Používáte PIN? Proc Ano X Ne?

Diskuze na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Používáte PIN?
Ano 129 %  74%  [ 129 ]
Ne 44 %  25%  [ 44 ]
Celkem hlasů : 173

Odeslat příspěvekod Bungo 5. 2. 2006 18:58

Rad bych se zeptal, jestli pouzivate PIN a proc?

Co se me tyce, tak PIN zasadne nepouzivam, protoze mi to prijde zbytecne. Mobil jsem uz nevypnul ani nepamatuju a nikdo mi do nej neleze, a i kdyby...

Ale muzete mit jine duvody. Je pro Vas PIN dulezity, proc ho mate, nebo nemate?

//ConPower: Přidáno hlasování. Nikdo o něj sice nežádal, ale proč ho nepřidat. :)
Excuse me, is this the Society for Asking Stupid Questions ?
Bungo
Junior

Odeslat příspěvekod globalplayer 5. 2. 2006 19:03

ja pouzivam a nejde ani tak o to ze by mi do phonu niekto liezol,ale ked ho nahodou stratis a mas na pausal,tak kym to deaktivujes tak ti moze prist pekny ucet ...a co sa tyka predplatenych kariet, tiez sa daju hovorom zneuzit a problem mas ty
pisem svoje nazory,to znamena ze su ine ako vase
globalplayer
Pokročilý

Odeslat příspěvekod M. 5. 2. 2006 19:05

PIN samozrejme mam (i zamek na SIM). Nebudu zlodejum ulehcovat praci...
M.
Expert

Odeslat příspěvekod Gromm 5. 2. 2006 19:06

Taky používám. Co když...
Mám rád Hip Hop, mobily, zbraně...
Ale stejně je nejlepší Sony Ericsson

5110 :arrow: 3510i :arrow: 8310 :arrow: K500i :arrow: K750i :arrow: E50 :arrow: W800i
Gromm
Pokročilý

Odeslat příspěvekod party boy 5. 2. 2006 19:06

Mam, kdyby to náhodou někdo štípnul.
party boy
Junior

Odeslat příspěvekod Makaveli2Pac 5. 2. 2006 19:07

PIN pouzivam hlavne kvoly tomu, keby som telefon nahodou niekte stratil. Takisto mam zapnuty aj zamok telefonu. Clovek nikdy nevie...
"I believe that everything you do bad comes back to you. So everything that I do that's bad, I'm going suffer for it. But in my heart, I believe what I'm doing is right. So I feel like I'm going to heaven." - Tupac Shakur
Makaveli2Pac
Junior

Odeslat příspěvekod christian 5. 2. 2006 19:08

Pin ano,zaply je i zabezpeceni telefonu..
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod Zwick 5. 2. 2006 19:13

Nepoužívám, kdybych SIM ztratil, tak ji stejně někdo zahodí... A když ne, tak první co udělám, blokuji ji :-)
Na to si zvykej.... :D
Zwick
Junior

Odeslat příspěvekod vizitix 5. 2. 2006 19:17

pin používám....
Unknown Pleasures
vizitix
Pokročilý

Odeslat příspěvekod USER47 5. 2. 2006 19:20

Já mám předplacenku a pin nepoužívám. Kdybych ten telefon ztratil nebo mi ho někdo ukradl, tak zloděj (popř. nálezce) může maximálně provolat kredit, kterej už bych stejně nevyužil. Naopak, kdyby ho našel někdo slušnej, tak by mě mohl kontaktovat, jak už jsem to jednou s nalezeným mobilem udělal já.
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Demultiplexor 5. 2. 2006 19:22

Jasne ze PIN pozivam, hlavne kdyz mas pausal :!: :pozor2 . Pouzivam i kod telefonu ktery je sice vcelku nanic (staci prehrat firmware) ale jak uz tady nekdo rekl, nebudeme zlodejum ulehcovat praci :tleskani . Jistota je jistota a tak mam pod baterkou i moji adresu, kdyby me nahodou muj telefon utekl z kapsy a nekdo ho nasel a nevedel komu ho vratit :mrgreen: , treba takovy slusny USER47 :mrgreen:
Demultiplexor
Junior

Odeslat příspěvekod Amadeus123 5. 2. 2006 19:26

Vyborne chlapci, nezabudajte si zablokovat telefon. Jeden som nasiel, ale kedze bol zablokovany, a na Prime, nepodarilo sa nijak zistit majitela. Teraz sa s tou Nokiou N70 hra moje dieta.
Amadeus123
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Neso 5. 2. 2006 19:27

Pouzivam PIN aj ochranu telefonu pretoze mam pausal.
Na PDA mam tiez kod a ak niekto stlaci tlacitko alebo ho zapne tak tam mam MY INFO a tam je napisane vsetko. Meno, adresa aj to kde studujem. Ale ci by ho niekto vratil skusat nejdem. Este som ziadny mobil nestratil.
Notebook Toshiba A200-1M8: 15,4" LCD 1280x800; C2D T7100 1,8Ghz 2MB L2 800Mhz FSB; 1GB RAM DDR2 667Mhz +1GB DDR2 Kingston PC-5300 667Mhz, 160GB SATA 5400rpm HDD, ATI Mobility Radeon HD2600 256MB/1023MB; M$ Vista HP; Myš Kensington Ci60
Neso
Junior

Odeslat příspěvekod Bungo 5. 2. 2006 19:31

Ja mam taky pusal, ale mam nastaven Flexistrop, takze pripadny zlodej nebo nepoctivy nalezce neprovola vice nez 1000 Kc. A to je jeste snesitelne.

to Demultiplexor: Oni se poctivi nalezci najdou. Viz tady

Zamek telefonu jde opravdu za par supu zmenit :o(
Excuse me, is this the Society for Asking Stupid Questions ?
Bungo
Junior

Odeslat příspěvekod mc-icy 5. 2. 2006 19:33

já PIN nepoužívám... krádeže se nijak nebojím... nebydlím v nějakém velkoměstě :)
nepoužívám ho proto že když mobil ráno zapnu tak se mi nechce čekat než naskočí "zadejte PIN" mezi tím se stihnu obléknout a nic mě nezdržuje :D, pak ho hodim do kapsy a valim do školy
Panasonic EB-GD67 -> Siemens CX65 -> Motorola MPx220 -> MDA Compact + 1GB
Chelsea, Chelsea no one can stop us now
nemam rád Nokie a Symbian
Kdo pije umře, kdo nepije umře ještě dřív, protože ho přejede ten kdo pije :lol:
mc-icy
Mírně pokročilý

Další stránka