Video do PC z Lumie 1020

O operačních systémech Windows 10 Mobile i Windows Phone, a jejich aplikacích

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod S-i-k-i 24. 8. 2014 22:24

Ahoj měl bych na vás speciální dotaz:

dostal jsem do ruky nokii lumii 1020 a musím přehrát z aplikace Youtube HD jedno video, které sem někdo nahrál. Chtěl bych vědět jak toto video dostanu nejjednodušeji do PC? Zkoušel jsem různé funkce co nabízi mobil (spustit, uploadovat). Při nahrávání (asi na web youtube) mi aplikace spadne a nic se nestane. Jiné funkce mi aplikace nenabízí a já bych chtěl vedět zda je možné to udělat jiným způsobem abych video dostal do PC? Nestojím o zveřejnování na net a rád bych jen video stáhl do PC.

Předem díky za odpověď
S-i-k-i
Junior

Odeslat příspěvekod soniq one 25. 8. 2014 03:53

Vobec som nepochopil co to vlastne chces, skus to este zlozitejsie napisat
soniq one
Junior

Odeslat příspěvekod dejvidek 25. 8. 2014 07:17

Nechápu, proč svůj dotaz píšeš na fórum do několika témat...smysl to nemá a místo toho by stačilo napsat dotaz srozumitelněji.....
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod S-i-k-i 25. 8. 2014 07:19

tak tedy jednodušeji, i když myslím že i předtím jsem to popsal jednoduše:

někdo nahrál v nokii lumii 1020 video přes aplikaci YOUTUBE HD (v této aplikaci je možnost record); následně se tento mobil dostal ke mně a já bych toto video chtěl přehrát z mobilu do mého PC; bohužel aplikace nabízí pouze možnost spustit video, nasdílet (zřejmě na youtube) a nebo smazat; nikde jinde (v jiné aplikaci nebo složce) jsem video nenašel; ve chvíli kdy video spustím tak se přehraje; ve chvíli kdy dám upload tak mi aplikace spadne do hlavní nabídky aplikací a ve chvíli kdy chci uploadované video smazat protože se nenahrává na net tak mi aplikace také spadne zpět do hlavní nabídky aplikací; ptám se tedy co s tím? nikdy jsem neměl lumii ani její operační systém tudíž se v tom opravdu nevyznám a rád bych poprosil o radu. Nyní je to snad již srozumitelné, pokud by i tak bylo něco nejasné tak mi prosím napište co konkrétně ať se mohu vyjádřit ke konkrétní části.

-- 25. 8. 2014 07:29 --

dejvidek píše:Nechápu, proč svůj dotaz píšeš na fórum do několika témat...smysl to nemá a místo toho by stačilo napsat dotaz srozumitelněji.....
dejv


za zdvojení se omlouvám ale přišlo mi vhodné to zkusit i v jiném foru protože to není možná problém přímo lumie ale spíše systému;
opravdu nevím co píši tak nepochopitelného na mém příspěvku, já když si ho přečtu tak přesně chápu co chci (ano psal jsem ho já tak bych to měl chápat) a pokud by mi někdo řekl čemu konkrétně tam nerozumí rád zkusím přiblížit, ale nejsem opravdu příliš technický typ a tak my můj dotaz ve stylu: v mobilu video a rád bych ho měl v PC; přišel jako jednoduchý a srozumitelný ale pokud k tomuto dotazu potřebujete nějaké odbornější informace; případně nějaká data tak je rád poskytnu jen budu potřebovat vědět co konkrétně by vám pomohlo tento můj problém rozklíčovat...
já vám nechci psát jak je toto video důležité a jak na to spěchám; ale je to tak... proto možná neodborně popisuji pro vás triviální věc ale já opravdu nevím jak na to a ani jak vám blíže popsat můj problém; jen bych chtěl nějakou radu a bohužel nestojím o navážení se do mě za nesrozumitelný dotaz
S-i-k-i
Junior

Odeslat příspěvekod dejvidek 25. 8. 2014 07:40

Jediná možnost je upload na youtube, je nutné být příhlášen přes Google účet. Přes kabel to do počítače nedostaneš. Zkusil sem uploadnout video na youtube a bez problémů.
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod S-i-k-i 25. 8. 2014 08:31

děkuji za cennou informaci: momentálně je zde přihlášen jeden profil ale nejde mi upload a stále mi to padá do hlavní nabídky:

v této aplikaci je záložka record kde mohu mít dvě věci:
1. videa nahraná (recorded): zde mohu videa pustit (není problém), smazat (není problém) a také uploadovat - zde když dám uploadovat tak mě to vyzve k pojmenování videa, vybrání kategorie a popisu videa; po vyplnění a kliknutí na upload youtube se mi zobrazí v záložce uploading ve stavu pending (čekající) bohužel se mi nenahrávají a aplikace spadnedo hlavní nabídky aplikací
2. uploading; v uploadu mám tedy videa ve stavu pending a žádné i když jsem připojen přes wifi se nenahrává (ani když kliknu na upload daného videa ani když dám smazat) a aplikace při pokusu o cokoliv spadne;

nyní se mi povedlo při odhlášení z wifi a ve chvíli kdy byl telefon nepřipojen k žádně síti videa smazat a a video co jsem chtěl tak dát znovu uploadovat a aplikace již nespadla (bezva pokrok).. nyní se video nahrává ale je zde další problém, zhruba na 5% se objeví u videa -5% a odčítá se do nuly a opět se načítá do 5% a opět proběhne odpočet a takto stále dokola

wifi mám stabilní a dostatečně rychlou i pro upload; mobil se nabíjí ale kde je tedy chyba? je možné že když má video 340MB tak se nenahraje? na délku má asi 4min ale nechce to překročit zmíněných 5%, poté se to vždy začne odčítat... kde může být problém? díky za rady
S-i-k-i
Junior

Odeslat příspěvekod Loupeta 25. 8. 2014 09:01

Zkusil bych jinou wifi...to je to nejjednodušší. V práci máme taky super mega rychlou wifi ale jakmile se k ní připojím s telefonem, tak se na net nedostanu a ani email nepošlu.

Telefon nemá problém brouzdat po netu na té wifi?
Loupeta
Junior

Odeslat příspěvekod S-i-k-i 25. 8. 2014 18:59

ne bohužel, jinou wifi nemám po ruce a na této mi net normálně funguje jen ten upload mi nějak blbne
S-i-k-i
Junior

Odeslat příspěvekod S-i-k-i 28. 8. 2014 19:37

Tak jsem zkusil 2 další wifi sítě a ani jednou se nepodařilo video nahrát... video se uploaduje do 5% a následně skočí do -5% odčítá se do 0 a následně zase do 5%... nesetkal se někdo s tímto problémem? myslíte že by mohl být problém ve velikosti videa? 350mb a 4min délky... je to divné ale opravdu už nevím čím to může být
S-i-k-i
Junior

Odeslat příspěvekod mimonaut 28. 8. 2014 20:01

No, očividně je youtubeHD blbě napsaná aplikace. Video z ní asi nedostaneš a příště bych v ní žádné video už nepořizoval. Chápu, že tam může být video od předchozího majitele, které by sis rád stáhnul, leč šance vidím jako mizivé. Určitou naději bych spatřoval v kontaktu s vývojáři aplikace, ale moc tomu nedávám.

Příště doporučuji video pořizovat jiným způsobem :-)
Ideálně pomocí systémového fotoaparátu. Již pořízené video se dá kromě uploadu na YT nejen stáhnout bez problémů do PC, ale i jinak nasdílet, popř. upravit.
Už třetím rokem lumia 920 a jako pracovní průběžně různé androidy i lumie.
mimonaut
Junior

Odeslat příspěvekod S-i-k-i 28. 8. 2014 21:49

díky moc tak to mě moc nepotěšilo ale neva poslední možnost zkusím o víkendu a pak uvidím... když se nezadaří tak se smaže...
S-i-k-i
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků