Vodafone vánoční soutěž

Diskuze na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod lakyljuk 10. 1. 2008 09:14

Ale jo do pihele, spletl jsem se, melo tam byt ze za 30 kKc sezenu ne-apple ntb z mnohem lepsi vybavou. To je to same, jako za nizsi cenu ale se stejnou vybavou, snad si rozumime :)
lakyljuk
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ntr23 10. 1. 2008 09:14

rozumíme, jen jsem chtěl ať mi nějaký přímo nalinkuješ, rád se podívám
ntr23
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xaver13 10. 1. 2008 09:23

už při ohlášení výher mne zaujala praktičnost výher, mini a nb apple. Už před soutěží jsem koupil na práci COmpaq 6710b

cena např.tady: http://www.alza.cz/notebook-hp-compaq-6710b-d75772.htm
s 2GBRAM a 160GB diskem.

Co ale musím uznat, je exkluzivita těch výher. Červené mini a bílý nb jsou - hezké, působivé, zaujmou na pohled. Kdyby Vodafone moh, asi by zkusil do soutěže dát třeba iPhone ;). Blahopřeju výhercům těch nezbytností, já kdybych to vyhrál, tak u nb bych byl také velmi zvědav, jak se s tím dělá (i když to má pro mne jen poloviční sílu) a váhal, zda to neprodat. Ještě, že ten problém nemám, díky vlastní hlouposti ;).

K té instalaci Windows na apple: blbě se tam přidaj klávesy, budou chybět, to je imo slepá ulička, pro windouzáka. A hw? Pro windows málo.
xaver13
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ntr23 10. 1. 2008 09:31

xaver> je to fakt věc názoru. někomu nejde o design ale o operační systém. Ostatně, každý používá to co mu lépe vyhovuje.

Ale taky neplatí názor odborníků, že apple je nekompatibilní. To je velmi častý argument toho co s tím nikdy nepracoval.

iPhone nemůžou dát jako výhru, když tady nefunguje a že by ho Apple sám odblokoval aby ho mohl dát jako výhru je nesmysl.
ntr23
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mobil-man 10. 1. 2008 15:13

me se apply jako notebooky libi, o tom zadna, ale v dobe, kdy jsem ja vybiral, tak se stejnou konfiguraci byl jen MacBook pro za 80 tis :D

Do budoucna jsem uvazoval o bilym macbooku jako dalsimu kompu k desktopu nebo k DTRku, bohuzel ac je dolar na nizke urovni, ale ceny applu u nas jsou pomerne vysoke (i kdyz prictu clo, dan a "EU prirazku" :D - stejne je to s iPody)

Vodafone to dobre vymyslel, nez davat za darek nejakou sedou mysku, tak at to je apple (synonymum stylu a exkluzivity) :)
Jeste misto N6300 mohli dat treba razra2 V8...ale to uz bych chtel moc :D
Mobil-man
Junior

Odeslat příspěvekod lucii.cr 10. 1. 2008 16:50

to Pepa59: no ja jsem o apliku premyslela, moc jsem ho chtela vyhrat................. nevite v jaky to ma byt konfiguraci? pac bych ho asi moc rada koupila:)
lucii.cr
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Pepa59 10. 1. 2008 18:23

To lucii.cr:
Na straně 168 jsem dal odkaz.
A k němu jsem se dopracoval přes tuto odpověď na VF blogu (a na ten jsem se dostal přes odkaz zde na str. 167 - bastaj00):

CITUJI:
Honzo, tak informace od kolegů mám pro Vás tyto: notebooky se budou rozesílat koncem ledna a typ je to tento:
MB061CZ2r: notebook APPLE MacBook 2.0 GHz Duo (bílý) 1GB 80GB Combo CZ KB

Dorota Kajfoszová
Vodafone
KONEC CITÁTU
Pepa59
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod fretynka 10. 1. 2008 18:42

Budete nekdo reklamovat ty tri koruny, ktere pocitali navic? Ja to mam celkem jenom 6 korun a posilat jim dopis kvuli tomu... :eh
fretynka
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mobil-man 10. 1. 2008 19:07

myslim, ze az mi prijde n6300 zadaco, tak to zapomenu :D ...
Mobil-man
Junior

Odeslat příspěvekod fretynka 10. 1. 2008 19:15

Na to asi vodafone spoleha :twisted:
fretynka
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lakyljuk 11. 1. 2008 00:37

fretynka píše:Na to asi vodafone spoleha :twisted:


Kdysi mel VF v siti chybu a sem tam odeslanou SMS nauctoval 2x. Stacilo zavolat na Vodafone linku, rict jim priblizny cas, kdy se to stalo, oni to uznali a jeste ten den mi pripsali zpatky kredit asi za dve nebo tri sms. Mozna se uz ted chovaji vice "trzne" a na VF lince pokladaji lidem telefony ...
lakyljuk
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fretynka 11. 1. 2008 01:09

Jsem pausalni zakaznik, takze u me to bude asi jinak. Navic ma po svem a volani na infolinku. Ovsem nechapu, kdyz ten problem tady byl, proc nas to nechaji platit znovu?
fretynka
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lakyljuk 11. 1. 2008 08:51

No prave.Taky nebudu platit 30 kc za infolinku, abych dostal zpatky 6 korun. Ale jde o princip, kdyz muze Vodafone vracet lidem penize za to, ze o Vanocich jim blblo odesilani a uctovali to vicekrat, tak proc ne tady? :hm
lakyljuk
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fretynka 11. 1. 2008 09:09

Ja mam vylozene pod zuctovanim, kde si muzu stahnout ped poslednich faktur, psany, ze reklamace do dvou mesicu, pisemne na adrese... Nevim, jak to chodi, nikdy jsem problemy s tim nemela.
fretynka
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xaver13 11. 1. 2008 15:39

fretynko, dám jim čas, zatím vidím jen "rychlý přehled". Ale jestliže bude neoprávněná částka na faktuře, napíšu jim, doporučeně. Sice utratím víc za dopis, než mi naúčtovali za dvě sms, ale oni to budou muset (doufám) vrátit.

Zloděje a lháře nemám rád, a když se tak projeví, budu otravovat. Už mi lhali a chovali se nefér několikrát a jsem na to alergickej.
xaver13
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků