Volala Policie CR ?

Diskuze na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod franzkafka 29. 1. 2016 18:32

Stala se mi takova nemila vec. Nevim jestli si nekdo dela srandu nebo .... Vcera v 10 rano telefon skryte cislo, dnes skoro ve stejnou dobu volalo mnou nezname cislo (odkryte) ... Muze se jednat o Policii ? V obou dnech sem byl po nocni a spal sem (tichy rezim na mobilu) takze sem nemohl hovory prijmout. Na to cislo sem psal sms ale nikdo neodpovedel. Je to raritni predvolba 601 coz podle meho asi policajt pouzivat prece nebude (?). V obou pripadech zapnuta hlasova schranka tak kdyby to byla Policie CR tak nechaji hlasovy vzkaz ne (?). Vas nazor ? Mam byt v klidu nebo ne ?
franzkafka
Junior

Odeslat příspěvekod BeznyFrantaUzivatel 29. 1. 2016 19:20

Už si bal teplé prádlo!
A nakup hodně Indulony.
BeznyFrantaUzivatel
Moderátor

Odeslat příspěvekod osobne2 29. 1. 2016 20:24

Skryt identifikaci umoznuji operatori vsem zakaznikum, nejenom policii. Pokud vola policie ze skryteho cisla, tak je to pevna linka s predvolbou 974, kde je skryti identifikace tel.c. hromadne zapnuto. U sluzebnich mobilnich telefonu policie identifikaci neskryva, samozrejme si ji muze policista u sveho sluzebniho mobilu sam aktivne zapnout, pokud tu sluzbu operator umoznuje.
Ale policie ti vubec volat nemusela, skryt sve cislo muze skoro kazdy.
http://objevit.cz/jak-volat-ze-skryteho-cisla-t77049
osobne2
Junior

Odeslat příspěvekod franzkafka 29. 1. 2016 21:21

Dekuji za odpoved. Myslim si ze kdyby to byla Policie tak by asi volali casteji pripadne by zanechali vzkaz v hlasove schrance. Asi. Nevim jak presne postupuji. Nekdo mi rikal ze nejdrive volaji ze skryteho cisla, pak to zkusi z "normalniho" (na to cislo s predvolbou 601 sem posilal sms a neprisla mi zadna odpoved - jen dorucenka) a pak ti pry poslou pisemne predvolani. Snad to bude dobre. Resit nejakou Policii (i jako jen svedek) na to ted namam cas ani naladu.
franzkafka
Junior

Odeslat příspěvekod glock69 29. 1. 2016 21:26

Taky mi volala prý někdo od policie. Nejdříve skryté číslo, pak neznámé...Asi na 5. pokus jsem byl u mobilu. Proč jsem nedošel k vyslechu, tak jsem se ptal, kde mám nějaké předvolaní. Nakonec policajt byl z druhé strany republiky a volal na číslo, které mu dal svědek. Kde se stala chyba nevím...
glock69
Junior

Odeslat příspěvekod franzkafka 1. 2. 2016 12:31

Tak nakonec nejaky chlap z pojistovny
franzkafka
Junior

Odeslat příspěvekod opasino 1. 2. 2016 18:59

A co je pro tebe horsi? Policista nebo pojistovak? :-)
opasino
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod Cheetah007 2. 3. 2016 21:03

franzkafka píše:Stala se mi takova nemila vec. Nevim jestli si nekdo dela srandu nebo .... Vcera v 10 rano telefon skryte cislo, dnes skoro ve stejnou dobu volalo mnou nezname cislo (odkryte) ... Muze se jednat o Policii ? V obou dnech sem byl po nocni a spal sem (tichy rezim na mobilu) takze sem nemohl hovory prijmout. Na to cislo sem psal sms ale nikdo neodpovedel. Je to raritni predvolba 601 coz podle meho asi policajt pouzivat prece nebude (?). V obou pripadech zapnuta hlasova schranka tak kdyby to byla Policie CR tak nechaji hlasovy vzkaz ne (?). Vas nazor ? Mam byt v klidu nebo ne ?

Mě jednou z policie volali, hlásil jsem něco na dálnici a pak volali zpět, a vím že to číslo začínalo devítkou, mají speciální linku takže tohle asi spíš ne...
Sony Xperia XA1
Cheetah007
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 2. 3. 2016 21:27

Volali mi nedávno, taky skryté číslo. Ale byl jsem na to upozorněn. Počítám, že tento týden zase budou volat, něco jsme nahlašovali :D
Bablbam.
Nick Cave je posthunter, kašlete na něj..
seterwohipikule
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Stanley16 1. 12. 2016 11:07

Mají to i nemocnice, policie, ..... Ale nechápu proč by pojišťovák volal z anonymu? To bych mu pak určitě něco věřil.
Stanley16
Kolemjdoucí