Kolik peněz byste byli ochotni dát za opravdu dobrý telefon?

Diskuze na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod lefkada 16. 4. 2005 22:41

ked operator ponukne co sa mi hodi, tak max 2500,-SKK
lefkada
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 16. 4. 2005 23:35

Je otázkou co je míněno "opravdu dobrým telefonem". Nejspíš přístroj, jehož vlastnosti mi vyhovují nejlépe. Takovým se koncem loňského roku ukázal být buď Siemens SX1 nebo Nokia 6600. No a protože oba tyto přístroje nabízení přibližně "stejnou muziku", ale Nokia byla o 50% dražší, byla volba vcelku jasná. (pro rejpaly: o 2MB větší operační paměť a vyšší verze OS mi za ty peníze nestály).

Nejsem ochoten za telefony utrácet příliš vysoké částky. Vývoj jde velmi rychle kupředu a to co je dneska supernovinkou za spoustu peněz, stává se za pár měsíců samozřejmostí za zlomek původní ceny.

A odpověď na otázku: Za smartphone tak 9-10 tis. (včetně ceny paměťové karty a dokupovaného software), za obyčejný telefon maximálně 4-5 tisícovek. Takovýto výdaj jsem ochoten akceptovat maximálně 1x za 2 roky. Jsem OSVČ a peníze které vydělám utratím rád i za něco jiného než telefony :-)
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Drobeček(smazano) 17. 4. 2005 00:01

Já bych byl scopen dát třeba i milión kdy můžu,ale nemůžu.Chtěl bych si v létě koupit SE K750i ,tak doufám že těch 15000 Kč nějde splašim :D
Drobeček(smazano)
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Hulák Zdeněk 17. 4. 2005 06:26

Jsem důchodce, kterého velmi zajímají novinky od SE a proto šetřím celý rok a když vyjde novinka, tak mě cena prakticky nezajímá, samozřejmě o ceně přemýšlím,ale vášeň je silnější. Nekupuji samozřejmě každou, jen ty opravdu dobré, 630, S700i jsem třeba vynechal(nic nového, jen první SE mega). K750 asi taky vynechám, protože napodzim má vyjít jeho ml. bratr.
Hulák Zdeněk
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod flaskin 17. 4. 2005 07:52

No já tak 16 000
povolání:pracující student
po lete si hodlam koupit sendo x2
ber život s humorem stejnak z něj nevyjdeš živej
flaskin
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BorKur 17. 4. 2005 09:17

Za telefon, ktery by mi vyhovoval po vsech strankach a ke kteremu bych nemel pripominky, bych byl ochoten zaplatit (s ohledem na mechanickou preciznost, ktera se jiste odrazi v dlouhe zivotnosti) do 20.000,- Kc.

Z bezne dostupnych modelu na trhu, ktere jsou od meho idealu na hony vzdalene, mam ale hranici polovicni a vice nez 10kKc jsem za telefon doposud nedal.

OSVC
BorKur
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kennman 17. 4. 2005 10:08

nikdy jsem nad tim nepremyslel, kdybych ten telefon potreboval tak bych si ho koupil i za 15 000,- ale pokud bych ho nepotreboval tak bych si ho nekoupil ani za 5000,-. Ono se tady totiz najde spoustu lidi, ktery si koupi namakanej telefon jenom proto aby mohly machrovat, pritom vyuziji jenom 30% jeho potencionalu. V tomhle pripade bych vedel jak investovat penize lepe.

Momentalne mam N 6230 a vyuzivam ji z 90%ti procent jeji moznosti, proto vim ze nejaky chytry telefon nepotrebuji.
kennman
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod george54 17. 4. 2005 10:25

10 000 je přiměřená částka.
george54
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod CX_SX 17. 4. 2005 10:25

Za opravdu velmi dobrý mobil, bych dal max. 25.000,-Kč .Už teď jsem zaplatil za N9300 skoro 21.000,-Kč .
CX_SX
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JOKO 17. 4. 2005 11:20

Ja som za moj fon dal 10k a urcite by som viacej nedal. Uz aj toto je dost penez. Dlho som cakal kym klesne na 10 a to stal vtedy unas na akciu 12k a viac :lol:
Žiaden telefón nie je dokonalý!
JOKO
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TomTomason 17. 4. 2005 12:06

Dobrý poledne chtěl bych se ohraničit oproti tvrzení moderátora dafta je mi 16let ale telefony mi nikdo nekupuje ani je nedostávám k nějakým příležitostem musím si na to pečlivě našetřit naštěstí mám tu možnost občasně pracovat u mamky v bistru kde mám 250,- za den a to jsem tam od 7:00 do 19:00 (takovou makačku neznáte ani u pc v redakci). :pozor2

Používám S700i a do telefonu investuji podle poměr-cena-výkon a plno dalších krytérií klydně bych i šel do T630 kterou mohu mít za 2500,- ale maximální investce by byla 10000,-
TomTomason
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MegaMC(smazano) 17. 4. 2005 13:05

:hm Rejpat do pravopisu se tu asi nesmi,co? :lol:
It IS gOOd daY tO DiE (c)Red Army Soldier
N3330=>N-Gage=>N6600=>N7610
Nokia RULLLZ
MegaMC(smazano)
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ajdamek 17. 4. 2005 16:00

Jestli by ten telefon stál za to, tak klidně 20000.
Peugeot 508sw 1.6 bluehdi 120k EAT6 --- BMW 325iA e92
Ajdamek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezevec 17. 4. 2005 16:12

TomTomason píše:mám 250,- za den a to jsem tam od 7:00 do 19:000/quote]


Tohle bych nepovazoval za praci, ale spis za dobrocinost:D
jezevec
Junior

Odeslat příspěvekod vilem.mikeska 17. 4. 2005 16:56

Driver píše:
Daft píše:Zajimave, plno 15letych zde tvrdi, ze by do telefonu investovali 9tis, 7tis Kc - asi chteli napsat, ze by to udelali rodice, pokud se nemylim, ze?

Jinak ja osobne mam rocni hranici cca 15k (ze sveho, samozrejme).


Jinak taky mam rad takovy detičky, který říkaj: ,,Koupil jsem si to a to za X tisíc..." Přitom velký *****, všechno platěj rodiče...r/quote]


přesně takovýhle stereotypy opravdu miluju ....
mně je například 16 let a nyní vlastní SX 1 a MPX200 a včetně těchto telefonů jsem již vlastnil 19 mobilů, na které jsem si vydělal sám ( kromě prvního C35i jako dárek před 6 lety )! To si ještě platím 2 paušály a kapesné už nedostávám od svých 12 let. Toto mě opravdu dokáže vytočit, házet hned všechny do jednoho pytle.
vilem.mikeska
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků