Funguje už iOS?

Diskuze na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod evlo 29. 8. 2017 12:51

Dost se mě líbí iPhone8 a fakt mě poslední dobou sere Android, tím, že neexistuje Android, ale je miliarda derivátů s různou mírou sprzněnosti systému. Jakože Galaxy s8 nepoužitelné pro mě, všichni z něj, ale uchcávaj, když jsem ho koupil, tak jsem to vrátil, že je to stejný bastl jako Lenovo, jako Sony, jako LeEco, jako Xiaom ...
Kdysi jsem měl na Galaxy S4 alespoň Lineage OS, což je jakože téměř Google Android a to šlo používat dobře, ale zas problémy jiné s tím, jak to prostě používá bůh ví jaké ovladače kernel. Takže Android v kostece.

Umí už třeba ios české názvy při hlasovém ovládání?

Ty google telefony ignoruji, prostě 25000 za telefon co je totální nuda a má rozbitelnej display a jen jednu sim dávat nebudu.

Android mě příjde stále víc jako taková teorie jak by to mohlo být kdyby existoval Android, ale není, protože neexistuje a všichni si na to jakože hrajou. Ale realita je, že žádný android není, existuje AOSP, který na žádný telefon nainstalovat nejde, existuje Google Android, což je teda ten onen Android, který je na pár super předražených telefonech, tak asi teda to je ten Android? Pak by odpovědí fakt bylo, že android si dovolit nemůžu.

-- 29. 8. 2017 13:57 --

Počkat, přišel jsem právě na to, že Android je vlastně oproti iOS super předražený systém pro vyvolené co is můžou dovolit dát 25000 za telefon co je po prvním vypadnutí z ruky/kapsy na vyhození?!
evlo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ze.us 29. 8. 2017 13:04

Pokud je otazka ta veticka uprostred stranky zvratku, pak ne, nefunguje (a nejen na iOS).
ze.us
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod evlo 29. 8. 2017 13:12

No tak na androidu, pokud je to google android to funguje bezchybne, ios na mobilu jsem mel naposledy na iphone 3g

-- 29. 8. 2017 14:18 --

Otazka je spis proc si celej svet hraje, ze existuje nejakej mobil s Androidem ...
evlo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 29. 8. 2017 14:36

Co fetuješ ? Asi super matroš.
anonymni

Odeslat příspěvekod _Rocco_ 29. 8. 2017 15:07

Slušná prace, v úterý odpoledne na šrot :-)
_Rocco_
Junior

Odeslat příspěvekod mople71 29. 8. 2017 15:48

:D

Google Androidem jakoze nazyvas OS, ktery ma Pixel?

evlo píše:existuje AOSP, který na žádný telefon nainstalovat nejde

No tak samozrejme k AOSP jeste potrebujes vendor-specific veci pro dany zarizeni, ale jinak proc by ne? Udelej si vlastni build. Nexus a Pixel rady oficialne podporuji AOSP a maji funkcni verified boot pro systemy treti strany.
Administrátor fóra MobilMania.cz a moderátor fóra Živě.cz
Pokud neodpovím do dvou dní, připomeňte se.
mople71
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 29. 8. 2017 16:00

Pixel ma Google Android, Android = AOSP.
Problem je, ze kdyz si k tomu vyrobce doda veci, tak to nejsou ovladace (ze by spis mel pridat svoje zarizeni a ovladace do AOSP repo a ani to kolikrat neudela je skoda slov), ale system *****, takze kdyz vyjde update - release AOSP, tak ho na to zarizeni nedostanes! Je to proste absolutne neunifikovane.
evlo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mople71 29. 8. 2017 16:14

Njn. Pokud nechces davat penize za Pixel, tak asi ani za iPhone ale, ne?
Administrátor fóra MobilMania.cz a moderátor fóra Živě.cz
Pokud neodpovím do dvou dní, připomeňte se.
mople71
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 29. 8. 2017 16:32

Za iphone jo, tam me prijde, ze to tu cenu ma, jde to prodat, system udrzovanej, cool fakttor, kdyz by mel pixel nerozbitnej display, jako mela xforce co jsem kdysi mel, tak to klidne dam.
evlo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 29. 8. 2017 21:50

Rozbitelný (rozbitelnej ne, čeština, kamo) displej má každý telefon. Takových výkřiků do tmy tu už bylo.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 6. 9. 2017 16:49

Se divam, ze googlu uz to doslo a delaj android android a rikaj mu android one.
evlo
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků