Konec WP - MS udajne planuje prechod na Android

Diskuze na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod dejvidek 30. 6. 2015 11:15

Snaha o další flame? Jako kdyby si těch příspěvků neměl v koši málo....
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Katikakus 30. 6. 2015 11:18

Co to meles o flame? Dal jsem odkaz na dva renomovane servery, bez jakehokoli komentare. Toto muze za flame povazovat jenom naprosty zaslepenec bez jakehokoli smyslu pro objektivitu. Nebo si budes porad malovat svet na ruzovo a pred (pro tebe) spatnymi zpravami zavirat oci a pripadne je cenzurovat?
Katikakus
Junior

Odeslat příspěvekod dejvidek 30. 6. 2015 11:21

Proč by to pro mne měly být špatné zprávy? Z čeho tak usuzuješ? Nesmysly o cenzuře jsou jen další výkřik do tmy...
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Katikakus 30. 6. 2015 11:24

V tom pripade nechapu, co mas za problem s informaci, ktera jiste nejednoho zajemce bude zajimat.
Vykrik do tmy byl ten tvuj blabol o pokusu o flame, chlapce.
Katikakus
Junior

Odeslat příspěvekod dejvidek 30. 6. 2015 11:27

Já žádný problém s články, na které si odkazovat, nemám. Ty máš o mne jakési obavy před špatnými zprávami, to oceňuji, tvoje obavy jsou ale zbytečné.
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Katikakus 30. 6. 2015 11:34

OK, tak se vyjadruj k tematu a nemel tady nesmysly o flamu. A smaz tuto diskusi krome prvniho pripsevku. Zadelavas tady na flame, na ktery by ostatni mohli skocit.
Katikakus
Junior

Odeslat příspěvekod Stein 30. 6. 2015 12:05

Tak WP opravdu končí, dále už pod novým jménem :-D
Stein
Junior

Odeslat příspěvekod Katikakus 30. 6. 2015 12:15

Mne to moc vtipne, narozdil od tebe, neprijde. Konkurence je dobra a na trhu je misto pro tretiho hrace. Sam jsem zvedavy, kdo a jestli vubec nekdo jim bude...
Katikakus
Junior

Odeslat příspěvekod reflux79 30. 6. 2015 12:19

Proč bi mnělo wp končit když planujou Windows 10mobile ?
reflux79
Junior

Odeslat příspěvekod radek_03 30. 6. 2015 12:25

Proč by MS, softwarová firma, která chce prodat především SVŮJ software, měla přecházet na Android? Kdyby se MS nedařilo prodat software prostřednictvím hardwaru (mobily, tablety...), tak se na produkci hardwaru vykašle. Takové debilní úvahy na základě kterých jsi založil toto FLAME vlákno, nemají žádný racionální základ.
radek_03
Junior

Odeslat příspěvekod Katikakus 30. 6. 2015 12:31

MS chce prodavat predevsim sve sluzby, radku.

Co furt mate s tim flame? Vyrikejte si to s redaktory (nechapu, proc by jejich uvahy meli byt debilni, cos dokazal v zivote ty, narozdil od nich?) onech dvou serveru, a tady diskutujte k tematu. Pokud nemas co smysluplneho rict, tak radeji mlc.
Katikakus
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 30. 6. 2015 13:22

Hloupost. A pokus o flame samozřejmě
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod zivan 30. 6. 2015 13:31

Mnohem logictejsi by mi prislo ukonceni vyroby tabletu, na nich MS jen prodelava a tablety s Win delaji i dalsi vyrobci.
Lenovo Moto G5 Plus, Lenovo Thinkpad X220 (12,5" IPS, i5-2410M, 16GB RAM, 500GB mSata Samsung 850 EVO + 1TB Samsung HDD) + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W
zivan
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Pan Kája 30. 6. 2015 13:43

Ale on to je flame už jen kvůli dost bulvárnímu nadpisu. O přechodu na android se vlastně ani nepíše, jen o tom, že se zbavuje části mapových služeb a služby na reklamu v mobilních aplikacích.
Ten text mi přijde dost zmatený a občas nedává smysl - proč by obětoval WP, aby získal mapové služby googlu do svých aplikací v desktopovém OS? Přínos map se projeví právě u mobilních aplikací, ne na dlaždicích v desktopu, kde se podobná integrace tolik neřeší.
Že mobilní divize zrovna neexceluje, co se ziskovosti týče, se ví už dlouho, takže silně pochybuji, že by kvůli tomu rozhodovali o konci platformy s novým OS před jeho vydáním, když do něj nasypali tolik financí.

Popravdě, žádná z těch spekulací podle mého nepoukazuje na konec WP (či WM) v blízké době... a o dlouhodobém konci se spekuluje už dlouho.
Motorola Atrix 4G + Lumia 1020 (AT&T) + Lumia 930 + Galaxy S7
Pan Kája
Ex-moderátor

Další stránka