Blesková nabídka Vodafonu (diskuze)

Diskuze na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Který mobil vás zatím zaujal nejvíce?
Sony Ericsson V640i 19 %  24%  [ 19 ]
Nokia 6234 16 %  20%  [ 16 ]
Nokia N70 38 %  49%  [ 38 ]
Sony Ericsson V630i 4 %  5%  [ 4 ]
Celkem hlasů : 77

Odeslat příspěvekod Mijo 30. 3. 2008 12:19

aege píše:... k dnešnímu dni jsem jim nalanařila 341 nových zákazníků za těch 8 let, mám u nich již zmíněnou Oskartu ,paušály : Odepiš 2 x ,Nabito350 a Dohodu s Oskarem ,tu mám 7 let!Vše na jednu fakturu .......... nejsem zaměstnanec VF :lol: jen se tím bavím ......... :-Pg/quote] Dobrý výčet. Taky jsem nalanařil minimálně 20 zákazníků. Jen by mě zajímalo, jak víš, že jsi nalanařila právě tolik zákazníků? :)

Jinak smekám také nad tím, když někdo důvěřoval VF hned v začátku (neměl jsem nervy jít do 50% pokrytí a raději jsem vyčkával + diskriminace od TM a O2 v podobě znevýhodňování volání do VF). Já nejsem ale až tolik pozadu - aktivoval jsem si sb]první kartu VFF/b] někdy na podzim - tj. jsem s VF 7,5 roku. :nenapadne
-quote="wit.cz"]mne spis prijde trapne, kdyz nekdo rika, ze u VF 10 let.. a tak to urcite myslel i autor prispevku
Jojo, díky. Jsem rád, že můj příspěvek jsi pochopil správně (narozdíl od komentáře výše). Jsem hnidopich a tak se mi nelíbí, když někdo uvádí nesmysly.
Ještě jsem se snažil nastínit to, že jsou sice někteří u VF 8 let (nikoliv více!), ale těch je opravdu málo. Podle příspěvků například v tomto fóru to ale tak nevypadá (přijde mi, že každý druhý je s VF od začátku). :oboze
Mijo
Junior

Odeslat příspěvekod martinV76 30. 3. 2008 12:38

Tak já jsem u Vodafonu(Oskara) přesně 2796 dnů což se dá považovat za 8 let.
martinV76
Junior

Odeslat příspěvekod wit.cz 30. 3. 2008 12:43

No, vhledem k tomu, ze je tady vetsina mobilnich maniaku, tak se neni cemu divit, ze je tu spousta uzivatelu, kteri maji VF od pocatku ;)
wit.cz
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod aege 30. 3. 2008 13:05

Mijo,nejdríve jsem nalanařila celé naše početné příbuzenstvo a známé, vlastně celé rodiny,páč volání mezi čísly Oskara bylo daleko levnější,viz :60minut za 10 kč!My jsme totiz rozlezlí jak se řekne od Šumavy ke slovenským hranicím,jenže jsem je nalanařila v době kdy žádné Doporuč a získej nebylo!Měla jsem tam kdysi kamaráda,který sledoval mé pokroky !A mám takový blbníček ,kde si zapisuji kdo a v které době! :-P
aege
Junior

Odeslat příspěvekod le_fox 30. 3. 2008 13:06

my bychom byli u Vodafonu celá rodina, se všemi čísly, ale nejde to :( není signál na místech, kde se hodně rodina pohybuje (třeba chalupa).
| Svět je šílené místo, ale jsem rád, že jsem jeho součástí

Odeslat příspěvekod Mijo 30. 3. 2008 13:28

aege:
To je super. Máš můj upřímný obdiv. :tleskani
Mijo
Junior

Odeslat příspěvekod rousini 30. 3. 2008 13:30

aege píše:........A mám takový blbníček ,kde si zapisuji kdo a v které době! :-P-/quote]

Nemoh bych se taky dostat na seznam... :mrgreen:
rousini
Junior

Odeslat příspěvekod aege 30. 3. 2008 13:35

A v té době jsem si myslela co nemám za telefon Siemens S10 se 3 barvami,pak S25! :lol:Když začínalo GPRS v dubnu 2002 oficialně,tak ME45 ,tuším první mobil od Siemense s GPRS,na tu dobu nadupaný mobil!Získal si větší oblibu než bratříček S45!!!Dnes by nad těmito telefony kde kdo ohrnoval nos!Ale nějak se začít muselo,aby se dospělo k tak chytrým mobilům jako jsou dnes! :-P
aege
Junior

Odeslat příspěvekod aege 30. 3. 2008 13:39

No rousini ,jak jsi to myslel????To nebyl takový blbníček ,kterým disponoval Vlasta Burian v jedné své komedii.............. :lol: :lol: :lol:
aege
Junior

Odeslat příspěvekod wit.cz 30. 3. 2008 13:40

eh..nejak ty nostalgicke vylevy ..
wit.cz
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod aege 30. 3. 2008 13:49

Jaké nostalgické výlevy?????Jen ohlédnutí jak a co bylo a nebylo během 8 let u Oskara - Český mobil,historie je nedílnou součástí přítomnosti at chcete či nechcete :!: :)
aege
Junior

Odeslat příspěvekod jichaj 30. 3. 2008 13:53

2Ja.Ri.N: co zkusit pro ten telefon skocit nekam na prodejnu (jestli mas nekde v okoli, tam by ho jeste mohli mit), ja si takhle tu N6234 poridil ke stavajicimu tarifu v patek na Hlavaku :)
jichaj
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod rousini 30. 3. 2008 14:28

No myslel jsem to tak, že bych doporučil sám sebe :lol:
rousini
Junior

Odeslat příspěvekod brot1cz 30. 3. 2008 16:11

Tak já jsem s Vodafonem (Oskarem) 2951 dní, když to byl oskar řekl bych že byla lepší vstřícnost zákazníkům. Těd když byla ta akce 28.3 chtěl jsem N70 s dalším tarifem, to už mám tři čísla na smlouvu. Komunikace s infolinkou mě celkem znechutila, nejdřív tvrdili že už nejsou a že už nebudou, pak tvrdili že během dne uvolnují pár kousků. Když jsem zavolal na péči o zákazníky a pohrozil že odejdu k jinému operátoru, měl jsem telefon hned objednaný. Nechápu proč VF dělá takovou akci když nemůže vyhovět všem kteří mají o tu akci zájem.
brot1cz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod sioga 30. 3. 2008 17:01

to zalezi na operatorovi
ja sem nedavno nechtene pohadal
ja svoje a ona svoje a vzdycky byla prava ona
az nakonec mela zachriplej hlas ;)
tady nechatuji, jelikoz mi na pauze predschvaluji prispevky lini moderatori s nekolikadennim zpozdenim.
sioga
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka