Kolik peněz byste byli ochotni dát za opravdu dobrý telefon?

Diskuze na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Leonardo Cupránek 17. 4. 2005 17:24

Naposledy jsem si kupoval MDA2 asi za dvacku, pokud bude MDA4 do pětadvaceti, max třiceti, půjdu do něj asi taky (pokud do té doby nepředstaví konkurence něco lepšího).
Kdybych si ale chtěl koupit ještě druhý telefon (něco menšího, co se nebudu bát vzít do "náročnějšího prostředí"), tak za takovej záložní kousek bych asi nechtěl dát víc jak pět. Muselo by to mít jakž takž použitelný seznam a kalendář, v dnešní době by mi jako dobrej záložní telefon za dobrou cenu přišel třeba T630.
Rozumný člověk kupuje telefony za VOC bez DPH z velkoobchodu, ale je pravda, že často jsou ceny na netu ještě nižší (kdepak to ti kluci šikovní berou)?
Leonardo Cupránek
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Team 17. 4. 2005 17:25

Max 8000 Kč, ale to bymusel být opravdu dobrej foun, jinak tak do 6000 Kč...

Povolání: Student ZŠ

Pro rejpaly: Za svý prachy!!!
I don't think, I drink.
Team
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr_One 17. 4. 2005 17:41

[quote="Daft"]Zajimave, plno 15letych zde tvrdi, ze by do telefonu investovali 9tis, 7tis Kc - asi chteli napsat, ze by to udelali rodice, pokud se nemylim, ze?

Já si myslím, že pod slovem "student" nemusíme hned označovat rozmazleného 15cti letého kluka, kterému rodiče koupí telefon.Nejsem tedy student, jsem výdělečně činný, ale do tohodle mi nic není.Věřím, že studenti,zde přispívající by si zrovna zakoupily telefon z brigády.Váš názor mi přijde poněkud nepřesný až zcestný.A teď k tématu:
až 15000,- (min. Symbian)
»» Petr_One® ««
Petr_One
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezevec 17. 4. 2005 17:44

vilem.mikeska píše:jsem již vlastnil 19 mobilů, na které jsem si vydělal sám ( kromě prvního C35i jako dárek před 6 lety )! To si ještě platím 2 paušály a kapesné už nedostávám od svých 12 let.m/quote]


Ale my vime, ze si na to vydelavas sam. Neda se totiz prehlednout, ze na mobilmanii prodavas kradeny software :pozor2
jezevec
Junior

Odeslat příspěvekod vilem.mikeska 17. 4. 2005 18:09

jezevec píše:Ale my vime, ze si na to vydelavas sam. Neda se totiz prehlednout, ze na mobilmanii prodavas kradeny software :pozor2


prodávám jen software, ke kterému se někteří lidi nejsou schopni dostat ... kde je poptávka je přece i nabídka ... jinak těch 6 nebo 7 stovek co jsem si na tom vydělal mi opravdu nepomohlo :-) mám 2 celoroční brigády ...
vilem.mikeska
Junior

Odeslat příspěvekod Pišta(smazano) 17. 4. 2005 19:12

Myslím, že poslední příspěvky v tomto fóru jsou poněkud od tématu.
Já jsem za opravdu dobrý mobil ochotná dát tak kolem těch 15. Ale když si člověk počká, tak sežene dobrý mobil za slušnější cenu a už jsou vychytané i případné nedostatky. :)
Pišta(smazano)
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Dr. Goblin 17. 4. 2005 19:30

vilem.mikeska píše:mně je například 16 let a nyní vlastní SX 1 a MPX200 a včetně těchto telefonů jsem již vlastnil 19 mobilů, na které jsem si vydělal sám ( kromě prvního C35i jako dárek před 6 lety )! To si ještě platím 2 paušály a kapesné už nedostávám od svých 12 lete/quote]


Hmm, to teda koukám. Docela rád bych viděl tu tvoji brigádu v 16 letech, za kterou sis toho tolik pořídil... Takovou bych taky chtěl :wink:
Dr. Goblin
Junior

Odeslat příspěvekod vilem.mikeska 17. 4. 2005 19:34

dělám tatovi učetnictví ve firmě a prodávám PC příslušenství ... ale toto je od tématu ... já bych za telefon nedal víc jak 10k. A to by už musela být pořádná pecka.
vilem.mikeska
Junior

Odeslat příspěvekod Dr. Goblin 17. 4. 2005 19:40

Je tu vůbec někdo, kdo by si řekl, že telefon opravdu využije jenom na volání a psaní sms a koupil (by) si jenom nějaký jednoduchý telefon tak do 2.500 - 3.000 Kč i přesto, že by si bez problémů mohl pořídit telefon klidně za 10.000?
Dr. Goblin
Junior

Odeslat příspěvekod Dr. Goblin 17. 4. 2005 19:50

A nebo je tu třeba někdo, kdo by se přiznal, že si drahý telefon pořídil jenom kvůli tomu, aby zapůsobil na své okolí nebo aby si zvednul svoji prestiž a ne kvůli tomu, že by ten nadupaný telefon skutečně využil?
Dr. Goblin
Junior

Odeslat příspěvekod Daft 17. 4. 2005 20:29

Petr_One píše:Váš názor mi přijde poněkud nepřesný až zcestný.z/quote]
Trochu si nerozumíme, já jsem taktéž student a na své telefony si vydělávám sám, reagoval jsem na diskuzi Kolik je vám let?, kde můžete vidět ony 13 - 15leté, ke kterým se můj dotaz vztahoval.

Všem ostatním: vezměte si, kolik 15letých lidí v naší zemi je schopno našetřit 15 - 20 tis. a koupit si za ně telefon - tak se prosím neurážejte, spíš naopak je jedině dobře, pokud do této skupiny spadáte.
Daft
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Riddick 18. 4. 2005 04:34

Dr. Goblin píše:A nebo je tu třeba někdo, kdo by se přiznal, že si drahý telefon pořídil jenom kvůli tomu, aby zapůsobil na své okolí..... k/quote]


Funkce těch lepších founů skutečně prakticky nevyužiju, třeba vůbec nevyužiju synchronizaci s Outlookem, ale čím lepší je foun, tím víc se s ním dá dělat věcí, prostě mě baví se ve founu hrabat a strkat do něj možný i nemožný programy. A samozřejmě dražší mobil působí na okolí stejně jako dražší auto, zvyšuje společenskou úroveň svého majitele a tím kladně působí na psychiku. Není to snad pravda?
"I tučňák je jenom člověk"
Riddick
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Buchta 18. 4. 2005 07:26

NO já sem chudý pracující ( nákupčí ) a čekám, až 6230i spadne na takovejch 7500,- ( Nokie sou dražší, ale asi tak nejrozumnější founy )
Buchta
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod traveller 18. 4. 2005 13:04

Nedal bych více než 8000 (asi 1/5 měsíčního platu). Asi mám jiné priority + mobil starý 3 roky bez nutnosti investovat do nového. Jo a taky jsem nákupčí :)
traveller
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dr. Goblin 19. 4. 2005 19:29

Tééééda, tolik peněž, co tady lítaly éterem, bych opravdu chtěl mít. :)
Dr. Goblin
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků