Student SMS Grátis 2.0

Diskuze na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod vodafone-maniak 4. 9. 2007 21:01

Podle mých, dobrých, zdrojů nabídne operátor Vodafone od poloviny září službu, která funguje na principu příchozí reklamy na telefon, resp. na portále Vodafone live!, registrovaným účastníkům, kteří budou mít SMS zprávy do všech sítí zdarma prostřednictvím webové aplikace na live!


:idea: FAQ - nejčastější dotazy ke službě

:?: Pro koho je nabídka určena?
:arrow: Službu si mohou aktivovat studenti od 15 do 26 let ke každému nefiremnímu tarifu Vodafonu nebo k předplacené kartě.

:?: Do kdy nabídka platí?
:arrow: Nabídka platí do 19.8.2009

:?: Má služba nějaké háčky, omezení?
:arrow: Pro odeslání sms zdarma musíte využít buď portál Vodafone Live!, nebo speciální Java aplikaci. Přes každý z těchto způsobů můžete odeslat max. 300 sms do všech sítí za den. Sms nelze odesílat ze zahraničí (zdarma).

:?: Na kolika SIM mohu mít službu aktivní?
:arrow: Službu lze mít aktivní pouze na jedné SIM kartě. Aktivace se provádí na základě poskytnutí RČ. Pokud si službu z nějakého důvodu daektivujete, nelze ji aktivovat znovu.

:?: Jaký datový profil musím pro správné účtování využít?
:arrow: Abyste SMS odesílali skutečně zdarma, musíte mít správně nastavený mobilní telefon. Pro odesílání přes Vodafone Live! využíváte nastavení pro Vodafone Live! (APN data.vodafone.cz). Pro odesílání přes Java aplikaci použijte buď profil GPRS Web (VKGPRS Web) >>> APN internet (ointernet), nebo profil pro Vodafone Live!.

:?: Jakto, že mohu SMS odesílat zdarma?
:arrow: SMS jsou dotovány z příjmů z reklam, které se mohou při odesílání zobrazovat. Příjemce zprávy však žádnou reklamu nedostane. Pokud zprávy posíláte z portálu Live!, zobrazí se na začátku textu "Vodafone Live!:".

:?: Odkud mohu aplikaci stáhnout?
:arrow: Máte-li správně nastavený telefon pro Vodafone Live!, zadejte do wapového prohlížeče adresu:
Kód: Vybrat vše
live.vodafone.com/smsgratis


:?: Fungují u takto odesílaných SMS doručenky?
:arrow: Pokud používáte portál Live!, doručenky nejsou k dispozici. Při odesílání přes JAVA aplikaci máte možnost stav doručení vidět, tato služba však funguje nespolehlivě (zpravidla tak, že je u zprávy stav "nedoručeno" a zpráva je v pořádku doručena).

:?: Jaké jsou podporované telefony?
:arrow: Službu lze využívat s jakýmkoliv telefonem, který podporuje wap. Pokud chcete využít JAVA aplikaci, najdete seznam oficiálně podporovaných přístrojů zde. Aplikace ale funguje na většině telefonů s Javou.

NASTAVENÍ MOBILU PRO JAVA APLIKACI:

viewtopic.php?p=5839532&#p5839532

Případně stránky jednotlivých výrobců/operátorů ;)
Naposledy upravil vodafone-maniak dne 19. 2. 2008 21:36, celkově upraveno 2
vodafone-maniak
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SmartBOY 5. 9. 2007 11:05

Zajimave, a kdes to vycetl? :o)
SmartBOY (KIN.G) // Take it easy. :o)
SmartBOY
Junior

Odeslat příspěvekod vodafone-maniak 5. 9. 2007 12:39

Nikde jsem to nevyčetl, mám to od dobrého zdroje, pracovníka Vodafone...
vodafone-maniak
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod x_pavel 5. 9. 2007 13:04

mmm tak jestli mu na to prijdou jeho nadrizeny, tak mu pravdepodobne pomuzes k novymu zamestnani :twisted:
x_pavel
Junior

Odeslat příspěvekod Michal P 5. 9. 2007 13:48

Vodafone maniaku já mám také svůj zdroj u známé české firmy která spolupracuje se všemi českými mobilními operátory a taky bych se rád pochlubil co vím. Ale nechci ohrozit jeho práci, tak si to nechávám pro sebe.

