wi-fi v WM 6 - Samsung i780 a zamykani displeje

O operačních systémech Windows 10 Mobile i Windows Phone, a jejich aplikacích

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod de ViANT 12. 12. 2008 20:51

zdravim,
jakozto novacek v mobilech s operacnimi systemy mam problem.Snazil jsem se to tu najit, ale bez uspechu :(
1) Wi-fi - nedari se mi pripojit k wi-fi
wi-fi to detekuje, ve wireless manageru rika, ze je to pripojeny "Free public WiFI" ,ale ani opera ani IE se nepripoji a napise to "file cannot be find" a obcas se to snazi pripojit pres GPRS nebo tak nejak. Pokud by nekdo vedel, jak to nastavit, abych se pripojil pres wi-fi a popsal to to zpusobem abych to i ja pochopil (krok za krokem pro naprosteho blbce :)) byl bych vdecen

2)zamknuti pristroje - nastavil jsem si aby se mi po urcitem casovem intervalu zamkly klavesy a vypnul displej. To je v poradku, ale uz si bohuzel nepamatuju, kde se to nastavuje..ten timeout zamknuti klaves..prolezl jsem snad veskera nastaveni a tam je jen casova prodleva na display a ne na klavesnici. V today nastaveni k tomu moznosti volby nejsou. Kde to mohu upresnit?

diky moc za pripadne rady a pomoc
de ViANT
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod audis 12. 12. 2008 22:12

1) může být signál wifi slaby, proto se snaží připojovat přes gprs, protože prostě chvíle od chvíle není wifi dostupné. těžko říct, je to jedna z možností.
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků