotovyrado, a znovu, znovu, znovu. Jo?
Stein
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oooooooooo 31. 3. 2016 06:49

Mistře,mně je to zcela jasné.Jen prosím prostou a jednoduchou odpověd - kalendař KTERÝ PÁTEK A SVÁTNÍ SVÁTEK BERE JAKO PRACOVNÍ DEN je zaležitost Tesca,DHL,Škody auto nebo firmy Microsoft?Telefon je od firmy Microsoft ktera mu dodava operační system a ma v zakladu aplikace typu budík,kalendář nebo od firmy Lesy Klatovy,Strabag,ČESKÁ POŠTA?
Zkusím ti to osvětlit
zaškrtl ponděli patek
většiny systemu ma volbu - ponděli - patek s podvolbou pracovní dny,telefon při tomto zaškrtnutí bere že patek automaticky vynechá a nezvoní
Rado tvrdil že - a žádný současný OS v českém kalendáři 2016 Velký pátek opravdu ještě nemá
BLBOST...OK?
http://seven7.blog.zive.cz/
Spuštění Windows předchází pád.
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hotovyrado 31. 3. 2016 07:56

oooooooooo > lžeš! Xperia Z5C, aktuální model s aktuálním SW. Přepnuto na region ČR, Velký pátek tam není. Online kalendář Google při rovněž českém regionu, tam zas pro změnu není Velikonoční neděle, Week View a zapnuty české svátky - rovněž bez tohoto pátku, Simple Calendar totéž
Мы не оставим города свои! Cвоя история, Cвоя легенда, Cвой путь...
hotovyrado
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod roy1 31. 3. 2016 13:35

Zajímavé, pár androidích kousků mám zrovna na stole, namátkou LG F6, jiayu g4s, thl w100s, Zte v967s, sony live with walkman a ve všech kalendářích Velký pátek je. Čím to asi bude?
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Katikakus 31. 3. 2016 16:35

Opravdu zajimave, dva telefony, jeden tablet vse s Androidem a na vsech se Velky patek jako svatek zobrazuje. 8-)
Katikakus
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pan Kája 31. 3. 2016 16:50

Nezáleží obsah kalendáře náhodou na zvoleném kalendáři a nikoli telefonu? :) Velký pátek mám u google účtu, nikoli však microsoftího. Pokud jde o budík, ten nápis všední dny beru ekvivalentně k Po-Pa, ani mě nenapadlo, že by o svátcích přestal vyzvánět (což by mi osobně zcela vyhovovalo).
Siemens M50 -> SE T300 -> SE K750i -> SE C702 -> SE Elm -> Motorola Atrix 4G -> Lumia 1020 (AT&T) -> Lumia 930 -> Galaxy S7 -> Huawei P30 Pro -> Vivo X100 Pro
Pan Kája
Ex-moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jsjunior 31. 3. 2016 19:52

Ahoj, mám Lumii 830 a po upgradu na W10 Mobile (.164) mám neustále problém s app Phototastic Collage. Při pokusu o vytvoření koláže fotek, kdy při výběru fotky zvolím možnost "přidat z galerie", se objeví tato chybová hláška:
https://db.tt/w42vrAfI

Čili fotka nejde přidat z galerie a app buď dal jede nebo spadne. Zkoušel jsem reinstall této app, ale problém stále trvá. Nevíte pls někdo, co s tím?

Díky
jsjunior
Junior

Odeslat příspěvekod czhunter 31. 3. 2016 21:22

Pan Kája píše:Pokud jde o budík, ten nápis všední dny beru ekvivalentně k Po-Pa

A to je právě ta chyba.

Když napíšu Po-Pá, myslím tím Po-Pá.
Když napíšu Pracovní dny, myslím tím Pracovní dny.

Když jsem retard z Redmondu, tak nechápu rozdíl.
czhunter
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků