Opravili jste už nějaký mobil?

Diskuze na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod l.i.b.r.a 26. 10. 2006 11:40

Muj exexex founecek. Mela sem ho kdysi ja, pak mati a nakonec ho ma jeste porad otec.. Ale uz se jaksi sral ze nevydrzel ani zaplej ani pul minuty, jakmile se pustilo zapinaci tlacitko, tak hned kiksnul. Tak sem ho brala za odepsanej, ale otcovi chcem dat novej founecek az v listopadu k naorozkam.. Kdyz uz byl founecek odepsanej, tak sem ho zkusila rozebrat abych se mrkla jestli nekde neni koroze bo tak.. A nikde nic, jenom byl pekne zaprasenej, tak sem ho ocislila, slozila a founecek nahle funguje naprosto bez problemu.. Sem ale sikovna holka co :roll: Se musim pochvalit ne?? Kolik holek znate co dokazou rozchodit mobilek?? :lol:
Obrázek Obrázek Obrázek

//jannnn - oddeleno
3310 -> OT 311 -> C62 -> 3410 -> C55 -> 3220 -> mpx200 -> gx29 -> E50 -> KM900 Arena - > ? :-P

š.ť.á.p.i ví :wink:
l.i.b.r.a
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Hangars 26. 10. 2006 11:52

l.i.b.r.a: šikulka
Nokia E51 + 1GB microSD + HS-47
Hangars
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod l.i.b.r.a 26. 10. 2006 12:40

Hehe dik :oops: :-*
3310 -> OT 311 -> C62 -> 3410 -> C55 -> 3220 -> mpx200 -> gx29 -> E50 -> KM900 Arena - > ? :-P

š.ť.á.p.i ví :wink:
l.i.b.r.a
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Caddy 26. 10. 2006 16:30

ConPower: hezka televize :-D
Polibte mi vsichni vsechno
Caddy
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Zero_Cool 27. 10. 2006 07:39

l.i.b.r.a: Gratulace :) Já tušil, že to dokážeš.
Svět nemůže za to, jaký produkuje svině.
Carpe hominem!
Zero_Cool
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Fisher 27. 10. 2006 09:34

l.i.b.r.a píše: Se musim pochvalit ne?? Kolik holek znate co dokazou rozchodit mobilek?? :lol:

Já znám jednu,která rozchodila "rozpůlenou" Nokii 7650 :D (ale funkční byl jen vršek).Je zvláštní jak se v tom ty ženský hrabou,já bych si netroufl :oops: :D
Sovětské hodiny do každé rodiny:Největší,nejtěžší a nejrychlejší!!!
Fisher
Junior

Odeslat příspěvekod Tomas250 27. 10. 2006 10:08

l.i.b.r.a píše:Muj exexex founecek. Mela sem ho kdysi ja, pak mati a nakonec ho ma jeste porad otec.. Ale uz se jaksi sral ze nevydrzel ani zaplej ani pul minuty, jakmile se pustilo zapinaci tlacitko, tak hned kiksnul. Tak sem ho brala za odepsanej, ale otcovi chcem dat novej founecek az v listopadu k naorozkam.. Kdyz uz byl founecek odepsanej, tak sem ho zkusila rozebrat abych se mrkla jestli nekde neni koroze bo tak.. A nikde nic, jenom byl pekne zaprasenej, tak sem ho ocislila, slozila a founecek nahle funguje naprosto bez problemu.. Sem ale sikovna holka co :roll: Se musim pochvalit ne?? Kolik holek znate co dokazou rozchodit mobilek?? :lol:
Obrázek Obrázek Obrázek
Holku neznám ani jednu ale já jsem tátovi rozchodil se t630 měl něco s mikrofonem pozn.: Je mi 12
Tomas250
Junior

Odeslat příspěvekod Zero_Cool 27. 10. 2006 10:08

Jak že funkční byl jen vršek?
Vždyť veškerá elektronika je právě v tom horním dílu. V tom spodním je jen byterka a kontaktní pole klávesnice. Snad leda že by ten flex kabel kterým je to spojené, měl funkční jen některé žíly...
Svět nemůže za to, jaký produkuje svině.
Carpe hominem!
Zero_Cool
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Jack O´Neill 27. 10. 2006 10:42

Tomas250 píše:
l.i.b.r.a píše:Muj exexex founecek. Mela sem ho kdysi ja, pak mati a nakonec ho ma jeste porad otec.. Ale uz se jaksi sral ze nevydrzel ani zaplej ani pul minuty, jakmile se pustilo zapinaci tlacitko, tak hned kiksnul. Tak sem ho brala za odepsanej, ale otcovi chcem dat novej founecek az v listopadu k naorozkam.. Kdyz uz byl founecek odepsanej, tak sem ho zkusila rozebrat abych se mrkla jestli nekde neni koroze bo tak.. A nikde nic, jenom byl pekne zaprasenej, tak sem ho ocislila, slozila a founecek nahle funguje naprosto bez problemu.. Sem ale sikovna holka co :roll: Se musim pochvalit ne?? Kolik holek znate co dokazou rozchodit mobilek?? :lol:
Obrázek Obrázek Obrázek
Holku neznám ani jednu ale já jsem tátovi rozchodil se t630 měl něco s mikrofonem pozn.: Je mi 12m/quote]
Heh, to já spravil dědovi ve 12 SE P910i nešli přijímát hovory - a v servisu nevěděli jak to spravit :mrgreen:
Jack O´Neill
Junior

Odeslat příspěvekod Domca 27. 10. 2006 11:25

Tak to ste machri ja bych se v nicem nerejpal
Naposledy upravil Domca dne 27. 10. 2006 18:48, celkově upraveno 1
Domca
Junior

Odeslat příspěvekod jannnn 27. 10. 2006 12:28

Opravil jsem Siemens C25, fungoval tyden, tak jsem ho opet opravil, fungoval asi 10 dni, tak sem se nastval a provedl na nem crash test :) Pak uz nefungoval vubec (pad z cca 15m na asfalt:)).
jannnn
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Jack O´Neill 27. 10. 2006 12:54

Domca: Od toho je toto téma ne ;)
Jack O´Neill
Junior

Odeslat příspěvekod Fisher 27. 10. 2006 12:58

Zero_Cool píše:Jak že funkční byl jen vršek?
Vždyť veškerá elektronika je právě v tom horním dílu. V tom spodním je jen byterka a kontaktní pole klávesnice. Snad leda že by ten flex kabel kterým je to spojené, měl funkční jen některé žíly...
Sovětské hodiny do každé rodiny:Největší,nejtěžší a nejrychlejší!!!
Fisher
Junior

Odeslat příspěvekod redmond 27. 10. 2006 12:58

[quote="Jack O´Neill";Domca: Od toho je toto téma ne ;)>/quote]
ked si poriadne vsimnes tema bola zalozena odelenim od temy v ktorej to uz prehanali. Dokazom je tento text "//jannnn - oddeleno" v prvom prispevku.
Tak ze Domca je plne v pravu.
my name is mond, Redmond.
redmond
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Jack O´Neill 27. 10. 2006 13:02

Ani ne, kdyby to bylo špatně, tak by to neoddělovali, ale smazali ty OT příspěvky!
Jack O´Neill
Junior

Další stránka