Bezpečností řešení

O operačních systémech Windows 10 Mobile i Windows Phone, a jejich aplikacích

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Stan35 6. 2. 2013 12:12

Zdravím,

existuje pro platformu WP8 nějaké bezpečnostní řešení v podobě antiviru, smazání dat na dálku, najítí telefonu apod? Co jsem se díval na symantec, kaspersky, eset, avast tak mají vše akorát pro android.

Díky
Stan35
Junior

Odeslat příspěvekod uiqjirka 6. 2. 2013 22:57

Tuto sluzbu nabizi primo Microsoft,telefon muzes na dalku jak vymazat tak najit.
Antivir pro WP8 diky logice systemu je nesmysl/zbytecnost..
uiqjirka
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Stan35 19. 2. 2013 16:08

Trochu se k tématu vrátím, zkoušel někdo použít fci Najít můj telefon a nechat si jej kompletně vymazat? Zajímá mě, jak moc do hloubky vymazání sahá a zda po mě něco zůstane nebo ne. Teno týden mě má dojít Lumie 820 a chystám se, že to vyzkouším.
Stan35
Junior

Odeslat příspěvekod dejvidek 23. 2. 2013 14:13

Už v "základu" jsou data v telefonu šifrována, na dálku sem si teda ještě telefon smazat nenechal :-D
dejv

-- 23. 2. 2013 13:21 --

Tak sem si "našel" telefon :-) Po zvětšení je odchylka několik metrů.
dejv

Obrázek
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod tombas 28. 2. 2013 21:37

Vymazání telefonu znamená obnovu továrního nastavení, tj. smaže se úplně všechno - aplikace, seznamy, SMS, kontakty, účty, nastavení... jako kdyby byl telefon právě vybalen z krabice.
tombas
Junior

Odeslat příspěvekod rorxy 1. 3. 2013 09:34

Lze telefon po vymazání na dálku i nadále sledovat (hledat),nebo poté přestane reagovat?
rorxy
Junior

Odeslat příspěvekod michalli 22. 6. 2013 17:49

jak psal tombas. telefon má obnovené tovární nastavení. sledování telefonu je vždy podmíněno funkčním internetem a spárováním telefonu s účtem Microsoft ID.
Michal Zobec
Senior IT Consultant, ZOBEC Consulting
michalli
Kolemjdoucí