Dotazník - zdravotné riziká pri práci s PC

Diskuze na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod NIKO4EVER 24. 12. 2010 18:20

Dobrý deň,

pracujem na diplomovej práci, ktorá sleduje zdravotné riziká práce s počítačom. Toto cestou by som Vás chcel veľmi pekne poprosiť o pomoc - vyplnenie dotazníka http://www.vyplnto.cz/databaze-dotaznik ... izika-pra/

pokiaľ budete mať záujem, o výsledkoch dotazníka budete informovaní emailom.

PS: omlúvam sa, ak to sem nepatrí, ale sekcia zdravotníctvo v žiadnom počítačovom fóre nie je :-) navyše ma zaujímajú práve ľudia, ktorí trávia za PC viac hodín denne, kde užívatelia tohto fóra určite patria

Ďakujem za pomoc
NIKO4EVER
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nitram47 24. 12. 2010 19:07

3. Používáte mobilní zařízení se zobrazovací jednotkou (displejem)?
-akoze pises do mobilneho fora a nedas tam moznost mobilny telefon? :O

7. Denně v ZAMĚSTNÁNÍ strávím za počítačem
-pokial v praci pc nepouzivam? ziadna z poloziek nie je na vyber. :hm
hard to the core

⇛Nie je umenie smiať sa keď sa ti chce plakať, ale vypiť keď sa ti chce grcať.
nitram47
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod NIKO4EVER 24. 12. 2010 19:40

ahoj, dakujem za zaujem

ano pisem okrem ineho aj do mobilneho fora, ale v prvom prade ma zaujima praca s PC ako som uz spominal v predslove dotazniku, moznost mobilneho telefonu tam nie je umyslene, tak isto ako neriesim display na digitalnych hodinkach, kalkulacke... mna zaujimaju uzivatelia socialnych sieti a diskusnych for (teda aj tohto fora), takze som tam dal len smartphone a vyssie. Predpokladam, ze vacsina ludi toto forum sleduje cez pc a len zanedbatelna cast cez mobil (iny ako smartphone)

v otazke 7 je unikova odpoved nejsem zaměstnaný (nezaměstnaný, důchodce, student, mateřská ...) tie tri bodky vyjadruju ostatne zahrnute moznosti (klesajucimi riadkami - odpovedami na otazku - klesa aj doba pouzivania PC). V dotazniku sa nedalo mysliet na uplne vsetko, potom by bol velmi nafuknuty a znizila by sa ochota ho vyplnit

dakujem a prajem krasne sviatky
NIKO4EVER
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nitram47 24. 12. 2010 20:57

- tak napr. zrovna ja sem pristupujem polku casu cez mobilny telefon bez OS ;)

- z tych slov mi skor vyslo, ze tie 3 bodky vyjadruju iba nezamestnanych. lebo konieckoncov vysledok bude taky, ze kazdy zamestnany bud chodi v praci na pc, a ked nie, tak je nezamestnany. ten jeden riadok (v praci nemam pristup k pc) sa dal vymenit za ine hodnoty a tie pozmenit. ale je to tvoj dotaznik, nech posluzi ;)
hard to the core

⇛Nie je umenie smiať sa keď sa ti chce plakať, ale vypiť keď sa ti chce grcať.
nitram47
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kniter 24. 12. 2010 22:19

vyplnene, slo to aj cez mobil aj ked zdlhavo. otazky polozene jednoznacne, nebolo treba rozmyslat
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB

Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod NIKO4EVER 24. 12. 2010 22:42

ďakujem,

zatial odpovedalo cca 150 ludi, bolo aj kopec dotazov, ale vazne sa neda v tak kratkom dotazniku zohladnit vsetko, pripadne dat vsetky otazky multichoice, bolo by to potom velmi narocne zhodnotit, pripadne by to bolo nevyhodnotitelne, preto tie formulky "prevazne vykonavana cinnost" a pod.
NIKO4EVER
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 24. 12. 2010 22:50

NIKO4EVER píše:mna zaujimaju uzivatelia socialnych sieti a diskusnych for (teda aj tohto fora), takze som tam dal len smartphone a vyssie

A to je ten problém, na tohle nepotřebuju smartphone.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod NIKO4EVER 24. 12. 2010 23:05

nedalo sa zohladnit proste vsetko, to ze je tu ta teoreticka moznost neznamena, ze je to aj statisticky vyznamne
NIKO4EVER
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 24. 12. 2010 23:06

Eh, no tak to bych nenazval zrovna jako zanedbatelnou skupinu (myslím surfující na hloupých founech)-
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nitram47 24. 12. 2010 23:16

telefony bez OS stale nie su OUT, hlavne SE, kde aj bez OS je to proste v pohode telefon. a dost ludi poznam, co chodi na internet cez mt bez OS. ale nema to uz aj tak zmysel riesit. dal som ine a nech je autor spokojny :-P
hard to the core

⇛Nie je umenie smiať sa keď sa ti chce plakať, ale vypiť keď sa ti chce grcať.
nitram47
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kniter 24. 12. 2010 23:33

u nas co poznam z rodiny, alebo z prace, tak vetci co maju net maju smartfon. Na tel. bez os nema nikto internet.
Otazka 10 socialne siete. Ano chodim na FB. sice velmi malo, (taka moznost tam je) ale nekomunikujem, len hladam a prezeram.
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB

Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod NIKO4EVER 24. 12. 2010 23:38

uznavam, ze ta odpoved mobilny telefon (nie len smartphone) tam mohla byt, to som vazne nejak nedomyslel, ale vzdy je tam ta moznost ine a pri vyhodnocovani urcite spomeniem, ze islo okrem ineho aj o uzivatelov klasickych mobilnych telefonov

otazka 10. Sociální sítě (Facebook, Twitter apod.) navštěvuji

to je v poriadku, ide len o to zhodnotit kolko uzivatelov vobec taku moznost pouziva, prevazna cinnost za pc je uvedena v inej otazke
NIKO4EVER
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 24. 12. 2010 23:47

Tak já jsem dal, že mám smartphone, protože když porovnám třeba ne-smartphone moji W910 (plnohodnotný multitasking, copy/paste atd.) a smartphone iPhone 2G (který umí prostě *****), tak je W910 smart až až.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod NIKO4EVER 26. 12. 2010 11:03

http://www.vyplnto.cz/databaze-dotaznik ... izika-pra/ este potrebujem 7 respondentov do okruhlej patstovky, prosim o vyplnenie

dakujem
NIKO4EVER
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod paulis2 26. 12. 2010 12:04

Sasakr píše:Tak já jsem dal, že mám smartphone, protože když porovnám třeba ne-smartphone moji W910 (plnohodnotný multitasking, copy/paste atd.) a smartphone iPhone 2G (který umí prostě *****), tak je W910 smart až až.


Neplést pojmy. To co umějí SE není plnohodnotný multitasking. Plnohodnotný = možnost minimalizovat cokoliv - myšleno kontakty, kalendář. Nikoliv jen více aplikací.
HTC One S (O2 ČEZ Standard)
Testuji: BlackBerry Z10, HTC Desire 601, HTC One max
paulis2
Pokročilý

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků