skype WP

O operačních systémech Windows 10 Mobile i Windows Phone, a jejich aplikacích

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod xxLubosZxx 19. 5. 2014 20:56

Zdar chtěl jsem se zeptat na skype ve WP.Skype užívám už několik let v PC a poslední rok jsem ho měl i v androidu.

Jde mi o to,že když jsem stáhnul skype do WP ,tak mi nejde se přihlásit se svým skype jménem,které užívám už od roku 2006 ,ale musím zadat microsoft účet,takže mám nový skype účet bez seznamu a lidí,které mám u svého skype účtu.

Nějaká rada jek tohle obejít?
Samsung Galaxy S7 Edge
Xiaomi Mi Max
xxLubosZxx
Junior

Odeslat příspěvekod Lumcak02 19. 5. 2014 21:09

přihlásíš se s microsoft účtem a pak dáš "spojit s účtem" a tam zadáš tvé přihlašovací udaje z roku 2006, účty se ti propojí a objeví se ti i seznam kontaktů.
Nokia 5110> Nokia 3310> Motorola V50> Nokia 6510> SE T630i> Nokia 3510i> Moto V3 Razr> SE W800i> Nokia N95> Iphone 3g> iPhone 3Gs 16 GB JB RedSn0w> Nokia Lumia 800> Samsung Galaxy S III> Nokia Lumia 925
Lumcak02
Junior

Odeslat příspěvekod xxLubosZxx 19. 5. 2014 21:44

Dík za radu už to mám :)
Samsung Galaxy S7 Edge
Xiaomi Mi Max
xxLubosZxx
Junior

Odeslat příspěvekod Bobohome 3. 4. 2015 12:56

Ahoj všem, mám problém. Na mobilu ( L930, Denim ) mám samozřejmě nainstalován Skype.

problém : brácha má dva účty Skype, jeden firmní ( skype jméno je shodné s jeho jménem a příjmením ) a jeden soukromý, který používá na mobilu. Chci si v kontaktech propojit jeho jméno s účtem na Skype. Jenomže mi to nabídne pouze a jenom jeho firemní Skype a nemám šanci tam místo toho dostat ten jeho soukromý účet.

v kontaktech přímo v aplikaci Skype mám oba, soukromý je ještě přidán do oblíbených, ale jeho soukromý Skype účet není pod jménem a příjmením, ale pod přezdívkou.

otázka je jednoduchá : jak přiřadit k libovolnému kontaktu v telefonu ( v hubu lidé ) libovolný Skype účet? Já na to zaboha nemůžu přijít

předem díky

-- 3. 4. 2015 13:16 --

už to mám .. šel jsem na webu na https://people.live.com/ a normálně jsem si přidal kontakt právě s tímto Skype jménem a pak jsem to v telefonu propojil ...
N5110, N6210, N6230, N70, N95 8GB, N97, N8, E52, E75, E6, iPhone4, Galxy S3, Lumia 920, Lumia 930
Bobohome
Junior