Windows mobile 653 - doporucte Cinsky eshop

O operačních systémech Windows 10 Mobile i Windows Phone, a jejich aplikacích

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod beda2v1 15. 6. 2010 19:08

dobry den chci si koupit nejaky dotyskovy telefon (asi htc pure) z cinskeho eshopu, telefon s windows mobile 65 muzete mi doporucit - nedoporucit nektere eshopy kde to mam a kde nemam kupovat ? dekuji

ps kolik ram a cpu je potreba na beh win ? mnou zvoleny telefon ma 630 MHz a 512 MB ram, chci mit jen par veci ale urcite navigaci (navigonu), prehravac na mp4,avi, total commander a office vice nepotrebuji

dekuji mockrat
beda2v1
Junior

Odeslat příspěvekod audis 15. 6. 2010 22:43

leták snese vše. pro pln využití a spolehnout se na něj, nekupoval bych WM v číně.

nebo hod odkaz na konkrétní výrobek a já na to mrknu.

často je pointa v tom, že přístroj designově vypadá jako nějaká drahá mašina, ale běží v tom obyč hloupý jejich čísnký OS. a ty papírové mhz a MB ram, nevím, snad nelžou.
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Junior

Odeslat příspěvekod beda2v1 17. 6. 2010 19:19

audis píše:leták snese vše. pro pln využití a spolehnout se na něj, nekupoval bych WM v číně.

nebo hod odkaz na konkrétní výrobek a já na to mrknu.

často je pointa v tom, že přístroj designově vypadá jako nějaká drahá mašina, ale běží v tom obyč hloupý jejich čísnký OS. a ty papírové mhz a MB ram, nevím, snad nelžou.

no zajimamne toto HTC PURE:

http://www.ebayao.com/mobile-phone/328- ... phone.html
beda2v1
Junior

Odeslat příspěvekod BreC 17. 6. 2010 20:17

Hele... ten telefonje hodne pekny a myslim ze WM tam urco bude ael nevim.
Lidi jsou jak ryby, někdy plavou proti proudu.
BreC
Junior

Odeslat příspěvekod audis 17. 6. 2010 20:52

mno, takze: dle popisu: desing widli se mi zda nejaky cinsky, zejmena krizek je takovy divny, snad to ty widle ma. ram je dle popisu 280 MB a ne 512, v popisu velkymi pismeny maji asi chybu, v podorbnostech to je napsano jinak. snad to tech 280mb ma. 280mb ma vetsina evropskych lepsich pristroju. ma to jen gprs, edge a 3g chybi, coz je velka skoda a odpovida to tomu, ze v cine edge nemaji, takze edge ve vetsine cisnkych zarizenich chybi.

-- 17 čer 2010 20:55 --

kdyz dnes kupovat pocket pc s vyuzitim na net skrz data pres operatora, zasadne doporucuju ddnes mit 3g. operatori ho uz skoro maji ve mestech, pristroju je dostatek a to i v tech levnejsich nekterych je primtomno. netim denne, vim o cem mluvim.
audis
Junior

Odeslat příspěvekod BreC 17. 6. 2010 20:58

o tom se nepochybuje .. :)
Lidi jsou jak ryby, někdy plavou proti proudu.
BreC
Junior

Odeslat příspěvekod tomopk 17. 6. 2010 21:13

Ja by som si radšej priplatil a kúpil Gigabyte GSmart S1200. Aspoň máš záruku, SK lokalizáciu a tých pár korún ti určite stojí aj za záruku.
HD2
tomopk
Pokročilý

Odeslat příspěvekod audis 17. 6. 2010 21:32

mno, tak kdyz uz evropu , tak bych zacal htc touch2. stoji 5500kc, ma vse co drazsi pristoje ale jen display je mensi.
audis
Junior

Odeslat příspěvekod beda2v1 18. 6. 2010 18:11

prave ze ten gigabyte se vyrabi prakticky ve stejne tovarne akorat je jinak zakrytovany a vnitrnosti tam jsou stejne, zaruka mi naevadi, lokalizace nevadi, levnejsi zpracovani nevadi, 3G a edge je stejne na nic ja vyuziji jen wifi a gps, mohu se zeptat zkusenejsich uzivatelu na pamet - jako uzivatel stolniho pc z roku raz dva vim ze pamet ve windows je vzdycky problem a proto ji tam mam vzdycky hodne, jak je to ale u mobilu s win ? kamarad mi rikal ze on ma 64 MB a staci mu to plynule na vse a jeste to ma volne (s aktivni navigaci) takze kdyby tam bylo i treba jen 280 a ne 512 (nicmene udaj 512 MB maji i na ostatnich cinskych webech) tak mi to asi bude stacit, otazka je prehravani souboru AVI, flac, ogg ? jde to vyresit ? a H264 v dvd kvalite (tj profilu jinym nez zakladnim co neprehraje iphone, vice referencnich snimku, B snimky atd) ktera mam treba v 704 x 432 pujde mi prehrat (pujde vubec na nejakem dnesnim telefonu ? )

jako uzivatel co ma jen zkusenost s iphony doporucte nejake nejlespi aplikace pro win mobile cokoliv co vas napadne - pokud mozno ty co nevyzaduji byt neustale offline

dekuji
beda2v1
Junior

Odeslat příspěvekod audis 18. 6. 2010 18:26

já bych ti mohl o ram na WM vyprávět celý večer. jak jsem byl dva roky každý den *****án jen z 64 Mb ram...

vzhledem k dostatku přístrojů na trhu s 256MB ram, doporučuju ZÁSADNĚ minimálně toto.

-- 18 čer 2010 18:31 --

http://smartmania.mobilmania.cz/index.p ... w&iden=204 tady máš recenzi.

když smartmaniak mpíše, že odezva systemu je občas delší (a srovnává to s dalšími WM zařízeními, které mají odezvu 0 - 1 s), tak zde to bude kvantifikovaně pravděpodobně ještě horší. ale má zase 250 mb ram a 500 mhz procesor, obvyklé rozlišení, konstrukční nevýhody nemá. za 4000 kc bych ho koupil. jinak bych koupil Touch2 za 5500 kč.

otázka je, zda má 3g. v katalogu píšeou že ano http://www.mobilmania.cz/katalog-mobilu ... fault.aspx ale v recenzi nikoliv.
audis
Junior