Windows 10 Mobile - obecná diskuze

O operačních systémech Windows 10 Mobile i Windows Phone, a jejich aplikacích

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod dj.kure 16. 8. 2017 08:19

Neoficiální aplikaci pro Emtéčko budu udržovat, aby stále fungovala i na W10M. Takže pohoda :-)
dj.kure
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 16. 8. 2017 09:08

To jsem rád že jsi tady, jak se jmenuje ta apka?
Já bych ji nyní taky potřeboval.
Edit:
tak už jsem to našel... :-)
viewtopic.php?f=1939&t=1260948
Naposledy upravil anonymni dne 16. 8. 2017 09:15, celkově upraveno 1
anonymni

Odeslat příspěvekod kakadu77 16. 8. 2017 09:10

Mapy.cz se take aktualizuji, endomondo, mytube, one calendar, enpass a dalsich doinstalovanych cca 70 aplikaci, nesystemovych.Takze opet vedle.


Jenže mrkni jaké funkce dostávají po aktualizacích na jiných systémech a jaké mají na Windows. Tam to víceméně stojí a aktualizuje se to jen aby to úplně neumřelo. A stejné je to i na jiných aplikacích. Je to jen taková udržující údržba. Není tam už žádný vývoj.
kakadu77
Junior

Odeslat příspěvekod MrFail 16. 8. 2017 10:31

Oháňate sa používaním na prácu pritom drvivá väčšina používa na prácu Android (väčšinou Samsung galaxy s6/7). Kde je chyba, ak je ten systém taký dokonalý a bezchybný na prácu? Oh wait... Asi nie je. Aplikácií je málo, vývojári hádžu na wm bobek. Ja napríklad potrebujem nejakú free aplikáciu kde si môžem vyhľadať vlaky. Ejhle, ona taká nieje. Iba platená je.
MrFail
Junior

Odeslat příspěvekod dockalacek 16. 8. 2017 10:58

Velmi bych ocenil, kdyby všichni v tomhle vlákně trochu vychladli, především Egee, že ano. Celá tahle diskuze je pro mě jako moda velmi nezajímavá, tím spíš, že do Windows ani jiných OS v podstatě nedělám, nejvíc mě ale udivuje styl debaty. Po pravdě mě vůbec nezajímá, kdo z vás má recht, ale ta urputná snaha uargumentovat toho druhého k smrti, ta mi vyráží dech, přitom je to ztráta času.

// OT přesunuto zde: https://forum.mobilmania.cz/viewtopic.p ... &t=1265729
Athlon 200GE, Noctua NH-L9a Chromax, 2x8GB RAM DDR4 3000, Gigabyte B450-I, SSD Seagate Barracuda 120 500GB + SSD WD Blue 3D 500GB, Seasonic GX-550, Silverstone Sugo, 1x Noctua 140 mm (vpředu)
dockalacek
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod romo.11 16. 8. 2017 16:07

Tak dnes som po dlhsom case zapol Continuum. Zda sa, ze trochu zoptimalizovali odkedy som ho naposledy pouzil. Bezi rychlejsie. Aj touchpad na mobile sa da otocit na lezato.
romo.11
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pan Kája 16. 8. 2017 18:26

MrFail: No, zrovna co se vlaků týče, zatím mi nejvíce ze všech aplikací (i placených) vyhovovaly WMM Jízdní řády na WP/WM. S tou prací to ale také není zas tak zlé - už v základu je teď velmi dobrý emailový klient, který zvládá práci s více účty na výbornou. Na androidu se mu dle mého nejvíce blíží placený aquamail.
Jasně, že Jirkův argument s prací je trochu zcestný...ale to některé stíhačkové odpovědi k tomu bohužel také nemají až tak daleko. Za mě ten systém má své kouzlo a nebýt nezájmu vývojářů aplikací třetích stran, ani bych jej neopouštěl. Bohužel, MS poslední dobou umí zazdít i velmi podařené produkty.
Siemens M50 -> SE T300 -> SE K750i -> SE C702 -> SE Elm -> Motorola Atrix 4G -> Lumia 1020 (AT&T) -> Lumia 930 -> Galaxy S7 -> Huawei P30 Pro -> Vivo X100 Pro
Pan Kája
Ex-moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod romo.11 16. 8. 2017 19:45

Zalezi co myslíš tou pracou. Ak telefonovanie, sms, mail a zdielany kalendar cez Exchange alebo pracovny ucet (Mobileiron), a web, tak W10M mi vyhovuje viac nez Android. To je asi najcastejsie vyuzitie sluzobneho telefonu. Plus na L950 mam moznost pripojit sa k docku a pouzit výhody Continua a mobilneho MS Officu. Preto na pracu stale používám Lumiu, aj ked mam aj druhy telefon s Androidom.
romo.11
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 16. 8. 2017 20:12

Přesně tohle jsem psal výše, potom přišly Ty příspěvky co šli do OT.
A firemní politika od MS InTune se zabezpečením.
anonymni

Odeslat příspěvekod Lafí 2. 9. 2017 11:20

zdravim pánové

přešel jsem na Lum. 730 z z 8.1 na 10
prvotní stav rozčarování
- pomalé
-nepřehledné
-některé funkce co na 8.1 šly nejdou, ale to mě netrápí

mám problém při odesílání hromadných sms:

posílám 14 lidem delší sms (100-150 znaků na 8.1 bez problémů) a napíše mi to po chvíli že sms se nepodařilo odeslat!

nevíte co s tím?
(operátor O2)

díky Patrik L.
Lafí
Junior

Odeslat příspěvekod uiqjirka 3. 9. 2017 19:11

Udelal jsi po upgradu HR a spusteni bez obnovy?Dle tvych nesnazi zrejme ne..

posílám 14 lidem delší sms (100-150 znaků na 8.1 bez problémů) a napíše mi to po chvíli že sms se nepodařilo odeslat!


Protoze se ti to snazi pri hromadnem odesilani poslat jako MMS.Spravne si to nastav v systemu.
Jinak funkce ti zadne chybet nemohou, naopak s desitkami jich naopak dost pribylo a ubyla dalsi omezeni.

Jenže mrkni jaké funkce dostávají po aktualizacích na jiných systémech


Dost co jich mam ani u konkurence neni, takze nedostavaji nic. :lol: A UWP u vice jak 50%.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MrFail 4. 9. 2017 07:44

To nemyslíš vážne aby si na "najúžasnejšom os pod slnkom" robil HR po upgrade...
MrFail
Junior

Odeslat příspěvekod melipa 4. 9. 2017 09:00

uiqjirka:

"Dost co jich mam ani u konkurence neni, takze nedostavaji nic."

Není problém se u Androidu dostat z verze 5 aktualizacemi na verzi 7, tam už jsou doslova desítky a desítky nových funkcí. Co třeba Android za funkce oproti WP/WM nemá?
melipa
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod opasino 4. 9. 2017 11:59

Jelikož už vidím, jak zde opětovně vzniká flame, chtěl bych to utnout takto veřejně hned v zárodku. Myslím, že všichni, co tu nějaký čas jste, víte, že Jiříka o ničem jiném, než jeho pravdě, stejně nepřesvědčíte. I já si zejména o konci jeho posledního příspěvku myslím své, ale nemám potřebu na to reagovat, aby zde zase vznikla mnohastránková diskuze o ničem.
Zkuste o tom popřemýšlet a nad některými vyjádřeními zdejších uživatelů se povznést. Děkuji za pochopení.
opasino
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod romo.11 4. 9. 2017 13:18

ok, opasino, chapem ta, kazdy ma svoju pravdu, na druhej strane to bolo tiez prehnane, neda mi to, musim si rypnut: "Není problém se u Androidu dostat z verze 5 aktualizacemi na verzi 7". Nuz, u Androidu problem nie je, ale u telefonov ano ;-)
romo.11
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků