Poraďte mi prosím s nákupem náramkových hodinek

Diskuze na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod koulou 6. 6. 2010 22:07

Zdravím všechny milovníky mobilů a nejen jich,
vždycky jsem si říkal, že nosit hodinky je přece blbost, když mám v kapse mobil a na čas a spoustu dalších věcí se přece můžu podívat na něm. Ovšem přišla doba, kdy začínám hodinky považovat nejen za věcičku, která mi otlačuje ruku, ale i za věc reprezentativní, která o jejich majiteli leccos vypovídá.

Takže k věci, nějakých pár měsíců jsem hodinky nosil ve 3. třídě na základní škole, byly to tehdy nějaké dětské Casia za 500 Kč a od té doby jsem na hodinky už ani nesáhl. Opět jsem se začal o ně zajímat až před nějakými dvěma týdny.

Snad bude i zde na mobilním fóru někdo zkušený, kdo mi pomůže s výběrem mých nových hodinek.

Takže věc první, kde koupit? Jaký e-shop zvolit? Zatím se začínám pomalu orientovat v nabídce shopu hodinky.cz, kde mi připadá, že jsou i dost slušné ceny, ale budu velmi rád i za doporučení jiných alternativ.

Dále značka a funkce: Uvažuji o značce Casio nebo Seiko. Chtěl bych nějaký takový hybrid mezi společenskými a sportovními hodinkami, jinými slovy, aby vypadaly náležitě honosněji ve společnosti, ale nějakou tu outdorovou funkci také nepohrdnu. Řemínek by měl být z nějakého kovu - titan, ocel. Nechci plastový či gumový.

Co se týče těch funkcí, požadoval bych: podsvětlení (pěkné rovnoměrné), stopky, odpočítávání času, den v týdnu, datumovka, řízení podle atomových hodin, budík, kdyby byl navíc i kompas nebylo by to špatné, jo a taky čas by to mohlo ukazovat :D

Jsem ochotný investovat až 3 000 Kč, ovšem pokud to není reálná cenová kategorie k výčtu mých funkcí, uvítal bych také alternativy ve vyšší cenové kategorii nebo naopak, co bych si musel nechat ujít v mé cenové kategorii.

Designově se mi třeba velmi líbí tyto http://www.hodinky.cz/casio-collection- ... 1avef.html

A zase třeba tyhle mají spoustu funkcí, ale už mi připadají zase nepřehledné http://www.hodinky.cz/casio-edifice-efa-121d-1avef.html

Děkuji všem za rady a tipy na nákup :-)
@Frantakoulou: Please follow me on Twitter

HTC Touch HD (Blackstone)
Nikon D60 + Nikkor 18-55 f/3.5-5.6GII AF-S DX
koulou
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 7. 6. 2010 09:22

Za 3000 koupíš šit.
Kup si raději toto hodinky vhodné pro tebe
Eště ušetříš O:-)
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ace2 7. 6. 2010 10:18

Jo takže titan, řízený vysílačem, reprezentativní.... a do 3 tisíc jo ? :D Casio fajn jako sportovní hodinky, některé modely budou i kvalitní, ale rozhodně nejsou reprezentativní.

Doporučoval bych se podívat po Citizenu, nicméně hodinky, které si představuješ budou na českém pultu kolen 15 tis
ace2
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 7. 6. 2010 10:22

Pravda, Citizeny jsem měl, dobré hodinky.
Pokud si chce panáček najít něco reprezentativního, co o majiteli něco vypovídá, tak Casia ne a rozhodně navýšit rozpočet. Casia má každý druhý.

Prostě mě to dostalo :-))
koulou píše:Jsem ochotný investovat 3 000 Kč)
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hhitmen 7. 6. 2010 14:35

Osobne hodinky bez rizeni bych uz nechtel :) jsem vzdy presnej na sekundu :D

Nedavno jsem darem dostal tyto

http://www.hodinky.cz/casio-edifice-ecw ... 1aver.html

Mam je uz nejaky mesic a stale nove nic odrene ani vylomene jsem spokojen :-) ani sklicko neni podrapane coz me prekvapuje s moji sikovnosti s rukama :D
hhitmen
Amatér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zamis 9. 6. 2010 07:33

no co, ja mam casia za 2500 a chodi dobre. nemuzu si stezovat. a holky balim na velky pero a ne na hodinky za 15 tisic
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod .soul 9. 6. 2010 10:27

Jestli chceš nějaký reprezentativní, tak musíš přidat ;-) Například MOVADO a jejich podznačky jsou dobře vypadající a cenově ještě jakš takš dostupné.
Bratr má tyhle a vypadaj opravdu luxusně. Ale chce to si je objednat z Ameriky, protože jinak se nedoplatíš. On za ně dal 290 dolarů, v Čechách stojí 40 tisíc. A tak to bude se všema značkama řekl bych.
Jinak do 3 tisíc jsou např. Swatch popřípadě se dají sehnat hodinky od módních značek jako Tommy Hilfieger, který by se do těch 3-4 tisíc mohly vejít.
Note 10+ Linx 8 PC PS3 PS4 PS Vita
.soul
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 9. 6. 2010 12:45

zamis píše:holky balim na velky pero

Skutečně? To by mě opravdu zajímalo, jak to probíhá. Vejdeš do baru, nadzvedneš nohavici a řekneš: "Tak dámy, která má zájem?"
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hhitmen 9. 6. 2010 15:22

Nee rekne preci "Která si chce šáhnout?" :mrgreen:
hhitmen
Amatér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod .soul 9. 6. 2010 17:55

Sasakr píše:
zamis píše:holky balim na velky pero

Skutečně? To by mě opravdu zajímalo, jak to probíhá. Vejdeš do baru, nadzvedneš nohavici a řekneš: "Tak dámy, která má zájem?"
Lekce balení se řeší jinde. Pokud si to nemyslel vtipem, tak je mi tě líto ;-]
Jinak
zamis píše:a holky balim na velky pero a ne na hodinky za 15 tisic
to sice funguje, ovšem na nějakou bohatší zkušenější Rusku musíš vypadat jako že seš v balíku a spousta dalších i českých fiflenek jsou taky jen na peníze. (ještě že jsme na smetišti ^^ )
Note 10+ Linx 8 PC PS3 PS4 PS Vita
.soul
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 9. 6. 2010 17:59

Na stájl možná ještě Storm. Ty jsou docela levné, akorát nesplní některé zbytečné funkce
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 9. 6. 2010 21:24

.soul píše:
Sasakr píše:
zamis píše:holky balim na velky pero

Skutečně? To by mě opravdu zajímalo, jak to probíhá. Vejdeš do baru, nadzvedneš nohavici a řekneš: "Tak dámy, která má zájem?"
Lekce balení se řeší jinde. Pokud si to nemyslel vtipem, tak je mi tě líto ;-]

Ne, hlavně to s tím nadzdvihnutím nohavice jsem myslel smrtelně vážně Obrázek
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod .soul 9. 6. 2010 22:13

Sasakr píše:Ne, hlavně to s tím nadzdvihnutím nohavice jsem myslel smrtelně vážně Obrázek
Nadsázku jsem samozřejmě pochopil. Narážel jsem na otázku jako takovou.
Note 10+ Linx 8 PC PS3 PS4 PS Vita
.soul
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 9. 6. 2010 23:12

Otázka byla jasná: Jak se balí holky na velký pyj. Skutečně si to nedovedu představit.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Gastin2 9. 6. 2010 23:18

Sas - nezáleží na velikosti, ale způsobu provedení. To říkám za mě jako normální holku. :-)
Gastin2
Junior

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků