Nelze se přihlásit k Microsoft My Phone

O operačních systémech Windows 10 Mobile i Windows Phone, a jejich aplikacích

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod DarkLady 31. 1. 2010 13:56

Dostala jsem darem HTC HD2. Mám ho 14 dní a je to můj první chytrý telefon.

Chtěla jsem se přihlásit do My Phone, protože mít zálohu kontaktů mi přijde jako dobrý nápad. Zapnu předinstalovanou aplikaci, odsouhlasím podmínky, napíšu jméno a heslo a čekám na přihlášení, které se nekoná:

"Heslo nebo Windows Live ID které jste zadal je nesprávné nebo není registrováno se službou Microsoft My Phone. Klikněte na Předchozí pro opakování.

Pokud nemáte Windows LIve ID, vytvořte si jej zde.

Pokud již máte WLID, přihlašte se na http://myphone.microsoft.com z vašeho počítače pro aktivaci účtu"

Už jsem zkoušela všechno možné. Heslo i jméno je správně, opravdu. Zkoušela jsem i vytvořit nové ID, ale z mobilu mi to vždy odmítlo registraci dokončit s tím, že služba je aktuálně mimo provoz. Z PC jsem se přihlašovala na uvedenou URL, ale tam to žádnou "aktivaci" nechce.

Je to můj první windows telefon a nepochybně dělám někde něco špatně já, ale nevidím co? :(

Pomozte mi, prosím!
+ 23.6.2007
DarkLady
Junior

Odeslat příspěvekod lojza_ 11. 2. 2010 10:21

Nevím, jestli jsem to dobře pochopil, ale nejdřív je potřeba si zřídit účet we Windows Live ID, tj. email třeba ve tvaru něco@hotmail.com. Potom je asi dobré se nejdřív přihlásit na domovskou stránku. A potom na myphone stránku. A nakonec se zkusit přihlásit z mobilu. Takhle jsem to udělal já a všechno bylo v pořádku.

Zálohování je bezproblémové, navíc je tam snadná údržba kontaktů, přesun obrázků, hudby atd.. Běží mi to automaticky každý večer.
No stress, keep smiling.
lojza_
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pixy74 11. 3. 2010 18:47

S my phone je to, jak píše lojza, nejdřív na live vytvoit účet a potom nastavit to samé v telefonu.
Mám ale jiný problém.
Záloha je parádní, ale když jsem potřeboval poslat kontakty na telefon, nikde jsem nenašel jak. Jediné, co jsem našel podobné je "Jak lze obnovit data v novém telefonu? ".
Kód: Vybrat vše
http://sn1-p3.myphone.microsoft.com/mkweb/Help.po?tsid=1268329168325
Zkusil jsem to od bodu 5 a na netu se mi objevilo, to co jsem měl ve smazaném telefonu. Takže taky smazáno :-( Zachránila mě dřívější záloha v outlooku.
Ví někdo, jak poslat kontakty z netu (my phone) na telefon? Děkuji
pixy74
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tonda512 12. 3. 2010 10:20

U me to probehlo v poradku. Kontakty i sms se do telefonu nakopirovaly v poradku.
Tonda512
VIP uživatel
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků