T-Mobile Vánoční SMS soutěž - už je konec :( (nová anketa)

Diskuze na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Kolik jste vyhráli telefonů?
Od 1 do 3 kusů 13 %  13%  [ 13 ]
4-15 kusů 26 %  26%  [ 26 ]
16-30 kusů 13 %  13%  [ 13 ]
31-60 kusů 12 %  12%  [ 12 ]
61-90 kusů 3 %  3%  [ 3 ]
91-120 kusů 7 %  7%  [ 7 ]
Ještě víc 6 %  6%  [ 6 ]
Nezúčastnil jsem se 17 %  17%  [ 17 ]
Celkem hlasů : 97

Odeslat příspěvekod myšpulín 9. 11. 2009 10:31

Týnka313 6.11. píše:Ahojík, chtěla bych poděkovat všem, co tu včera přispívali správné odpovědi. Přesně v 10 hodin mi přišla smska, že jsem vyhrála G1, ale až do teď jsem spala. Stálo mě to 549 Kč, ale je docela dobrá šance na výhru. A to u mě v 18. 00 přesně zazvonili jehovisti a asi na 5 minut mě zdržovali s odpovědí. Asi mě zachránilo 6 odpovědí na první pokus.
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Týnka313 9. 11. 2009 10:33

už jsem tu psala, ale napíšu to ještě jednou
určitě musíte odpovědět na všech 24 otázek, no a pak ty časy, ty jsem nijak nepočítala, ale na 6 odpovědí se mi podařilo odpovědět hned bez nápovědy, ale jednou jsem odpověděla asi až za 6 minut, nebo jsem poslala hned po sobě 3 různé odpovědi a nečekala na nápovědu
no a nakonec to vyšlo
Týnka313
Junior

Odeslat příspěvekod djmedi 9. 11. 2009 10:35

a celekm si jich kolik poslala? 24???

ptám se ze zvědavosti

EDIT: oops,... nevšiml jsem si, že jsi to uvedla :-[
Naposledy upravil djmedi dne 9. 11. 2009 10:35, celkově upraveno 1
djmedi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod memphisto1986 9. 11. 2009 10:35

Taktéž se připojuji ke gratulantům ;-)
memphisto1986
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Sokolda 9. 11. 2009 10:35

Ahoj zase všem, tak nevím jestli se to už psalo, ale právě mi volala žena že domu dorazily první Telefony... :mrgreen:
Pátek 13-tého a hra o G1 ????? JE TAM !!!!
Sokolda
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dj_mara 9. 11. 2009 10:36

taky gratuluji
peace and love
dj_mara
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MotoBob 9. 11. 2009 10:36

Sokolda píše:Ahoj zase všem, tak nevím jestli se to už psalo, ale právě mi volala žena že domu dorazily první Telefony... :mrgreen:


A kdy si je vyhrál :) ?
Panasonic GD35-->Siemens C25-->Siemens A60-->Motorola SLVR L7-->Motorola Rizr Z10-->Samsung S8000 Jét-->Samsung Galaxy Note II-->Samsung Galaxy S6 Edge+-->Apple iPhone 7 128GB<--

Život není zlej, to jenom lidi jsou sv*ině.
MotoBob
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dj_mara 9. 11. 2009 10:36

Sokolda píše:Ahoj zase všem, tak nevím jestli se to už psalo, ale právě mi volala žena že domu dorazily první Telefony... :mrgreen:

a kdy jsi vyhral?
peace and love
dj_mara
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myšpulín 9. 11. 2009 10:37

Sokolda píše:Ahoj zase všem, tak nevím jestli se to už psalo, ale právě mi volala žena že domu dorazily první Telefony... :mrgreen:


jo už telefony chodí
a na Aukru jich přibývá :D
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Sokolda 9. 11. 2009 10:37

Začínal jsem 2.11
Pátek 13-tého a hra o G1 ????? JE TAM !!!!
Sokolda
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod alfapetr 9. 11. 2009 10:39

Týnka tak tomu nevěřim vím jak je nastavený systém ,jinak toje tvuj problém s tim oblbovánim poslat tři rovnou z toho některé špatně i ,když by byli některé dobře tak šlus
chudák kdo ti to žere toto forum je vubec tak trochu socialka ,a jak bylo tady pěkně ,našel jsem o moc lepší forum ,ale hlupáky Tynka313 apod. tam nepouštěji.
alfapetr

Odeslat příspěvekod djmedi 9. 11. 2009 10:39

jak to tak sleduju, tak telefony chodí zhruba po týdnu, jestli se nemýlím...
djmedi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dj_mara 9. 11. 2009 10:40

alfapetr píše:Týnka tak tomu nevěřim vím jak je nastavený systém ,jinak toje tvuj problém s tim oblbovánim poslat tři rovnou z toho některé špatně i ,když by byli některé dobře tak šlus
chudák kdo ti to žere toto forum je vubec tak trochu socialka ,a jak bylo tady pěkně ,našel jsem o moc lepší forum ,ale hlupáky Tynka313 apod. tam nepouštěji.

:tleskani ;-] :-D
peace and love
dj_mara
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ka.cz 9. 11. 2009 10:41

alfapetr píše:Týnka tak tomu nevěřim vím jak je nastavený systém ,jinak toje tvuj problém s tim oblbovánim poslat tři rovnou z toho některé špatně i ,když by byli některé dobře tak šlus
chudák kdo ti to žere toto forum je vubec tak trochu socialka ,a jak bylo tady pěkně ,našel jsem o moc lepší forum ,ale hlupáky Tynka313 apod. tam nepouštěji.


Já si myslím, žes to teda nepochopil. Týnka neposlala naráz tři odpovědi v jedné sms (jako třeba PRAHA BRNO BERLIN), ale tři sms po sobě, aby kdyžtak pokud některá bude správná tam odpověd byla co nejdřív.
Ka.cz
Junior

Odeslat příspěvekod alfapetr 9. 11. 2009 10:43

dj_mara píše:
alfapetr píše:Týnka tak tomu nevěřim vím jak je nastavený systém ,jinak toje tvuj problém s tim oblbovánim poslat tři rovnou z toho některé špatně i ,když by byli některé dobře tak šlus
chudák kdo ti to žere toto forum je vubec tak trochu socialka ,a jak bylo tady pěkně ,našel jsem o moc lepší forum ,ale hlupáky Tynka313 apod. tam nepouštěji.

:tleskani ;-] :-D

Zkuste si to a uvidíte v případě ,že žo hraje raky lidí tak šance na vyhru klesá ,jinak
24 těch aušusů má větší hodnotu než G1
alfapetr

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků