Blesková nabídka Vodafonu (diskuze)

Diskuze na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Který mobil vás zatím zaujal nejvíce?
Sony Ericsson V640i 19 %  24%  [ 19 ]
Nokia 6234 16 %  20%  [ 16 ]
Nokia N70 38 %  49%  [ 38 ]
Sony Ericsson V630i 4 %  5%  [ 4 ]
Celkem hlasů : 77

Odeslat příspěvekod vodafone-maniak 29. 3. 2008 22:47

Mijo píše:
vodafone-maniak píše:...Každopádně mně je to už jedno, protože ji mám tak i tak za 7 Kč už doma. :D-/quote]jak jsi to dokázal prozradíš? jsi business zákazník, vydíral jsi operátora nebo něco jiného...?n/quote]


Normální fyzická osoba, akorát jsem u nich dost dlouho a zvyšoval jsem na Nabito 350 + další okolnosti... Lehké to ale nebylo.. :wink:
vodafone-maniak
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mijo 29. 3. 2008 22:51

jsem u nich 7 let a taky jsem zvyšoval (mimochodem taky na N350). mám super-platební historii (inkaso to jistí), na účtu 4 čísla, doporučuji jim zákazníky v rámci Doporuč&Získej, atd., atd.

tak prozraď v čem jsi byl šikovnější? a co se skrývá za tajnou frází "zvláštní okolnosti"?

jinými slovy, dodej tomu co jsi napsal trochu na důvěryhodnosti. :potichu :mrgreen:
Mijo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vodafone-maniak 29. 3. 2008 22:54

Klidně tady můžu dát fakturu na 7 Kč. :D

Uvažoval jsem o přechodu jinam, platím dost a mám také víc čísel na účtu a "ukecal" jsem operátora.. :wink:
vodafone-maniak
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mijo 29. 3. 2008 22:59

ok, takže vydírání odchodem, tak to je jasné. :lol:

já toto také občas používám. naposledy jsem například dostal u jednoho Odepiš odpuštěný paušál na 1 rok - není to žádné terno, měl jsem vyšší ambice, ale operátor neměl svůj den, tak jsem se smířil s tímto.

díky podobnému "vydírání" si např. snižuji tarif třeba i 3x ročně (pozn.: snížení je zdarma jen 1x, poté se oficiálně platí 1000 Kč), mám na svém účtu 2x Odepiš (pozn.: na 1 rodné číslo smí být jen 1 tarif Odepiš) a je toho více. ale vše s rozumem samozřejmě. aby u mě neměli poznámku "terorista". :lol:
Mijo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vodafone-maniak 29. 3. 2008 23:01

Mijo: Neznáme se, podobné praktiky používám i já. :-)

Obrázek
vodafone-maniak
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mijo 29. 3. 2008 23:08

Jsem si docela jistý, že se neznáme. 8)

Jen poznámka, podobné praktiky používají často ex-zaměstnanci operátorů, především pak Vodafonu (Oskaru). A něco na tom alespoň v mém případě bude. :potichu

Edit:
Věřím. Věřil jsem hned poté, co popsal Tvůj postup, který já nazývám "vydírání". Tímto způsobem jde zařídit spoustu výjimek. Původní příspěvek ale v popsané formě nepůsobil až tolik věrohodně. Teď je situace jiná. ;-)
Naposledy upravil Mijo dne 29. 3. 2008 23:15, celkově upraveno 1
Mijo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vodafone-maniak 29. 3. 2008 23:10

Už věříš?

Mijo: Jasně, když něco chceš, musíš za tím jít. ... :potichu
vodafone-maniak
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sioga 29. 3. 2008 23:24

ja mam na svem jmene uz sest n350 s mobily za 7kc
a taky sem navysenou jistinu neplatil ;)
tady nechatuji, jelikoz mi na pauze predschvaluji prispevky lini moderatori s nekolikadennim zpozdenim.
sioga
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod le_fox 29. 3. 2008 23:28

koukám jak ten Vodafone každej vydírá, a mě kámoši říkaj, že jsem určitě jedinej vyděrač :D zrovna teď se mi nějak nehodil vysokej tarif tak jsem ho chtěl zrušit a tak jako mi stornovali poslední fakturu a dali 2 další paušály zadara :-) (N1150)
| Svět je šílené místo, ale jsem rád, že jsem jeho součástí
_________________________________________________
NENÍ UMĚNÍ UDRŽET SE NA VRCHOLU, ALE BÝT NA NĚM NĚCO PLATNÝ.
le_fox
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod remaxik 29. 3. 2008 23:31

Tak to si nedovedu predstavit, ze by se takto smlouvat dalo treba s O2. I kdyz nejak nechapu jak to jde vlastne u toho VF, ale ja byl vzdycky zastancem - Lina huba, hole nestesti :))
Duncall->Aklcatel OT DB->Phillips Savy->5110->3310->M35i-> GD35->S M55->SE k500i->Rokr E1->V360->T230->2610->5610 XM->6234->K750i->KP500->5800->Sam. Jet->6300->S Wave->HTC Desire S
remaxik
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod esquire 29. 3. 2008 23:34

Mijo píše:ok, takže vydírání odchodem, tak to je jasné. :lol:

já toto také občas používám. naposledy jsem například dostal u jednoho Odepiš odpuštěný paušál na 1 rok - není to žádné terno, měl jsem vyšší ambice, ale operátor neměl svůj den, tak jsem se smířil s tímto.

díky podobnému "vydírání" si např. snižuji tarif třeba i 3x ročně (pozn.: snížení je zdarma jen 1x, poté se oficiálně platí 1000 Kč), mám na svém účtu 2x Odepiš (pozn.: na 1 rodné číslo smí být jen 1 tarif Odepiš) a je toho více. ale vše s rozumem samozřejmě. aby u mě neměli poznámku "terorista". :lol:E/quote]

To je tedy úspěch vybrečet si odpuštěný paušál na rok u Odepiš a ještě se tu s tím chlubit. Nestačím se divit, co je tady za socky (fakt asi na tom bude něco pravdy, že Vodafone je pro socky :roll: ). :oboze

Na jedno RČ již může být libovolný počet Odepišů. Sám mám na svém účtu 4.
Naposledy upravil esquire dne 29. 3. 2008 23:39, celkově upraveno 1
esquire
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mijo 29. 3. 2008 23:38

esquire: Nepřijde mi, že bych se tím chlubil. Jde o něco, co není "ceníkové", tak jsem to jako příklad uvedl. Psal jsem také, že jsem zkoušel zařídit něco jiného, ale nakonec jsem se spokojil s tím odpuštěním paušálů. Upřímně, dělal jsem to beztak pro zábavu.
A vyprošoval bych si ten u esquire ten tón. :twisted: Díky.

Nebudu se tu hned chlubit tím, že jsem dostal k N350 za 7 Kč NOK N90. :mrgreen:
Naposledy upravil Mijo dne 29. 3. 2008 23:41, celkově upraveno 2
Mijo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod le_fox 29. 3. 2008 23:38

Mijo: to si mohl říct, já bych ti ten paušál na rok u Odepiše zatáhl ;)
| Svět je šílené místo, ale jsem rád, že jsem jeho součástí
_________________________________________________
NENÍ UMĚNÍ UDRŽET SE NA VRCHOLU, ALE BÝT NA NĚM NĚCO PLATNÝ.
le_fox
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod esquire 29. 3. 2008 23:39

Mijo: Pro zábavu vydírat operátora?? Hnusné a trapné zároveň! Měl by ses stydět. :roll:
esquire
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vodafone-maniak 29. 3. 2008 23:43

Mijo píše:Nebudu se tu hned chlubit tím, že jsem dostal k N350 za 7 Kč NOK N90. :mrgreen:-/quote]


Máš důkaz?? :mrgreen: :D
vodafone-maniak
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků