Proč zrovna tenhle telefon?

Diskuze na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod l.i.b.r.a 26. 4. 2008 19:59

E50 pac to byla laska na prvni pohled. Jeste z uniklych fotografiich. Stihly a s OS, nebylo co resit, vse co sem chtela.. Sotva se zacal prodavat uz sem makala na brigade s tim ze si ho chci koupit. Akorad tenkrat teda mi do toho vlezly i jiny veci tak z toho byla jenom mpx200ka.
Ted ale koukam ze by to chtelo zmenu. Ale tentokrat bych chtela neco vymikajiciho se :D Moc me laka F250 z tmobilu - zelenej mobil = mazec, ale hrozne me trapi ten proserne hruby display. A celkove me lakaji vysouvaky, jeste sem zadny nemela a shine bo d900i sou vazne lakavy.. Jen mam dilema kvuli fcim.. Nerikam ze symbian plne vyuziju ale mam rada jeho prostredi, jednoduchost, snadnou upravu k obrazu memu, uzasny pohotovostni rezim, resen 100x lepe nez u hloupych mobilu. Navic nvm co bych delala se ctvrtym mobilem, a pradat zadny nechci. Asi starousci dostanou na vanace si tak rikam.. :hmm:
Z toho plyne ze me zalezi jak na designu tak na fcich, ale pokud by mi nevyhovoval v ruce bo se me spatne ovladal, nemel by sanci ani kdyby mi ho davali zadarmo.
3310 -> OT 311 -> C62 -> 3410 -> C55 -> 3220 -> mpx200 -> gx29 -> E50 -> KM900 Arena - > ? :-P

š.ť.á.p.i ví :wink:
l.i.b.r.a
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod alxi 26. 4. 2008 20:13

prechod zo symbianu na samsung je velmi tazko znesitelny.. vid moja N73 (ac celkom pomala) na U600.. Hroza.. U600 som po pol roku musel predat.. Skor bych odporucil nokiu alebo se,to su mudre dumb phony.. kukni na s.t.a.p.i.ho 6500slide ;)
alxi
Junior

Odeslat příspěvekod Ally 26. 4. 2008 20:33

Mě musí telefon zaujmout vzhledem, ale i funkcemi. Takže z těch co se mi líbí si pak vyberu ten nejvhodnější po stránce funkční. Třeba se mi hodně líbil stříbrný SE T250i, ale skoro nic neumí. Teď jsem se zakoukala do SE Z555i, ale i do Z780i, takže asi vyberu z těch dvou. A 78O toho umí víc.
~ Proti blbosti i bohové bojují marně. Jan Werich
~ Once upon a time ...
~ Pauza: *11.2.2006 - †10.11.2009
Ally
Junior

Odeslat příspěvekod logiman 27. 4. 2008 22:01

johnmaster píše:No ,já bych bral třeba tenhle http://www.najdifantoma.cz/ ,protože je zadara, už jenom chytit toho lojzu :D

no, ten bych bral taky, když je zadara... ;-)
logiman
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod l.i.b.r.a 30. 4. 2008 22:39

to alxi: 6500s se mi nelibi jako je pekny ale ze bych to chtela prijmout za svuj rozhodne ee.. kdyz uz tak to ja bych radeji 6500c :-) Nebo se mi hrozne libi 6220c ve fialove, dobre ujeta barvicka :-[ nebo 6210n nebo taky 6600f me zaujala a je taky ve fialove i kdyz na obrazku mi to prijde spis jako ruzova skutecnost muze byt jina.. Llibi se mi ne nej hlavne "vymozenost" (:lol:) "Beautiful to Use"
Jinac sem mela dva bo tri dny d900i doma.. Asi ted tak pred mesicem a jako nebylo to vubec zle.. Jak sem samsungy vzdycky podcenovala tak mile prekvapil, moc mile.. A ja mam takove tendence cuti zkusit si novou znacku mobilu co sem jeste nemela ale stejne vim ze zkoncim u nokie pac mi nejvic sednou a nemam s nema jakekoliv problemy.
3310 -> OT 311 -> C62 -> 3410 -> C55 -> 3220 -> mpx200 -> gx29 -> E50 -> KM900 Arena - > ? :-P

š.ť.á.p.i ví :wink:
l.i.b.r.a
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod alxi 3. 5. 2008 18:07

nj,ved skus,ale rozluc sa napriklad s prezeranim obrazkov na fullscreene, kontaktami ulozenymi na karte a v telefone (zdvojuje) a zabudni aj na farebne schemata alebo vyzvanacie profily.. /// ovsem to plati u U600,aj ked myslim,ze u viac samsungov to bude podobne.. ;)
alxi
Junior

Odeslat příspěvekod johnmaster 7. 5. 2008 13:20

logiman píše:
johnmaster píše:No ,já bych bral třeba tenhle http://www.najdifantoma.cz/ ,protože je zadara, už jenom chytit toho lojzu :D

no, ten bych bral taky, když je zadara... ;-)

já bych ho bral i za cenu chycení toho fantoma :D jen vědět kde a kdy bude...
johnmaster
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod sandra 7. 5. 2008 15:58

Mám ráda chytré a drahé telefony. Nejlevnější telefon v mém životě byla N70 za 16 000Kč :-)) Jinak všichni kolem 20 000Kč. 8-)
iPhone Xs :-*
sandra
Poslední varování

Odeslat příspěvekod tomopk 7. 5. 2008 16:12

Keď si spomeniem že N95 8gb ma stála 20 tisíc tak si búcham hlavu o stenu s otázkou prečo som za ňu dal toľko peňazí :eh
HD2
tomopk
Pokročilý

Předchozí stránka