A klidně si myslete že kecám, je mi to jedno.
...
Michal P
Pokročilý

Odeslat příspěvekod x_pavel 5. 9. 2007 14:46

2 Michal P.: to vis to nutkani ze vi vic nez ostatni je asi hodne silny. Kamos ho bude mit asi rad, nepochybuju o tom, ze to tady vodafouni ctou a ze uz to resi:-)
x_pavel
Junior

Odeslat příspěvekod crocodille 5. 9. 2007 21:29

On ten pracovník VF taky nemusí být zrovna jeho kámoš...myslím že takovej senza chtivej clovek nebude moc oblíbenej...
crocodille
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod x_pavel 6. 9. 2007 08:57

to croc: mm ale proc by takovy rekneme ne uplne verejny informace daval nekomu koho nezna, nebo nema v oblibe?
x_pavel
Junior

Odeslat příspěvekod jannnn 6. 9. 2007 09:04

vodafone-maniak píše:SUPER CO?
Ne, díky. Aby mi na mobil přišla 10x denně nějaká otravná SMS, o to fakt nestojim. I když za to dostanu pár SMS zdarma. Když je potřebuju, nebudu socka a pořídim si vyšší tarif nebo je jednoduše zaplatim. Jo a teď ještě koukám že pujdou posílat jen přes net - no to je fakt praktická služba :roll: Zaspamovanej mobil abych učetřil 20 kč měsíčně...
jannnn
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mario 6. 9. 2007 09:47

Nemohu si ponoct, ale přijde mi to od Vodafonu jako výsměch... není to náhodou nějaká kachna? Souhlasím s jannnnem... Jsem líný psát z netu i do VF, a ještě se kvůli 1 SMS někam přihlašovat... Od TM jsem taky zatím ještě nikdy nevyužil možnost posílat sms zdarma na TM...
Mario
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod snowboarder 6. 9. 2007 10:02

souhlas, dál budu ze svého Vodafonu psát za 1,19Kč textovky i přesto, že mám na té simce "připojení na dlouho" a připojuju se s ní přes notebook, mohl bych psát smsky třeba přes operu mini nebo nějakou javovou aplikaci, ale opravdu mě to nebaví, prostě potřebuju tak píšu a nebudu otevírat další a další programy kvůli tomu abych odepsal...
::: Vyzkoušejte aplikaci SuperFórum pro Android http://goo.gl/3OyV6 :::
snowboarder
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod jannnn 7. 9. 2007 18:33

Info je o tom v nejnovějším čilichilli:
Obrázek
jannnn
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pan Y. 8. 9. 2007 14:19

Mario píše:Jsem líný psát z netu i do VF, a ještě se kvůli 1 SMS někam přihlašovat... Od TM jsem taky zatím ještě nikdy nevyužil možnost posílat sms zdarma na TM...z/quote]

Jen malá technická: Pro lidi, kteří tráví hodně času u počítače připojeného na internet, existuje velmi pohodlné řešení v podobě prográmků na odesílání sms (např. Kubik SMS DreamCom) - do prográmku se napíše (pohodlně přes klávesnici počítače) text sms a hotovo - přihlašování a případně i OCR scan obtěžujícího obrázku s číslem obstará program. Nejsem žádný velký pisatel sms, ale toto řešení využívám.

Co se týče tématu, nechávat si zaspamovávat mobil pro pár volných sms je fajn tak pro puberťáky.
“You and I have unfinished business.”
pan Y.
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod radim 8. 9. 2007 14:55

A o to právě jde, puboši jsou nejvýnosnější skupinou, protože ještě neznají hodnotu peněz a utrácejí za peetschoviny jak diví, pro operátory zlatý důl, by ses divil ty utracené částky za loga, melodie atd., a těžko za to platí někdo starší 30 let. Navíc se velmi snadno nechají ovlivnit reklamou. Ne náhodou se výše v tom obrázku z Chilli zmiňují o skupině 15–26 let. Nemůžou tam natvrdo napsat 12–18 let, holky už jsou v pubertě i od 10 let. Přece jen co je pod 15, to zavání. Vodafone to nenabízí kvůli zákazníkům, ale kvůli svému zisku, na to je třeba nezapomínat.
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Well-being 8. 9. 2007 15:40

radim píše:A o to právě jde, puboši jsou nejvýnosnější skupinou, protože ještě neznají hodnotu peněz a utrácejí za peetschoviny jak diví, pro operátory zlatý důl ...r/quote]


Přesně tak, za blbinky inkasují operátoři slušné peníze. Pokud nejsem rodič puberťáka, nemusí mi to vadit, na provoz mobilní sítě přispějí máci a ti o něco chytřejší alespoň "ušetří" :wink:
~ dubium est initium sapientiae ~
Well-being
Junior
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků