Náhrada za Tesco Mobile (od 1. 1. 2016)

Diskuze na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod intago 19. 3. 2015 09:34

Až skončí výhoda bonusu TEsca, přejdu jinam, kde mají v síti levně. Emtečko má jen za 50,- ale jsem zvyklý si dobíjet, ne platit inkasem. Co radíte? Dík.
Naposledy upravil Fíla dne 19. 3. 2015 23:54, celkově upraveno 1
Důvod: odděleno do samostatného tématu
intago
Junior

Odeslat příspěvekod BeznyFrantaUzivatel 19. 3. 2015 12:19

Radíme si kalhoty zas natáhnout, a podobné otázky klást tak v listopadu nebo prosinci.
BeznyFrantaUzivatel
Moderátor

Odeslat příspěvekod intago 19. 3. 2015 18:57

I v lednu se to da stihnout. Prosincovy bonus jeste bude platit.
Ale polozit otazku a precist odpoved neda zadnou praci. Aspon se zorientuju uz ted. Vzdyt neni problem odpovedet, ne? ;-)

-- 19. 3. 2015 20:12 --

OK. Poradte, kdo ma levne v siti, kolem 50.-, jinak do 1,90 a je na predplacenku? A nenuti utracet 300.-mesicne.
--to je dobry, dam novy dotaz a on se pripoji k smazanemu prispevku, to nemaji domyslene... :-|
intago
Junior

Odeslat příspěvekod anonyni 19. 3. 2015 22:51

Každopádně je dobré si uvědomit, že nabídky na konci roku mohou být úplně jiné, než nyní. :-)
anonyni

Odeslat příspěvekod intago 19. 3. 2015 23:44

To jo. Nabidka je dost hrozna. Poradte, kdo ma levne v siti, kolem 50.-, jinak do 1,90 a je na predplacenku? A nenuti utracet 300.-mesicne.
intago
Junior

Odeslat příspěvekod polda 20. 3. 2015 09:54

Mě přijde zatím nejjednodušší Mobil.cz , net zdarma,volání 1,90, (zdarma v síti za 150) atd.
polda
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Roger73 20. 3. 2015 18:08

polda: no tak 150 kč za volání v síti zdarma je hodně odchylná hodnota od těch požadovaných 50 kč.
Ale na druhou stranu já o jiném operátorovi s podobně levným voláním v síti, jako má Emtéčko (50 kč), bohužel nevím. Snad jenom Bonerix má nějaký tarif tuším za 49 kč s voláním ve skupině zdarma (kdyžtak mne opravte), ale to není věřejná nabídka.
Relativně levné volání v síti má taky Vodafone, za 99 kč.

Jinak já bych asi překousnul, že se jedná o paušální tarif, a vzal bych si nejlevnější Emtéčko. Nevýhoda je, že i další členové rodiny či známí musí na každé simce Emtéčka utratit aspoň 29 kč měsíčně (mohou provolat). Ale to by museli i třeba u Tescomobilu nebo Mobil.cz, pokud by stále chtěli mít možnost aktivně volat. Třeba u té Vodafone karty je tato "nucená útrata" trochu nižší, cca 20 kč/měs.
Pokud člověk jezdí častěji po Evropě a potřebuje volat nebo být k zastižení, tak je Emtéčko jasná volba.
Snad nám ho nezruší jako NWT. :-)
Roger73
Junior

Odeslat příspěvekod polda 20. 3. 2015 22:25

Moc slozity.
polda
Pokročilý

Odeslat příspěvekod intago 22. 3. 2015 17:50

VF ma drahe volani mimo sit. Pamatuju, ze nekteri virtualove maji levne volne volani v ramci skupiny asi sesti lidi, to by mi stacilo. Kdo to je, nevite?
intago
Junior

Odeslat příspěvekod Roger73 23. 3. 2015 17:46

polda píše:Moc slozity.
Co je složitého na Vodafonu nebo na Emtéčku? Úplně to nechápu. Taky nechápu, proč má pro vás zasadní význam absolutní jednoduchost tarifu. Když je nějaký tarif (nebo předplacenka to je jedno) pro vás výhodný a spolehlivě funguje, tak si za chvíli přece na jeho podmínky zvyknete, si myslím.

-- 23. 3. 2015 17:01 --

intago píše:VF ma drahe volani mimo sit. Pamatuju, ze nekteri virtualove maji levne volne volani v ramci skupiny asi sesti lidi, to by mi stacilo. Kdo to je, nevite?

Pravda, VF má v základu na předplacence drahé volání do ostatních sítí, pokud to třeba nekombinujete s další sim kartou v dual-sim nebo callbackem. Ale pokud měsíčně provoláte cca 100 minut do ostatních sítí, tak si můžete aktivovat balíček za cca 250 Kč se 100 minhutami jinam, kde vás 1 minuta bude stát 1,5 kč (zbylých 100 kč odpovídí neomezenému volnání v síti VF).

O tom, že by byli nějací virtuálové, kteří mají levné volání v rámci skupiny cca 6 osob, nic nevím. Pokud takoví virtuálové jsou, také by mne to zajímalo. Jedině se tomu snad trochu podobá ten Bonerix s tarifem Mini snad za 49kč jestli se nepletu, ale to není virtuál.
Osobně si ale myslím, že takové neomezené volání v rámci skupinky čísel by i virtuálů vyšlo dráž než těch 99 kč za neomezené volání v síti VF - s výjimkou Emtéčka za 50 kč (a navíc si myslím, že je snazší známé natáhnout do velkého VF nebo na Oskartu než do sítě nějakého malého virtuála, bohužel...)
Roger73
Junior

Odeslat příspěvekod Taurus1116 23. 5. 2015 23:08

Zatím náhradu nehledám, až to bude aktuální třeba se něco vyskytne.
Chtěl jsem pevnou ale kašlal na ni, takhle mám net za 150kč měsíčnš s stejným fupéčkem, po vyčerpání to jede 200kbps tedy rychlostí prvního UMTS a jsem i potom naprosto spokojen, navíc mě díky bonusu 2x kreditu za dobití, stojí ten net ve finále jen 75kč.
Co bude po novém roce nevím, bud to tesco nechá a jen zdražéí, nebo všem tu výhodu 2k kreditu sebere, to je myslím pravděpodobnější.
Nové tarify co se týká netu mají nižší ceny stejně tak obnovení fup po vyčerpání, jen ta výhoda dvojnásobku kreditu jim schází...brtiské tesco na tom není nejlépe, dostali i solidní pokutu takže ted setří bohužel....v čr pobočce se to projevuje pocho také a třeba trmické tescoi v usti n/l zavřeli nedávno uplně, znám ten kraj často tam jezdím, 70lidí na dlažbě, sice dostali odstupné ale na severu hledat práci je na H.
Taurus1116
Junior

Odeslat příspěvekod intago 29. 5. 2015 21:11

Př.rok vyhody Tesca končí A DUMAM, KAM PUJDU S CELYM ANSAMBLEM pribuznych a znamych. Mozna Emtecko, to ma neomez, v siti za 49,. Koukám Bonerix to má taky, ale nechápu, jak se k nemu dostat. Cosi melou o Oprávněným Účastníku, to má byt for? Kde ho mam splasit??? :shock:
intago
Junior

Odeslat příspěvekod intago 17. 6. 2015 13:07

To jsem se potěšil, když mi přišla SMSka, že jsou nové balíčky. Ale ouha
http://tescomobile.cz/nabidka#spousta-zabavy
Já myslel, že ta chudičká nabídka Tesca se rozšíří aspon o Baliček 120 min do jiných sítí jak byl, ale oni nenabízejí vůbec nic pro mne zajímavého. Takže v lednu jdu k Emtéčku i se všema známýma a příbuznýma. 50 kaček za volné volání v síti dám rád.
Neznám operátora, co by dával tak nepatrnou volbu nabídky. Ty jejich čtyři výhody má cenu jen ta jedna. Ale kdo nechce utrácet 300.- měsíčne, musí jinam... :-|
intago
Junior

Odeslat příspěvekod paty07 17. 6. 2015 13:36

Lidi neplašte, nemáte skoro ani polovinu roku a už přemýšlíte kam zakotvit. Za půl roku se může nabídka kompletně změnit. Změnu má cenu řešit tak měsíc před změnou nabídky.
paty07
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod intago 17. 6. 2015 14:17

Pochybuju, dobře už bylo, velké změny nečekám...
intago
Junior

Další stránka