Huawei G7 za 3800 Kč na okay.cz

Diskuze na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod martin.blader 29. 5. 2015 09:20

Žádný údaj o akci tam není a hned 6. příspěvek taky hovoří o tom, že naopak třeba Y330 tam mají za 9500, čili je celou dobu zjevné, že jde o omyl a chybné uvedení cen u většího množství produktů.
Tomu, že si to tu lidi vědomě hojně kupují a pak prohlašují, jak při odmítnutí u nich už nikdy nic nekoupí nebo že tím ztratí serióznost, se nezbývá než smát.
Asi všichni jsme se někdy stali obětí vlastního omylu, čili těžko pochopit, proč se to snažit dělat ostatním. Jak už jsem psal, pak se nemůžeme divit, když budou obchody dělat to samé nám.
martin.blader
Junior

Odeslat příspěvekod bozenkakozena 29. 5. 2015 09:29

Chápu, že jsou tu spekulanti, ale člověk neznalý, který na ten obchod náhodou klikne a nevyzná se v parametrech - pro toho ta cena není podezřelá, necelé 4000 za nějakou čínu ne každého bije do očí
bozenkakozena
Junior

Odeslat příspěvekod martin.blader 29. 5. 2015 09:35

To nepopírám, určitě to nebije do očí jako iPhone za 900 Kč a kdo to nesleduje, klidně to koupí bez nejmenšího podezření.
Mě spíš baví lidi, co to tady čtou a ještě mají taková velkohubá prohlášení na adresu serióznosti okay, když se sami snaží někoho "očůrat".
martin.blader
Junior

Odeslat příspěvekod qepos 29. 5. 2015 09:42

Kdyz jde clovek do obycejneho Tesca a u vyrobku je cena byt treba omylem nizsi tak si ten vyrobek odnesete,ano je to chyba ale ten obchod ma takovy obrat ze uz se stim pocita,takze pokud tam daly cenu maji to za tu cenu prodat.Za blbost se plati vsude.
qepos
Junior

Odeslat příspěvekod martin.blader 29. 5. 2015 09:59

O tom, že je to jejich chyba, kterou si sami způsobili, nijak nepolemizuji. Jen nechápu, že se někdo té chyby snaží zneužít a ještě hodlá obchodu vyčítat, pokud mu to za tu chybnou cenu neprodá.
Že to někdo zkusí, jestli to za tu špatnou cenu nakonec neprodají a když ne tak holt ne, to se ještě dá skousnout... ale tohle je už trochu moc.
Naposledy upravil martin.blader dne 29. 5. 2015 10:10, celkově upraveno 2
martin.blader
Junior

Odeslat příspěvekod Myčoken 29. 5. 2015 10:02

Výhodné ceny zmizely, ale HUAWEI Y330 White za nehoráznou cenu zůstal ...
Myčoken
Junior

Odeslat příspěvekod Hastrman07 29. 5. 2015 10:10

martin.blader nestačil objednat a tak moralizuje :-)
Hastrman07
Junior

Odeslat příspěvekod Lues.deFunes 29. 5. 2015 10:13

Zajimalo by me jestli si nekdo koupil tu Y330 za 9600,- jestli budou mit stejny postoj jako u G7 :-)
Lues.deFunes
Junior

Odeslat příspěvekod myšpulín 29. 5. 2015 10:17

Já takových příležitostí využívám vždy když je zaregistruji a někdy to vyjde úplně, někdy částečně a někdy vůbec. Naposledy jsem si alespoň dobře popovídal se zástupcem jednoho eshopu a díky tomu tento obchod získal moje sympatie i když jsem zboží nedostal.
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod qepos 29. 5. 2015 10:17

Bral jsem to tak samozrejme pokud bych chtel 1 kus:D
qepos
Junior

Odeslat příspěvekod myšpulín 29. 5. 2015 10:18

Lues.deFunes píše:Zajimalo by me jestli si nekdo koupil tu Y330 za 9600,- jestli budou mit stejny postoj jako u G7 :-)

Tak ten se asi nevyprodá. :D
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod pwnz 29. 5. 2015 10:31

Obrázek

Takze jsem mel zase jednou pravdu :)

I kdyz by me zajimalo, jak cela vec bude probihat v pripade ze se s nima nekdo zkusi hadat.
pwnz
Junior

Odeslat příspěvekod qepos 29. 5. 2015 10:47

A to je ta zákaznická linka ještě placena:D Okay byli vždy levaci.
qepos
Junior

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 29. 5. 2015 10:48

Kdo se obětuje a zavolá tam, co je to za poukázku a pak to sem napíše ? :D
5x - tý zákazník Oskara / Vodafone ( lépe řečeno Českého mobilu - od 10.1.2000, faktura od Českého Mobilu číslo - 14x )
Ředitel ČTÚ
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod kratales 29. 5. 2015 11:01

Já osobně tak leda zavolám na DAS :-D
kratales
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka