Symbian a WM je mrtev, WP umírá, ať žije Android !!!

Diskuze na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Proč WP nepodporuje USB Mass Storage?
Microsoft neví, co to je. 1 %  4%  [ 1 ]
Neumějí to tam zakomponovat vývojáři Microsoftu. 2 %  8%  [ 2 ]
Vývojáři Microsoftu to umí, ale obchodní oddělení Microsoftu to zakázalo. 21 %  87%  [ 21 ]
Celkem hlasů : 24

Odeslat příspěvekod vigilantibus 19. 6. 2012 06:58

Takhle to vypadá, když nějaká firma odmítá do svých telefonů Android a cpe tam umírající WP. ;-]

http://mobil.idnes.cz/nokia-je-v-nejhorsi-krizi-0hn-/mob_nokia.aspx?c=A120618_133648_mob_nokia_vok

Jestli to není tím, že jen Android dnes umí USB Mass Storage?
http://cs.wikipedia.org/wiki/USB_Mass_Storage
"vigilantibus iura scripta sunt"
vigilantibus
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 19. 6. 2012 07:20

Takových debat tu bylo.
Jen výkřik do tmy.
A pokus o hádku?
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kasprik 19. 6. 2012 07:29

To je nějaký výkřik školáka před vysvědčením toto téma nebo co to je. Zamknout.
Kasprik
Junior

Odeslat příspěvekod pota 19. 6. 2012 07:40

I WM dnes umí Mass Storage. Problém je, že ICS už ho neumí :P.
pota
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vigilantibus 19. 6. 2012 07:43

Jasně, WM ho umí, ale WM už je mrtvý systém, na to už nikdo nevyvíjí žádné aplikace, WP to neumí stejně jako to neumí iOS. Z dnešních operačních systémů to podporuje už jen Android, možná i proto je nejlepší.
"vigilantibus iura scripta sunt"
vigilantibus
Junior

Odeslat příspěvekod pota 19. 6. 2012 07:49

ICS neumí s vestavěnou pamětí Mass Storage. Symbian také umí Mass Storage.
pota
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod CrackonoS 19. 6. 2012 07:51

Androidu mas trilion druhu od dalsiho trilionu vyrobcu a dava se pomalu uz i do toustovacu nebo zubnich kartacku. Dela z nej ale jeho rozsirenost nejlepsi OS? Urcite ne. iOS zarizeni se prodava s 2-3 modely iPhone stejne dobre. WP ma dost slaby a pomaly start, ale urcite bych s nim vice pocital nez jinymi stale "zivymi" OS.

Tvuj pokus vyvolat flame vlakno je smutny, ale jeste smutnejsi je, pokud si vazne myslis, ze Android je nejlepsi. Nekterym detem by vazne meli zakazat pristup na internet.
iPhone 4 + AKG Q460 Black
iPad Mini 3G/64GB Slate Black
CrackonoS
Junior

Odeslat příspěvekod Lumcak02 19. 6. 2012 07:52

Jasně :D Tohle mě dokáže vždycky strašně pobavit :D neřikám, že mass storage je k ničemu, má to svoje pro, ale to že systém nepodporuje mass storage, není žádná prohra.. Nemůžu mluvit o WP s tím nemám velkou zkušenost, ale u iOS mi to vůbec nechybí. Do telefonu si nahraju vše co potřebuju a navíc při každým syncu se mi vše zazálohuje. Instalace se provede automaticky a všechno je velice rychlé. Včera mi iTunes poprvé spadl na windowsech po 2 letech používání. Určitě to není nevýhoda a při rozhodování o novém tel. bych na to nekladl absolutně žádný důraz.
Nokia 5110> Nokia 3310> Motorola V50> Nokia 6510> SE T630i> Nokia 3510i> Moto V3 Razr> SE W800i> Nokia N95> Iphone 3g> iPhone 3Gs 16 GB JB RedSn0w> Nokia Lumia 800> Samsung Galaxy S III> Nokia Lumia 925
Lumcak02
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kasprik 19. 6. 2012 07:54

vigilantibus. Kdyby si tomu aspoň trochu rozuměl, ale ty tomu vůbec nerozumíš. Pota má pravdu. i WP umí mass storage.
Kasprik
Junior

Odeslat příspěvekod pota 19. 6. 2012 08:04

Pota nepsal o WP, ale o WM. Každopádně na WP se dá Mass Storage zpřístupnit.
pota
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vigilantibus 19. 6. 2012 08:12

Jak? Nějak neoficiálně? Jde mi o to, že když připojím telefon v zaměstnání na služební počítač, abych měl bez problémů přístup do microSD karty. To prostě s iOS nebo WP (alespoň oficiálně) nejde. Na služebním počítači nemám samozřejmě žádné administrátorské oprávnění a nemůžu tam nic instalovat, potřebuji tedy, aby ten mobil podporoval sám o sobě USB Mass Storage.
"vigilantibus iura scripta sunt"
vigilantibus
Junior

Odeslat příspěvekod pota 19. 6. 2012 08:20

Jo neoficiálně. Ale je to naprd, stejně jako celá fylozofie MS. Prostě bordel, nechápu, co ti vadí na Zune. Požádej admina, ať ti ho nainstaluje a je to.
pota
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vigilantibus 19. 6. 2012 08:30

Ve státních úřadech to funguje trochu jinak (ochrana osobních údajů a tak), oficiálně si tam nemůžu mobil k PC vůbec připojit, takže na žádost o instalaci nějakého Zune bych dostal maximálně tak výpověď. :D
"vigilantibus iura scripta sunt"
vigilantibus
Junior

Odeslat příspěvekod Jirkaone 19. 6. 2012 08:37

Nechápu, že živíte tohohle trolla, záměrně vyvolává hate, na takové zoufalce platí jen ignorace...
Jirkaone
Junior

Odeslat příspěvekod CosiOdvedle 19. 6. 2012 09:00

Kdo to psal, že se na WM už nevyvíjí ŽÁDNÉ aplikace? Pořád je DOST nezávislých vývojářů, kteří tento starý systém prostě milují včetně mě...a na ty úplně nejnovější programy, jsem si hodil na svoji WM6.5 Omnia2 (16GB verze+32GB) Android 2.2 - sice to není nejnovější android, ale zato nejstabilnější port a ty aplikace které chci, na něm spustím.
Kdo má při spouštění sytému DUALBOOT?
Obrázek
CosiOdvedle
Junior

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků