Co jste dostali na vysvědčení ?

Diskuze na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod mousefromhouse 31. 1. 2006 19:31

hot_spot píše:Koukám samí šprti :( tady máte pořádný výzo, saláti :) :D první ročník Technického lycea ve Strakonicíchvratu: Chápu tě :)

edit: To hrůzostrašně vypadající hodnocení u němčiny znamená jen to, že němčinu nemám :) /quote]


Hehe, jediny stesti, ze sem nemocnej a pro vyzo sem si nemohl dojit... to byste TEPRVE neco videli : )
mousefromhouse

Odeslat příspěvekod mousefromhouse 31. 1. 2006 19:34

4:5x
5:1x
zbytek trojky a dvojky : )

dale dvojka z chovani+podminecny vylouceni ze studia : )

Chodim na gymnazium (2. rocnik)
mousefromhouse

Odeslat příspěvekod B3!CrAZy 31. 1. 2006 19:36

jezis marja ty si teda typek..co tam delas,krome toho ze nic? :-)
B3!CrAZy
Junior

Odeslat příspěvekod hotspot 31. 1. 2006 19:36

To zas není taková hrůza, ale to podmínečný vyloučení už je slušný :)) cos prováděl?
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deleted user 31. 1. 2006 19:37

2 Jirk4> Neprohlížel.. Je moc velká. 160 zameškaných stránek se těžko dohání. :D

2 _Peper> Tebe beru. I když aby byl moderátor mladší než já, to není jen tak. Když vidím nálepku Moderátor MM, mám představu chlapa kolem třicítky. 8)
Deleted user

Odeslat příspěvekod hotspot 31. 1. 2006 19:38

Majkl vP.: No vidíš, a přitom tu je i moderátor kterému je 13 :) Mně je 15 a nijak mně to neštve :)
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deleted user 31. 1. 2006 19:40

2 Mousefromhouse> Pro takové, jako jsi ty, mám jedno příznačné pojmenování:

Kariérista 8)
Deleted user

Odeslat příspěvekod Deleted user 31. 1. 2006 19:42

hot_spot píše:Majkl vP.: No vidíš, a přitom tu je i moderátor kterému je 13 :) Mně je 15 a nijak mně to neštve :) /quote]


Ehm.. radši to už nebudeme řešit.. jinak si zkazím veškeré romantické iluze o tomto fóru. 8)
Jéžíš.. to jsou šoky takhle po večerech.. :shock: :shock:
Deleted user

Odeslat příspěvekod andels 31. 1. 2006 19:43

andels
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mousefromhouse 31. 1. 2006 19:43

Jednou jsem si sel misto TV zapalit pred skolu a pak jsem si taky ukratil o dve hodiny vyucovani, aniz bych si nejak osetril omluvu : )
mousefromhouse

Odeslat příspěvekod B3!CrAZy 31. 1. 2006 19:44

he..mam napad co tak udelat hlasovani kolik je nam (mobilmaniakum) let...:-) bysme zjistili veci:-)
B3!CrAZy
Junior

Odeslat příspěvekod hotspot 31. 1. 2006 19:45

andels: Máš to docela nešikovně zamalovaný :) jinak v devítce takovýhle známky... ach jo, já se snad začnu tady před váma nakonec stydět 8)
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deleted user 31. 1. 2006 19:49

B3!CrAZy píše:he..mam napad co tak udelat hlasovani kolik je nam (mobilmaniakum) let...:-) bysme zjistili veci:-)


Založ thread.. Nejlépe ihned. 8)
Deleted user

Odeslat příspěvekod B3!CrAZy 31. 1. 2006 19:51

jj
B3!CrAZy
Junior

Odeslat příspěvekod hotspot 31. 1. 2006 19:51

Žádný takový, téma o věku už je například tady, a není jediný. A zpátky k tématu, ne? ;)
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků