Přechod na WP z androidu

Diskuze na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz



Odeslat příspěvekod Majkl4413 24. 3. 2015 12:09

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat, jestli lze nějak převést data z Samsung Galaxy S III do telefonu s WP. Přemýšlím o Lumii 640. Děkuji Michal
Majkl4413
Junior

Odeslat příspěvekod dejvidek 24. 3. 2015 12:32

O jaká data jde? Kontakty importuješ do Outlook.com přímo z Google účtu. SMS nikoliv. dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Majkl4413 24. 3. 2015 13:53

Neuvědomil jsem si, že ostatní věci moc nepřicházejí v úvahu. Mám tam třeba nějaká hesla (myslím v apce S.E.S, nebo tak nějak). Takže aspoň ty kontakty. Za to děkuji. A nejde náhodou vytáhnout ty kontakty ze zálohy v Samsung Kies? Rozflákal jsem totiž telefon (S III), mám zálohu v Kies, ale nevím, jestli je mi něco platná. Takže teď řeším, jestli musím nechat telefon opravit nebo můžu koupit nový.
Majkl4413
Junior

Odeslat příspěvekod myšpulín 24. 3. 2015 15:30

Tak kontakty by si měl mít v google https://mail.google.com/mail/u/0/?hl=cs&shva=1#contacts
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Majkl4413 24. 3. 2015 16:20

No to já právě nemám. Nechtěl jsem mít cokoliv někde pryč. ;-) Je tam ale jakýsi import kontaktů. Nejde to tam nějak z toho Kies dostat?
Majkl4413
Junior

Odeslat příspěvekod mimonaut 24. 3. 2015 17:19

jestli budeš mít WP, tak se ti stejně kontakty budou synchronizovat s MS účtem (do kterého je dostaneš). Jinak používat telefon bez účtu je nesmysl.
Už třetím rokem lumia 920 a jako pracovní průběžně různé androidy i lumie.
mimonaut
Junior

Odeslat příspěvekod Majkl4413 24. 3. 2015 17:27

To už teď vím. A mohl bych, prosím, vědět, jakým způsobem je tam pak dostanu?
Majkl4413
Junior

Odeslat příspěvekod sumerian 24. 3. 2015 18:36

pokud máš účet u googlu a v něm máš kontatky, pak jen v nastavení outlook účtu propojíš tento účet se svým google účtem a kontakty se ti zesynchronizuji
sumerian
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tombas 25. 3. 2015 07:21

Nevím, jestli to pomůže, ale tady je stručný návod. Asi to ale neřeší tvou situaci. http://www.windowsphone.com/cs-cz/how-t ... dows-phone
tombas
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zivan 25. 3. 2015 07:39

Takze mas jen zaloku v Kies a nikde jinde? Ani oprava te S3 nemusi znamenat, ze se ti data podari obnovit:
http://androidforum.cz/zaloha-a-nasledne-obnoveni-p-es-kies-t22148.html
Motorola Edge 20; HP Elitebook 845 G8 (Ryzen 5650U, 32GB RAM, WD SN570 1TB, 14" fullHD IPS) + HP USB-C G5 Essential + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W
zivan
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Majkl4413 26. 3. 2015 10:03

Moc díky za rady. Prý z toho půjdou dostat za 250,- Kč kontakty, tak to by mi stačilo. A na S III kašlu, koupím nový. Doufám, že ty kontakty, které bych měl od nich dostat na nějakém CD, půjdou v PC nějak zpracovávat, abych je dostal na Google nebo do Outlooku.
Majkl4413
Junior

Odeslat příspěvekod coufal81 5. 4. 2015 12:29

Přešel jsem po delší době od androidu na windows phone a v současné chvíli postrádám funkce, na které jsem byl zvyklý.
Používám google kalendář k plánování služebních cest. Zadám si i místo jednání. V Androidu jsem na takovouto naplánovanou událost mohl z detailu kliknout a přeneslo mě to do google Maps (nebo jiné navigace) a rovnou jsem mohl vyrazit.
Po přechodu na WP 8.1 tuto možnost nemám. Zkoušel různé kalendáře a bez výsledku, prostě informace o poloze není prokliková, musím složitě kopírovat a zadávat do navigace.
Neznáte někdo postup jak to udělat stejně jako to funguje na androidu? V nastavení telefonu? V nastavení kalendáře nebo navigace nebo použitím jiných aplikací?

Díky za radu
Naposledy upravil myšpulín dne 7. 4. 2015 06:47, celkově upraveno 1
Důvod: připojeno ke stávajícímu tématu
coufal81
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod garioncz 7. 4. 2015 06:04

Používám Chronos kalendář a tam vedle Místa události je symbol kapky, na který když kliknu, přenese mě do Here map a tam kliknu na tlačítko Hlasová navigace a spustí se Here Drive. Musím ještě potvrdit a můžu jet. Není to na jeden klik, ale určitě mnohem rychlejší než to spouštět a vypisovat ručně.
garioncz
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků