Vodafone vánoční soutěž

Diskuze na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod ntr23 29. 1. 2008 15:11

proč sem taháš PRO?

vymluvil ses?
děkujeme

a v Alze mají benq za 9900,-

na diskuzích se každý předhání, kde stojí jaký high end méně a kolik toho umí a pak má doma každý acera.

A v konfuigurátoru na škoda-auto si každý složí fabii za 780 tisíc a na ulicích jsou samé HTPčka
Naposledy upravil ntr23 dne 29. 1. 2008 15:18, celkově upraveno 2
ntr23
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod charlie42 29. 1. 2008 15:13

Kdo se ptal na tvuj nazor? Tady snad nejde o to kolik to stoji, kdyz to jsou vyhry ne. Komu se to nelibi tak at ho proda a nebo si ho nekupuje (tvuj pripad). Nemusis si hned hrat na Hulana.
charlie42
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rybak 29. 1. 2008 15:50

zdar borci! hele nevite jak je to se zarukou ty vyhry (N6300)???
Rybak
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bastaj00 29. 1. 2008 15:59

Rybak píše:zdar borci! hele nevite jak je to se zarukou ty vyhry (N6300)???


Tak asi normalně 2 roky u Macbooku to tak psali :|
bastaj00
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mobil-man 29. 1. 2008 16:25

Rybak píše:zdar borci! hele nevite jak je to se zarukou ty vyhry (N6300)???
jj, je u ni běžný záruční list, na kterém je nálepka, že jde o dar a nevztahuje se na něho ta lhůta spokojenosti 30denní.
Ale na veškerý vady máš 2 roky.
Mobil-man
Junior

Odeslat příspěvekod Brusinka 29. 1. 2008 18:26

ACHJO... lidi neumite si predstavit jak vam zavidim.. skoda ze me utekl tak tesne...:( no, snad pristi rok bude neco podbneho a budu mit vesti stesi na cisla.. a co auta? uz predavali?:)
Brusinka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod martin.gs 29. 1. 2008 22:56

VOlali někomu z Vás na potvrzení adresy anebo to posílali rovnou, nějak mne totiž v galerii přejmenovali. A kdo to vlastně posílá Vodafone nebo ATS Praha?
martin.gs
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod nicolette 30. 1. 2008 07:00

Odesilatel je Skalin, Domazlicka 15, Praha 3
Uz nevolali, rovnou posilali
Pokud ti to nejak pomuze: http://www.skalin.cz GSM +420 605 215 333
Tak hodne stesti :wink:
Naposledy upravil nicolette dne 30. 1. 2008 09:53, celkově upraveno 1
nicolette
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Vacl 30. 1. 2008 09:34

Vzhledem k úvahám ohledně regulérnosti soutěže a nápadné kumulaci výherců z některého kraje, které se tady na fóru objevily, mohu za sebe prohlásit:
- nikoho z Vodafonu neznám, ani tam nepracují mí příbuzní
- nejsem z Pardubického kraje
- navíc tarif který mám není pro Vodafone zrovna výhodný
+ včera mi přišel Macbook
+ a ještě 2x 500 Kč bonus z vánoční soutěže 10. a 17.12.2007 byl připsán v lednovém vyúčtování.
Tolik fakta, která jen potvrzují můj názor , který jsem měl i před Vánoční soutěží, že Vodafone je nejlepší operátor u nás. Ostatně proto jsem já i moji známí (i jako firemní zákazníci) právě u něj. Zdravím všechny a zejména kolegy - šťastné výherce. V.
Vacl
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mira_mff 30. 1. 2008 12:04

Ka.cz píše:Mě se moc líbí, jak se rozčilují ti co vyhráli, že ještě nemají telefony na stole. V tomhle mi trochu připadnete jak malý děti. Pokud jste celou dobu soutěže trochu sledovali to dění okolo ze strany Vodafone, nechápu, jak Vás může rozhodit to, že nemáte do týdne to co slíbili... Myslím, že fakt budete rádi, že Vám dojdou do konce března. Co mám pak teprve říkat já, kterou očividně podvedl nějakej blbeček z ATS a ještě mi Vodafone není schopen napoprvé poslat správný podrobný výpis... /quote]

Ahoj, tak co, nieco nove? Alebo hraju mrtveho brouka?

A ozaj, este pripomienka k regulernosti, ak ste si vsimli, tak medzi notebookami bola jedna slovenska adresa...pritom v pravidlach je trvale bydlisko v CR.....
mira_mff
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod nicolette 30. 1. 2008 12:46

....A ozaj, este pripomienka k regulernosti, ak ste si vsimli, tak medzi notebookami bola jedna slovenska adresa...pritom v pravidlach je trvale bydlisko v CR.....

Ale to preci nic neznamena, treba je to jen adresa pro doruceni a dotycna(y) ma trvale v CR. Muze tam studovat, tak si prece nepojede vyzvednout vyhru na postu nekolik set kilometru ....
nicolette
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mira_mff 30. 1. 2008 12:52

Nicolette, no ja neviem, ale pochybujem....ale to je jedno, nech si kazdy urobi svoj nazor ;-)

Apropo co tvoje vyhry, uz sa s nimi bavkas? ;-)
mira_mff
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod nicolette 30. 1. 2008 14:20

Nebavkam, telefon jsem dala synovci a maca si dneska manzel odvezl do prace :? . Ale snad mi ho nekdy priveze :cry:
nicolette
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Pepa59 1. 2. 2008 17:27

V pravidlech Vánoční soutěže je uvedeno:
Výherce bere na vědomí, že výhra pro něj může mít daňové dopady.

Nevíte o tom něco? Budete platit darovací daň či jak se to jmenuje? To je asi hodně blbá otázka, že jo. :oops:

Ale já toho Appla vyhrál na tip z kamarádova mobilu, a nechci dopustit, aby s tím měl nějaký problém. :pozor2
Pepa59
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mira_mff 1. 2. 2008 17:37

Jo jo, musis zaplatit dan z daru...ale pozri si v zakone od akej sumy sa ta dan plati...ale na apple to uz urcite bude platit, ten je dost drahy...
mira_mff
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků