Vodafone vánoční soutěž

Diskuze na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Ka.cz 8. 1. 2008 15:28

Takže moc dobře byste se pobavili, kdybyste si vyslechnuli můj rozhovor se slečnou na infolince - normálně mi ve finálě řekla, že už jsem s tím vlastně obtěžovala 4 operátorky a že mám napsat písemnou stížnost, když jsem požadovala přepojení na jejího nadřízenýho, tak mi položila telefon... Takže jsem poslala mail na ten Vodafone kontakt a znovu pošlu dopis na ředitelství Vodafonu s doplněním situace. Moc by mě ještě zajímalo, zda si Vodafone může vyjet výpis mých odeslaných sms a zjisti si tak sám, že jim nekecám a že jsem fakt poslala to co jsem poslala - je tu někdo technicky zdatný, kdo to ví? Zda mám možnost nějak donutit Vodafone, aby se podíval, jakou sms jsem odeslala, než si s ní tam nějakej dobrák pohrál?
Ka.cz
Junior

Odeslat příspěvekod Ka.cz 8. 1. 2008 15:33

A další vál - další mail z ATS (napsala jsem jim, že chci podat reklamaci s podezřením na podvod) a pán mi odepsal, že u nich v evidenci je vedena jen jedna sms s tím tipem co mi psal a u nich přijata 17.12.2007 v 17:22:25. A já vím, že ji máma odeslala 18.40 a jen tu jednu jedinou - nechápu kam tím směřují, snad mi hodlají tvrdit, že jsem odeslala druhou pak nebo to vůbec nechápu.
Ka.cz
Junior

Odeslat příspěvekod Zooza 8. 1. 2008 15:37

no ale reagujou nejak podezrele rychle..ovsem tohleto by me na tvym miste asi dorazilo..
:-*
Zooza
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ka.cz 8. 1. 2008 15:47

No takže - právě jsem si od Vodafone objednala zpětně podrobné vyučování z prosince, takže počkám až mi dorazí a budu ho mít v ruce.

Vzhledem k tomu, že to vyúčtování zpracovává Vodafone, myslím, že ATS by nemělo mít možnost to nijak ovlivnit. V tom vyúčtování bych údajně měla nají, v kolik hodin na jaké číslo jsem poslala sms. Takže pokud mi dojde vyúčtování, že jsem z toho čísla poslala na 7733 sms v 18.40 (jak tomu také bylo) a z ATS mi napsali, že oni mají ode mne sms z 17.22.25, je jasné, že je to podvod a Vodafone by se tím měl podle mého názoru začít zajímat.

pokud máte někdo nějakou další radu, nebo něco k tomu podrobnému vyúčtování, rozhodně to přivítám. Nejsem blázen, číst umím a když mám odeslanou sms v 18.40 a nějakej tupec mi tvrdí, že oni ji přijali 17.22, je to podivuhodné, ne?
Ka.cz
Junior

Odeslat příspěvekod Beruf 8. 1. 2008 16:01

Ka.cz: Nazdárek. Tak mě se nikdo neozývá. Poslal jsem mail taky na ATS Praha. Mému bráchovi se už dvakrát stalo to, že volal na jedno číslo a dovolal se úplně na jinačí číslo. Takže si myslím a dokonce jeden to mám potvrzené, že někdy může dojít k chybě a SMS může být poslána z tvého čísla. To mi říkal kámoš z T-Mobile, ja vím, stydím se za to, že se přátelím s konkurencí, ale tak nikdy nevíte, kdy budete potřebovat změnit operátora :)
Beruf
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod lakyljuk 8. 1. 2008 16:11

Ka.za, drzim palce, tenhle boj se nesmi vzdat. Zatim bych rekl, ze mas docela slusne sance. A je hrozne jak jsou drzi na infolince, co si o sobe mysli? Ten papirovy dopis na vedeni je reseni, to uz ti musi odpovedet,ale bude to trvat. Asi fakt jedine, ze by se do toho vlozila Nova nebo Blesk, stacil by jeden hovor, aby je pozadali o vyjadreni k situaci a hned by se to pohlo.
lakyljuk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ka.cz 8. 1. 2008 16:12

Teď nechápu, jak to myslíš s tou sms z mého čísla.

Z toho mámy čísla byla soutěžní sms poslána 17.12. v 18:40 ve tvaru SOUTEZ 17124584

a oni mi tvrdí, že jim došla 17.12. v 17:22 ve tvaru SOUTEZ 17122586.

takže podle nich už hodinu před tím, než jsem jim ji skutečně posílala. Takže jsem si nechala od Vodafone udělat podrobný výpis, co jsem kam kdy posílala a pokud je to tak jak oni říkají, měla by ta sms být na číslo 7733 odeslána 17:22 ne? No a když tam bude, že jsem ji odeslala 18.40, tak musí někdo prokazatelně lhát,ne?
Ka.cz
Junior

Odeslat příspěvekod lakyljuk 8. 1. 2008 16:24

Pridam konkretni priklad - na webu ministerstva zdravotnictvi byla na podzim 2006 informace, ze budou matkam platit ockovani deti hexavakcninou. Pak se ta informace ztratila a objevila se nova, ze sice budou platit ockovani, ale ze to bude az od 1.1.2007. Taky byl okolo toho pekny rozruch a znama to nechtela nechat tak, takze zavolala do TV Nova, oni normalne za ni prijeli, natocili s ni rozhovor a vecer to bylo v hlavnich zpravach.

Takze i toto se da zkusit. S ministerstvem to tehdy moc nehlo,ale jim je u zadnice, co si o nich lidi mysli, ovsem Vodafonu to jedno neni, takze by se to mohlo pohnout.
lakyljuk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod fretynka 8. 1. 2008 16:27

to Ka.cz
jestli nemysli neco jako tohle: kamaradka mi jednou rikala, ze ji chodi sms jakoby z meho cisla, ale pise je jeji pritel, ktereho jsem nikdy v zivote pred tim nevidela, stalo se ji to asi 2x, bylo to jeste par let zpatky, mela nokii 3410, takze asi nejaky vir v mobilu neprichazi v uvahu
fretynka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Beruf 8. 1. 2008 16:29

Noo to se snad nekomu z vasich blizkych muselo stat, ze jim prisla uplne cizi SMS...
Beruf
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ka.cz 8. 1. 2008 16:30

lakyljuk píše:Pridam konkretni priklad - na webu ministerstva zdravotnictvi byla na podzim 2006 informace, ze budou matkam platit ockovani deti hexavakcninou. Pak se ta informace ztratila a objevila se nova, ze sice budou platit ockovani, ale ze to bude az od 1.1.2007. Taky byl okolo toho pekny rozruch a znama to nechtela nechat tak, takze zavolala do TV Nova, oni normalne za ni prijeli, natocili s ni rozhovor a vecer to bylo v hlavnich zpravach.

Takze i toto se da zkusit. S ministerstvem to tehdy moc nehlo,ale jim je u zadnice, co si o nich lidi mysli, ovsem Vodafonu to jedno neni, takze by se to mohlo pohnout.

Počkám si na podrobné vyúčtování od Vodafone a v případě, že na něm bude stejný údaj, jako já mám v mobil (tj. sms odeslaná na číslo 7733 v 18:40 , tak klidně zavolám do Novy, protože úplný blbce z lidí dělat přeci nemůžou. Chci mít v ruce nějakej papír - ten mail z ATS si samozřejmě schovám, protože aby pak zas nepřeeditovali tu sms, že jsem ji poslala 18:40, že? :-)

Podrobný vyúčtování prý dorazí během příštího týdne (to jsem bohužel mimo republiku, ale zkusím instruovat mámu, aby Vám sem napsala, co tam objevila) a veškerý vývoj budu pak psát po 20. 1. , až se vrátím. Chtěla jsem se na to vykašlat, ale co, když si můžou hrát v ATS, co bych si nemohla hrát já.
Chápete to, třeba jsem fakt mohla vyhrát noťas a takhle si můžu hrát akorát se starým mobilem a posílat si sms za to pětikilo, co nám do konce března připíšou...
Naposledy upravil Ka.cz dne 8. 1. 2008 16:42, celkově upraveno 3
Ka.cz
Junior

Odeslat příspěvekod Ka.cz 8. 1. 2008 16:32

Nejak moc nechápu tady ty úvahy o těch virech - jako myslíte, že by něco proměnilo moji sms odeslanou 18:40, vrátilo ji o skoro hodinu v čase nazpět a změnilo dvě číslice v tipu a tak to dorazilo na ATS? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :tleskani No dobrý, ale tomu tady asi nikdo nevěříme, že...
Ka.cz
Junior

Odeslat příspěvekod lakyljuk 8. 1. 2008 16:44

A kdo to ma vydrzet tak dlouho? :D Je to napinavejsi jak nejaky serial :) Drzim palce at to dobre dopadne.
lakyljuk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ka.cz 8. 1. 2008 16:55

To jo :D Ale narozdíl ode mě můžete být v klidu, já se musím s těma pablbama na infolinkách rozčilovat a pořád něco řešit. Teda vlastně nemusím, ale co už, když už jsem začala, tak to zkusím dokončit. Moc naděje si nedělám, ale aspoň třeba aspoň kdyby někdo uznal, že udělali chybu... Třeba to vyúčtování pošlou do konce týdne než odjedu, abych vám mohla dát vědět, uvidíme, jak si Vodafoun pohne.
Ka.cz
Junior

Odeslat příspěvekod statistik 8. 1. 2008 17:40

A uz je to tady: z 50 "neznamych" vyhercu 7. kola zustali jen 3. Tak se na to podivam a poslu to pak sem.
statistik
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka