Jaký styl hudby posloucháte?

Diskuze na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod adambart 3. 5. 2009 12:25

a co takhle indie rock? ;) to nekdo posloucha... the killers.. arctic monkeys... the sounds... atd... hm? ;)
adambart
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod chazyk 3. 5. 2009 12:30

No jiste, treba jaa.. :)
Keep your eyes open wide...
chazyk
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod adambart 3. 5. 2009 12:31

porad pls nejaky dalsi dobry skupiny.. par jich znam ale zacinam je mi t strasne oposlouchany... :(
adambart
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod chazyk 3. 5. 2009 12:37

Tak ja mam nejradsi The Subways, je to spis takovy garaze indie rock.. Taky jsou super Blood Red Shoes, Mando Diao, The Academy is..., Acres of Lions, Kings of Leon, Cut off your hands, Arcade Fire, Boy Kill Boy, Hard-Fi, Franz Ferdinand, Kaiser Chiefs, Keane, The Kooks, Manchester Orchestra, Phantom Planet, Stereophonics, Razorlight.. Je toho hodne, z ceskych posloucham nejvic The Prostitutes, Sunshine, Roe-Deer,.. Snad se ti neco z toho bude libit.. :)
Keep your eyes open wide...
chazyk
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod adambart 3. 5. 2009 12:40

hey kaaamo diky moc... postahuju diskografie a budu mit min. na 3 roky co poslouchat... xD pac z toho znam maximalne tak tretinu..
adambart
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 3. 5. 2009 12:41

A co si to tak pokupovat? :D
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chazyk 3. 5. 2009 12:47

Nemas zac, vsechno je to tagovane jako indie, ale samozrejme kazda kapela hraje trochu jinak, takze si z toho musis vybrat nejake, co se ti budou libit.. :)
Keep your eyes open wide...
chazyk
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod adambart 3. 5. 2009 12:55

hey zas takovej milionar nejsem... a cedo za 400-500??? ani omylem.. kdyz by to prodavali za 50... bo nejaky proflaklejsi skupiny za 100 oka.. ale kvuli tomu, ze sem student a vydelky nejsou nejvetsi se nevzdam mi oblibeny hudby...
adambart
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod andels 17. 8. 2009 20:13

Mr.Bombastic píše:Kua... ten Sasark je hodobny fanatik...
Fanatik mozna, ale z 12-ti litru plays ma jen 190 v library :) To je sakra malo :)

Drum and Bassu jsem se uz vzdal. Ted posloucham hodne abstraktni elektroniku (IDM, Glitch, Noise) respektive (Clark, Tim Exile, Datassette, Kettel, edIT...) a rad si taky zahopsam, takze i House, Techno a Minimal :)
andels
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Sasakr 17. 8. 2009 20:49

No já vím, že vzhledem k ostatním uživatelům last.fm mám těch interpretů málo, ale mně to nějak stačí. 190 mi nepřijde jako malý číslo.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Maniak
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků