HERE city lens

O operačních systémech Windows 10 Mobile i Windows Phone, a jejich aplikacích

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod RomanSvach 30. 8. 2013 21:45

Dobrý den,
řeším tady už nějakou chvíli problém s nefunkčností této aplikace. Normálně se zapne na =uvodní obrazovku kde se provádí výběr co vlastně chci zobrazit(vše, jídlo a pití, ubytování atd...) ať zvolím jakoukoliv možnost tak mě to vyhodí chybu "Nelze získat připojení k síti. Zkontrolujte nastavení telefonu a zkuste to znovu"
připojený jsem(Wi-Fi), vše ostatní mě normálně funguje(IE, Gmail, atd...)
zkoušel jsem to odinstalovat a nainstalovat znovu

jedná se o L928
verze OS 8.0.10327.77

na manželčině L920 to normálně funguje

jestli někdo znáte řešení nebo máte aspoň nějakou radu budu vděčný
RomanSvach
Junior

Odeslat příspěvekod dejvidek 31. 8. 2013 09:17

Projevuje se chyba i při připojení přes mobilní síť?
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod RomanSvach 31. 8. 2013 10:13

Ha, zajímavá to otázka.
City Lens jsem potřeboval v zahraničí a tam mě to nechtělo přes mobilní sít připojit k internetu. Sem si řekl že mám asi nějaký problém s roamingem. Doma používám výhradně připojení přes Wi-Fi. Tak sem teď na Váš popud zapnul mobilní připojení a nejede... Měl jsem 920 a tam to jelo normálně nedávno jsem vyměnil za L928 a najednou nic.
možná bude právě tam zakopaný pes
Máte teda někdo potuchy proč mě nefunguje mobilní připojení? Zapnuté ho mám a s tou samou simkou mě to na L920 jelo, brácha má zcela totožný tarif(balík pro firmu) a mu to jede.
RomanSvach
Junior

Odeslat příspěvekod mimonaut 31. 8. 2013 10:43

City lens je momentálně integrovaný do here maps, jmenuje se to live sight. Zkus vyzkoušet tento. City lens mám dojem se už samostatně nevyvíjí..
Jinak nemůže to být tím, že 928 je pouze pro US?
mimonaut

Odeslat příspěvekod RomanSvach 31. 8. 2013 13:29

díky moc,
v here maps to normálně funguje(live sight), ani sem o té funkci nevěděl.

tak a teď stačí vyřešit proč mě nefunguje připojení na net přes operátora a budu úplně spokojen.

předem všem díky za podmětné reakce.
RomanSvach
Junior

Odeslat příspěvekod dejvidek 31. 8. 2013 21:27

Nebude to problém jako sem popsal tady? http://lumie.blog.mobilmania.cz/2012/11 ... veho-bodu/
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod RomanSvach 31. 8. 2013 22:25

bohužel tohle v mém telefonu nastavit nejde(alespoň ne dle návodu výše) možná to jde nějak jinak ale nenašel jsem jak
RomanSvach
Junior

Odeslat příspěvekod dejvidek 1. 9. 2013 23:11

No pokud tam nemáš nastaven přístupový bod, tak ho musíš nastavit a to např. jak je popsáno v návodu pomocí "kotrmelce" ve formě vložení jiné SIM.
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod RomanSvach 4. 9. 2013 18:03

Zdravím,

tak jsem konečně na mém telefonu rozběhal "přístupový bod". Nainstaloval jsem to přes Lumia System Updater.
No když jdu podle návodu jenž tady zmiňoval uživatel "dejvidek" tak jsem, přiznám se, krajně zmaten.
když spustím přístupový bod tak mě to napíše jako přístupový bod "T-Mobile CZ LTE"
No já ani nevěděl že lidi z českého T-Mobilu vědí co je to LTE a že to vůbec ve světě existuje. No podle toho to taky funguje(nefunguje)

Můžu přidat další, ale ptá se mě to na věci které opravdu nevím.
Např.:
Název připojení
Název přístupového bodu (APN)
atd....(ale jen ty dvě jsou zvýrazněné jako nezbytné)

pokud někdo ví co s tím budu převelice vděčný.

Roman

Ad.: VYŘEŠENO. opsal jsem nastavení z manželčina mobilu a funguje vše(najednou i CITY Lens)

nápomocným děkuji
RomanSvach
Junior